0

"... kara cię ..." serio?!?

1

Młynarski - Mistrz Słowa: jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy, jeszcze któregoś rana odbije się od ściany... jeszcze się nam pokłonią ci, co palcem wyrażali... Czy może jednak to: trzeba wyczuć kiedy w szatni płaszcz pozostał przedostatni, i czy to już przedostatni walc... Niestety po dzisiejszym widowisku raczej przedostatni walc w tej edycji LM.

2

za 2 dni, 13.04. C.Puyol obchodzi urodziny. Nie takiego prezentu sie spodziewał... Brakuje nam takiej osobowości.

1

Chciałabym napisać coś odkrywczego, błyskotliwego lub chociaż coś, co dodałoby nam otuchy, nadziei, ale nic, zupelnie nic nie przychodzi mi do głowy. Może wyłączę transmisję (chyba tylko raz to zrobiłam w ciągu kilkunastu lat kibicowania), i postaram się uspokoić, zasnąć, w oczekiwaniu na jutrzejsze nagłówki.

0

Ojej Lio tak słabo, i nie obawialiście się napisać tę prawdę obiektywną, na którą nie należy się obrażać? Przecież niektórzy tutaj oburzali się na krytykę pod jego adresem, pałając żądzą zemsty i przytyków personalnych, jakby to był z naszej strony atak na jego cześć i honor.

0

Serio? Ja nie. Może by tak kogoś w okolicach 190cm??? Veratti ma jakieś 165cm wzrostu, Alcantara coś w podobie. Dlatego m.in. PSG nas fizycznie zdominował w Paryżu.

0

Jeśli chodzi o Thiago, to szkoda że nie Silva kilka lat temu. Moreno, carioca, wzrost powyżej 180cm, wrażliwy gentleman... Rozmarzyłam się... Wiem, wiem teraz to już nie ten sam zawodnik, niestety. Alcantara mnie nie przekonywał, Bayernu nie oglądam bo mię mdli. Rafinha za to rozwinął skrzydła.

3

No i guitarra. Niech składa. UEFA pod naporem ropy wprowadzi wreszcie analizę zapisów video/challenge. Możemy na tym zyskać - gole strzelamy cudne, a Luis przestanie miałczeć i aktorzyć.

0

a w Paryżu 14.02.?

0

Nie myl czegoś z czymś bo na prawdę obiektywną nie należy się obrażać. Tytułów Lio nie odbieram - zapracował na nie solidnie. Myślę, że w przeciwieństwie do tych wszystkich modlących się ślepo do Lio, on ma do siebie dystans, i doskonale wie co spieprzył. Jeśli wiecie na 100% że Ney otrzymał wolne bo była bibka, to super że macie takie dojścia, załatwcie więcej informacji, to będziemy wiedzieli jak obstawiać. A nawet jeśli, to mógł dostać urlop skoro takie tuzy jak Turan marzą o grze...

0

A ja z butem rzuconym z wściekłości wobec bezsilności... Ile osób, tyle poglądów...

0

Ney, czy ty wiesz, że to przez twoją absencję nie wygraliśmy z Depo?! Przegraliśmy przez Messiego, to jasne. Dokładnie tak jak z PSG, infantylne straty, brak zaangażowanie, alienacja, brak woli walki... Może Lio ma stan depresyjny, przesilenie, problemy w życiu osobistym - cokolwiek to jest, jest ewidentne, i pewnie wkrótce minie, ale jest irytujące.

0

Aktorstwo to Rudzki, Brusikiewicz, Kobuszewski, Gajos, Frycz, Hopkins, Williams... Aktorzenie zaś, to zupełnie co innego :-)

3

I tak jak uwielbiam go niemal organiczne, tak za cholerę nie rozumiem po co to aktorzenie, te krzyki, wyzwiska i sprzeczki. Luisito - jesteś wielki, więc nie rozmieniaj się na drobne! Na pohybel suk-in-synom...

0

Turan to musiałby najpierw zapanować nad ciałem, którego poszczególne członki poruszają się w sobie tylko znanym rytmie. Przy jego atletycznej budowie powinien taranować przeciwników jak Suarez. A to takie dziwo jak Nolito - bardzo nietypowa nie przyjemna dla oka, nieefektywna motoryka.

0

Aaa to zdanie powinno brzmieć: Ardzie daleko do ideału, tyle że ja nie jestem skautem, łowcą talentów, i to nie ja poleciłam go FCB. Może warto byłoby się przyjrzeć tym, którzy nam wciskają te cudeńka. Powtórzę, ostatni wartościowy transfer to Luis Alberto Suarez Diaz. S.Umtiti musi się jeszcze dużo uczyć, i nie tracić głowy w sytuacjach nomen omen podbramkowych. A mógł zostać Dani jeszcze sezon. Mógł.

0

Dobra wiadomość. A jakby brakło na bilet, to raz dwa zrobimy zrzutkę. W pakieciku Paco czy Andre, to już dowolnie, i tak nie odzyskamy tego, co w nich zainwestowaliśmy. A może jeszcze Digne bo trudno sobie wyobrazić, że nas pozytywnie zaskoczy. Za wysokie progi...

1

Wtorek, środa wolne? Jasne, niech się koledzy przyzwyczajają, przecież niedługo będą mieli wolne od LM. No chyba, że stanie się cud. Kto wie co w tej sytuacji szykuje gość co to mu na drugie imię Maria dano...

0

A to się coś trener późno zorientował, że te gwizdy to nie wyraz aprobaty. To pewnie przez Prezesa TVP. No panowie tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić.

0

Dzięki za ten komentarz. Popłakałam się ze śmiechu. I to jedyna zabawny akcent od wtorku.

0

Fernandez osiągnąłeś tyle, ż po przeczytaniu pierwszego zdania wywiadu dalej już nie nadwyrężam wzroku. Jak brzmi owo zdanie: "chcieliśmy wygrać i udało się nam". To raczej Leganes nie chciał przegrać, i na to zapracowali. Żenujące są te "kołnierzyki".

0

Czy to jest to szumnie zapowiadane wystąpienie które miało wszystkim nam dodać otuchy, serio??? Że nam spotkanie z PSG nie wyszło? Nie ma planu B? No przecież jedyny plan jaki obsersujemy, to wszystko spieprzyć i niech legdnda okryje się hańbą i kurzem. Wow, to jest gość, charyzmatyczny przywódca co porywa tłumy... Boże Ty widzisz i nie grzmisz???

1

L.E.Martinez - komu w drogę, temu... sandały skrzypią. Jeśli sztab szkoleniowy Barcy nie potrafi opracować taktyki na mecz z drużyną typu Leganes, lub zawodnicy nie potrafią jej zastosować, to o jakie my q... chcemy sięgać trofea? Jak patrzę na dziwną koordynację Digne, to nie wiem śmiać się czy płakać. Umtiti się podobno zapowiadał, a ja tu widzę takie błędy, że rozpacz. O zawodnikach Gomes, Alcacer niczego nie da się napisać bez obrażania tych, którzy ich obserwowali i ustalili transfery. No i jeszcze Turan, który ledwie błysnął. Tak więc ostatni spektakularny transfer, to o ile dobrze pamiętam Luis Suarez Alberto Diaz.

2

Nie zrozumiesz, więc nie szydź. Od kilkunastu lat kocham i doceniam Barcelonę jako klub i miasto (oba kompletne). Każda Jej słabość boli niemal organiczne. Zaczęło się od Rivaldo.

0

Gdybyśmy ten mecz wygrali, to dziś nie byłby to temat nr 1, więc może skoro nadal o nas mówią, piszą, analizują, może cały ten zgiełk paradoksalnie wyjdzie nam na dobre. Bo jak długo jeszcze uda się ukrywać przed światem, że coś złego dzieje się w klubie? Taktyka kiepska co pokazał mecz z PSG, transfery takie sobie itp. itd.

1

Uprzejmie acz stanowczo proszę o zmianę obrazoburczej grafiki a la Charlie Hebdo, towarzyszącej art. Od momentu, gdy niemal w każdym meczu krzywdzą nas sędziowie, celowo deprecjonują Suareza odbierając mu niezaprzeczalny prymat wśród "9", po mecz z Alaves i koszmarną kontuzję Aleixa, moje poczucie humoru jakoś przygasło. Po tym co stało się na PdP jest już tylko gorzej. Pusta w środku bo bezsilna. I cholernie smutna.

0

Messi nie wydaje się być gościem, który uwielbia zamieszanie i radykalne zmiany. Tylko na Camp Nou doświadcza bezgranicznego uwielbienia i czołobitności. Przeprowadzka do Manchesteru byłaby szokiem dla wszystkich, rewolucją w życiu prywatnym i zawodowym, na co z pewnością nie jest gotowy. Nie wiem co złego musiałoby się wydarzyć, aby podjął tak dramatyczną w skutkach decyzję. Wystarczy popatrzeć i poczytać z czym zmaga się Claudio Bravo. Liga angielska to nie jest miejsce dla Lio.

0

Odetchnęlśmy gdy odeszli Rijkaard, Martino. Pytanie czy poczujemy ulgę gdy odejdzie Martinez, ale przede wszystkim kto z wielkich mógłby poprowadzić Barcę do wielkich zwycięstw, dopóki nasi geniusze i rzemieślnicy nie są zniechęceni i zniecierpliwieni?

0

Niestety Ney musi się dobrze bawić i tylko to się liczy. Zanim zupełnie straci zainteresowanie piłką na rzecz zachęcająco migającuch neonów, nie zdoła pokazać tyle co Ronaldinho. Żal marnowanych talentów.

1

Czy w odniesieniu do profesjonalisty określenie "zagubiony" (dyplomatyczne jak na to co pokazał), nie jest nieco dyskredytujące...?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?