0

Mówili też coś o problemach żołądkowych.

2

Myślę, że puenta tekstu Challengera wpisuje się w opinię ogółu: idealnym rozwiązaniem byłoby występowanie w meczach ligowych dla Ter Stegena, a LM i CdR dla Bravo. Pytanie tylko, czy takie rozwiązanie satysfakcjonuje wszystkie (trzy) strony.

7

Prędzej Atletico niż City.

1

Wow, brzmi nieźle - może się szarpnę i kupię PS4. Znasz może jakieś ciekawe tytuły gier samochodowych na PS4? Coś w stylu Gran Turismo albo Forza?

0

Może go sobie w Fantasy kupię.

0

A ten Mustafi to już przyklepany?

0

O co chodzi z tym wcielaniem się w Huntera?

1

Tym bardziej, że w drugą stronę ma pójść Tello ;)

3

Gomez chyba najbardziej pasuje to koncepcji LE, który chciał mieć nową opcję w ataku i właśnie silny i wysoki Gomez mógłby nią być.

4

Asem kończy swój mecz z Ciliciem Gael Monfils! Świetny mecz!

4

Zawsze można się zorganizować w jakieś dojazdowe grupki i Ci co mają auta mogą podwieźć pozostałych, fajnie byłoby się spotkać :)

0

Ciekawe co za wielką niespodziankę szykuje nam Redakcja? Co obstawiacie? Może jakiś zjazd użytkowników? :)

2

znalazłem jakiegoś ruskiego streama:

http://www.intennis.tv/en/game/2016/6421/live

2

No właśnie widzę, ale bardzo chciałem zobaczyć Monfilsa, no trudno.

2

Ma ktoś może link do meczu Monfilsa z Ciliciem?

1

Obrona to był jakiś dramat

0

Szkoda, duża strata była?

0

Nie będzie złota?

0

Jaki to dystans?

0

Jak tam nasze wioślarki?

0

Mam tylko rozpiskę występów lekkoatletycznych bez kanałów, ale może się przyda

http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=11047

13

Harmonogram konkurencji lekkoatletycznych na IO:



http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=11047

2

Ale Sampa rozklepała, brawo.

2

Ależ akcja! Pięknie to rozegrali

1

Nie wiem jaka jest różnica między S a M w koszulce na nowy sezon ale L wypada bardzo duża w porównaniu do XL i tym się kierowałem doradzając. A 2 lata temu mogła być nieco inna rozmiarówka ;)

3

Nieźle Ivan, tutaj transmisja jakby ktoś nie miał (nie po polsku):

http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Rozmiary wypadają nieco większe więc S powinna Tobie pasować :)

5

Podoba mi się jego trzeźwe myślenie, gołym okiem widać, że zawodnikom Barcy B ciężko przebić się do pierwszego zespołu, tym bardziej w obliczu tak wielu pomocników, którzy obecnie są do dyspozycji LE. Podobnie jak Alen uważam, że wątpliwe jest, by Barca go wykupiła.

13

A cóż to się Pepowi stało? Dostał szoku, kiedy zdał sobie sprawę ile pieniędzy wydał na zwykłego obrońcę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?