JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Owen, Baptista, Pablo Garcia, Faubert, Woodgate, Huntelaar, Kaka, Cassano (niestety), Ilarramendi - trochę tych niewypałów w ostatnich latach było, chociaż i tak mam wrażenie, że jeszcze o kimś zapomniałem ;)
Jeszcze Drenthe
1
W większych miastach można bez trudu znaleźć takie restauracje ;)
10
Mnóstwo jest pizzerii prowadzonych przez Włochów w Polsce.
1
Jakiś tam może mieć, ale ostatecznie decydują ludzie odpowiedzialni za transfery.
8
Od 20 lat każdego sezonu gra ze swoim zespołem w Lidze Mistrzów, czego nie da się powiedzieć o Chelsea, Man Utd i Man City - jak dla mnie to najrówniej grający zespół w Premiership, chciałbym żeby wygrali mistrzostwo i utarli nosa wszystkim śmieszkom, którzy wszędzie piszą 4. Arsenal.
1
Trener nie decyduje o losie zawodnika ;) Miejmy nadzieję, że Paco jednak do nas przyjdzie.
1
Ale redakcji nie chodziło o to żeby deprecjonować rolę Alvesa w Barcelonie, tylko o to żeby podkreślić jak dobre zawody rozegrał Roberto. Jeśli ktoś (a sądząc po liczbie poleceń tych ktosiów jest sporo) sądzi, że zamiarem redakcji było naigrywanie się z Daniego, to jest... niemądry :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Obejrzę na spokojnie w domu. Na pewno gra w zespole z R10 i Xavim mocno wpłynęła na grę Messiego, ale nie ryzykowałbym stwierdzenia, że to właśnie dzięki nim jest tu, gdzie jest. On ma swój własny unikalny styl oparty na szybkim dryblingu i niesygnalizowanymi podaniami. Można powiedzieć, że Messi ma trochę i z R10 i z Xaviego, ale to jest jednak zupełnie inny piłkarz niż hybryda Brazylijczyka i Hiszpana.
2
No niestety, średnia wieku użytkowników tej strony leci na łeb na szyję - niedługo już w ogóle nie będzie z kim normalnie pisać.
0
Była Era Ronaldinho, jest Era Messiego - nie umniejszam w żadnym stopniu umiejętności Messiego, ale po prostu czasy Ronaldinho zbiegły się z początkiem mojego kibicowania Barcelonie, dzięki czemu doskonale pamiętam co on wtedy wyprawiał na boisku i dla mnie Ronaldinho był najlepszy. Wiadomo, że jeśli chodzi o jak najdłuższe trzymanie się na topie to Messi jest poza konkurencją.
2
Dla mnie Ronaldinho pozostanie najlepszym piłkarzem w historii futbolu, to co prezentował w swoim szczytowym okresie formy to była po prostu magia - drybling, przegląd pola, podania, strzały obiema nogami, szybkość, umiejętność utrzymywania się przy piłce. Zupełnie inną kwestią jest już to, jak długo potrafił utrzymać się na szczycie, bo moim zdaniem to kryterium nie powinno być brane pod uwagę przy wyborze najlepszego piłkarza wszechczasów, bo idąc tym tropem najlepszym piłkarzem wszechczasów byłby Javier Zanetti.
2
A właściwie czemu nie zarejestrują Naniego?
7
Przecież Lukaku nie będzie chciał siedzieć na ławie.
2
A ten tu po co? I za kogo?
17
Już nie przesadzajmy, że 29 latek to już jakiś zdziadziały staruch, który potrzebuje dodatkowego tlenu podczas lotu samolotem ;)
3
Śmiało bierz L, rozmiary wypadają nieco większe niż normalne więc L będzie dla Ciebie w sam raz.
5
Ale masakra, dobrze że to tylko 2 złote, ale kwota do wygrania robi wrażenie.
3
Niech odpoczywa. Należy mu się zasłużony wypoczynek, a poza tym mamy Ardę w wysokiej formie.
2
Dzięki za info Panowie.
1
Mustafi w końcu przeszedł do Arsenalu, czy nie?
1
Dobra wiadomość, wciąż mam nadzieję, że zamiast niego przyjdzie Alves.
1
Są takie gry, które nigdy się nie nudzą i których grafika jest ponadczasowa ;)
2
Myślę, że w Heroes III rozegrałem spokojnie koło tysiąca godzin i wciąż liczba ta leci w górę :)
2
Jak to nieuzasadniony? Przecież wpuszcza bramki z 50 metrów i robi szopki w mediach ;)
1
Alcacer - jeżeli rzeczywiście przejdzie. Jeśli nie to wtedy Munir mógłby zostać.
1
Jakby tyle za niego dali, to by był świetny interes.
2
Ile razy? Jeden, chociaż to wciąż więcej niż liczba sensownych komentarzy napisanych tutaj przez Ciebie.
2
Na tej stronie ceny są zazwyczaj mocno zawyżone, a bilety dostaje się bardzo krótko przed wydarzeniem. Ogólnie nie polecam tej strony, raz zamawiałem tam bilety na koncert z ponad półrocznym wyprzedzeniem, a dostałem je dzień przez koncertem, a teraz czekam już od pół roku na bilet na kolejny koncert.
21
Ja byłbym za dobrą piłką, czyli na pewno nie za Legią.