JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówili też coś o problemach żołądkowych.
2
Myślę, że puenta tekstu Challengera wpisuje się w opinię ogółu: idealnym rozwiązaniem byłoby występowanie w meczach ligowych dla Ter Stegena, a LM i CdR dla Bravo. Pytanie tylko, czy takie rozwiązanie satysfakcjonuje wszystkie (trzy) strony.
7
Prędzej Atletico niż City.
1
Wow, brzmi nieźle - może się szarpnę i kupię PS4. Znasz może jakieś ciekawe tytuły gier samochodowych na PS4? Coś w stylu Gran Turismo albo Forza?
0
Może go sobie w Fantasy kupię.
0
A ten Mustafi to już przyklepany?
0
O co chodzi z tym wcielaniem się w Huntera?
1
Tym bardziej, że w drugą stronę ma pójść Tello ;)
3
Gomez chyba najbardziej pasuje to koncepcji LE, który chciał mieć nową opcję w ataku i właśnie silny i wysoki Gomez mógłby nią być.
4
Asem kończy swój mecz z Ciliciem Gael Monfils! Świetny mecz!
4
Zawsze można się zorganizować w jakieś dojazdowe grupki i Ci co mają auta mogą podwieźć pozostałych, fajnie byłoby się spotkać :)
0
Ciekawe co za wielką niespodziankę szykuje nam Redakcja? Co obstawiacie? Może jakiś zjazd użytkowników? :)
2
znalazłem jakiegoś ruskiego streama:
http://www.intennis.tv/en/game/2016/6421/live
2
No właśnie widzę, ale bardzo chciałem zobaczyć Monfilsa, no trudno.
2
Ma ktoś może link do meczu Monfilsa z Ciliciem?
1
Obrona to był jakiś dramat
0
Szkoda, duża strata była?
0
Nie będzie złota?
0
Jaki to dystans?
0
Jak tam nasze wioślarki?
0
Mam tylko rozpiskę występów lekkoatletycznych bez kanałów, ale może się przyda
http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=11047
13
Harmonogram konkurencji lekkoatletycznych na IO:
http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=11047
2
Ale Sampa rozklepała, brawo.
2
Ależ akcja! Pięknie to rozegrali
1
Nie wiem jaka jest różnica między S a M w koszulce na nowy sezon ale L wypada bardzo duża w porównaniu do XL i tym się kierowałem doradzając. A 2 lata temu mogła być nieco inna rozmiarówka ;)
3
Nieźle Ivan, tutaj transmisja jakby ktoś nie miał (nie po polsku):
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Rozmiary wypadają nieco większe więc S powinna Tobie pasować :)
5
Podoba mi się jego trzeźwe myślenie, gołym okiem widać, że zawodnikom Barcy B ciężko przebić się do pierwszego zespołu, tym bardziej w obliczu tak wielu pomocników, którzy obecnie są do dyspozycji LE. Podobnie jak Alen uważam, że wątpliwe jest, by Barca go wykupiła.
13
A cóż to się Pepowi stało? Dostał szoku, kiedy zdał sobie sprawę ile pieniędzy wydał na zwykłego obrońcę?