Joan1899
Dołączył/a: czerwiec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądaliśmy ten sam mecz, jak mniemam. Ten który staramy się ocenić. A teraz dla odmiany i z ciekawości patrzę na intensywność ATM-RMA. No i cóż, pozostaje nadzieja, że nasi geniusze i rzemieślnicy wrócą w formie na mecz z los blancos
0
Imienia genialnego Ferreiry lepiej dziś nie wymieniać. Niech opadnie muł, którym nas dziś obryzgali. Rozczarowanie tym większe, że zawsze pragniemy skuteczności w wielkim stylu.
5
Brakowało odrobiny szczęścia?! Ta niby "odrobina" to geniusze i rzemieślnicy Messi-Suarez-Iniesta!!!
0
Prawie zasnęłam. Emocje jak na grzybobraniu. Tylko irytacja i stan wqrwienny powstrzymywały mnie przed zaśnięciem. Może szkoda, więcej byłoby z tego korzyści. Turan - zdania nie zmieniam co do braku umiejętności i przydatności w Barcy. Mache fajny gość, ale strzały w kierunku bramki katastrofalne u zawodowca. Jak zobaczę komentarz "mecz do zapomnienia", to zacznę krzyczeć!!! Jedyny plus to ten, że sięgneliśmy dna, więc jest się od czego odbić.
0
Jak dla mnie to mogli się w szatni zatrzasnąć, cokolwiek. Oszczędziliby sobie i nam wstydu i rozczarowania. A te statystyki to w tym wypadku o kant... Wczoraj mieliśmy nawet 72% jeśli chodzi o posiadanie piłki, patrząc na wynik co q... wynika z tej arytmetyki?
0
Dziękuję Redakcji za ten artykuł. O to mi właśnie dziś w komentarzu chodziło. Pomimo, że jest to gra zespołowa, to jednak postawy i umiejętności indywidualne przekładają się na wyniki.
Jak mówi stare przysłowie pszczół: na prawdę obiektywną nie należy się obrażać.
1
A może raczej należałoby napisać i opisać: niepokojące statystyki formacji defensywnej Barcy. Ter Stegen powinien być ostatnim obrońcą, pytanie gdzie była reszta... Aaa po jaką cholerę ja się tak przejmuję...
Ciekawe jakie mają miny na treningu po tej sromotnej porażce? Czy jak zwykle wszyscy czekają jedynie na Luisa i Leo, a tuż za nimi wlecze się ostatni Ney i kończy ubieranie na murawie... Ja wiem, przywilej filarów i... złotych podków ;-) wrrr...
0
Co było, a nie jest... pozostaje w statystykach. Postawię śmiałą tezę, że obecnie Bayern łyknąłby Real na późną kolacyjkę. O goleadzie Ronaldo mógłby jedynie pomarzyć. żeby nie było niedomówień - organicznie nie znoszę Bayernu.
8
Marca o meczu w W-wie - „Wypełnijcie go golami”. Wielki triumf nad Legią, faktycznie wyczyn godny najwyższych laurów. Niech jadą do Monachium i spróbują wypełnić golami Allianz Arenę.
0
Nagłówki dot. wczorajszego meczu Barcy na Etihad takie raczej z kategorii light, po tym jak dostaliśmy w dupę,a konkretnie w 11 dup + zmiennicy + trener.
Mnie jeszcze trzęsie na wspomnienie tego co widziałam, a czego niestety nie.
Ciekawe jak długo będzie mnie trzymać. A podążając za sensacją jak to mają w zwyczaju bulwarówki - czy układ moczowy Lio funkcjonuje bez dalszych problemów i co na to lekarze? I co z tym fanem Barcy, który ubolewał, że nie będzie mógł świętować bo mecz ogląda w sektorze Obywateli? Chyba rozdarty bo nie było czego...
0
Samokrytyczny Luis. A właśnie że nie potrafiliście odwrócić przebiegu meczu, o czym dobitnie świadczy wynik. Mogliście ewentualnie stracić więcej bramek. Byliście przewidywalni do bólu, ale sami nie przewidywaliście ruchów Obywateli. Musicie się nadal rozwijać, żeby móc zaskakiwać rywali nieszablonowymi zagraniami, szczególnie gdy prowadzi ich ktoś taki jak Pep.
0
To niech nie wychodzi bo ja nie oczekuję jakichś pierdół o żabach... Jeśli klub przyjął strategię, że o pewnych kwestiach nie informuje, to nasze stany vqrvienne po takiej porażce jak dziś, będą trwały.
0
"Trzeba się podnieść i kontynuować swoją prace" tako rzekł L.E.Martinez, zdawkowo pożegnał Pepa i zwiał do szatni. Ciekawe co chciał sprawdzić? Może czy przypadkiem nie odkorkowali przed czasem szampitrów MH? Pieprzy głupoty o coli blee (myślałby kto, że taki a la Lec i jego nieuczesane), zamiast naszych idoli wziąć poważnie za tzw. twarz. A Lio mże niech poćwiczy wolne bo ostatnio wyraźnie dziwi go trajektoria lotu piłki.
0
Ma być efektywny!!! I tak jak doceniam jego pracę, tak aktywność dzisiaj to raczej ... no w każdym razie za wolno, za ciężko, niecelnie. A jak już, to na spalonym. Naprawdę bardzo się staram napisać to tak, żeby nie dostać bana.
1
Rozczarowanie w Manchesterze? Tylko rozczarowanie? A może raczej kolejny kiepski mecz w wykonaniu Barcy, bez ocen poszczególnych formacji wystarczą mi 93 minuty tego co musiałam przeżywać? Nie zgadzam się i nie akceptuję takiego braku zaangażowania, tak nie kończą mistrzowie. Luis i Leo dziś to chyba w autobusie zostali. L.E.Martinez zadania domowego nie odrobił (a już z pewnością zawodnicy), za to Pep i owszem.
0
To podobnie, ale nie tak samo jak z tym co pytał jak trafić do filharmonii. Trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć... Jakoś od ME kiepsko znoszę zarówno Cillessena jak i Krula za ich bo ja wiem - bucowatość, coś niesympatycznego. Ten transfer był niemiłym zaskoczeniem. Nie do zniesienia był Henri, ale to już inna historia...
8
Takim jak Perez, Tebas i ich pokroju pewnie żal czasów bezpowrotnie minionych, kiedy na rozkaz drukowano zwycięstwa Realu – ukochanego klubu generalissmusa F. Wówczas nie trzeba było wydawać kasiorry, wystarczyła groźba zimnej lufy przy skroni, czy paru latek w odosobnieniu. A teraz coraz trudniej utrzymać towarzystwo w ryzach.
Może niech raz otwarcie zdobędą się na szczerość i przyznają, że nie chcą zawodników Barcelony w rep. Hiszpanii (chociaż nie mają następców Puyola, Xaviego, Iniesty, Pique), nie chcą FC Barcelona w La Liga, i tym samym mają gdzieś miliony fanów klubu na całym świecie i profitów jakie z tego czerpią!?!? Dość obłudy. Dość układania się z łajzami i miłosiernego odpuszczania win! Skończmy w FCB z nadstawianiem drugiego policzka! To irytujące, że dotąd nie mówiliśmy głośno i dobitnie o tym co krzywdzące, że nie wykorzystywaliśmy możliwości składania skarg, wniosków na pracę arbitrów, działaczy, zachowania kibiców itp.
Jesteśmy jednymi z najlepszych, wymagajmy dla siebie najlepszego traktowania i ochrony zawodników przed kontuzjami czy kalectwem, najlepszej opieki prawnej i finansowej. Jeśli nie chcą nas szanować, to muszą się nas bać, więc „pójdziemy na wojnę” z każdym” kto będzie deprecjonował wartość i zasługi FC Barcelona!
Mamy Neya po to aby bawił nas swoją grą. Chcę powrotu do zabawy, do świętowania goli, takiego które jednocześnie nie obraża przeciwnika. Barcelono powróć do radości jaką niesie finezja i sztuka! Uff... musiałam to wreszcie powiedzieć.
16
Takim jak Perez, Tebas i ich pokroju pewnie żal czasów bezpowrotnie minionych, kiedy na rozkaz drukowano zwycięstwa Realu – ukochanego klubu generalissmusa F. Wówczas nie trzeba było wydawać kasiorry, wystarczyła groźba zimnej lufy przy skroni, czy paru latek w odosobnieniu. A teraz coraz trudniej utrzymać towarzystwo w ryzach.
Może niech raz otwarcie zdobędą się na szczerość i przyznają, że nie chcą zawodników Barcelony w rep. Hiszpanii (chociaż nie mają następców Puyola, Xaviego, Iniesty, Pique), nie chcą FC Barcelona w La Liga, i tym samym mają gdzieś miliony fanów klubu na całym świecie i profitów jakie z tego czerpią!?!? Dość obłudy. Dość układania się z łajzami i miłosiernego odpuszczania win! Skończmy w FCB z nadstawianiem drugiego policzka! To irytujące, że dotąd nie mówiliśmy głośno i dobitnie o tym co krzywdzące, że nie wykorzystywaliśmy możliwości składania skarg, wniosków na pracę arbitrów, działaczy, zachowania kibiców itp.
Jesteśmy jednymi z najlepszych, wymagajmy dla siebie najlepszego traktowania i ochrony zawodników przed kontuzjami czy kalectwem, najlepszej opieki prawnej i finansowej. Jeśli nie chcą nas szanować, to muszą się nas bać, więc „pójdziemy na wojnę” z każdym” kto będzie deprecjonował wartość i zasługi FC Barcelona!
BTW: jakie to wielkie szczęście, że dla Florka: „Ronaldinho był za brzydki, Messi za mizerny, a Suarez zwyczajnie nie był dobrym piłkarzem”. Widać, na przykładzie Jamesa Rodrigueza jak kiepsko można zostać wybranym i trafić w ślepą uliczkę.
Mamy Neya po to aby bawił nas swoją grą. Chcę powrotu do zabawy, do świętowania goli, takiego które jednocześnie nie obraża przeciwnika. Barcelono powróć do radości jaką niesie finezja i sztuka. Uff, musiałam to wreszcie powiedzieć.
0
A w takim razie przepardon nie wiedziałam. Będę móżdżyć dalej, jak uhonorować Lio.
0
Gdyby jednak złoty „ballon” miał otrzymać w tym roku ktoś inny niż zawodnik Barcy, to nie ma lepszego kandydata na wręczającego tę nagrodę jak jej 5-krotny triumfator señor Lionel Messi !!! Wyraz twarzy Christiano i reszty w bieli – bezcenny. Tylko nie zapomnijcie tam we FF dołączyć złotej szpilki do „ballonu”.
5
Pepe, Vidal? Tu żarty miejsce mają! A skoro tak, to gdzie jest Pazdinho???
2
godzina gali za nami. coz, poziom jak w jednej z naszych stacji telewizyjnych na litere p... wiec zawodnicy Barcy nie maja czego zalowac, ze w tej kupie na bialo nie uczestnicza. ja tez za chwile wylacze lub dokonam zwrotu... oj jakze to sie rzuca s oczy, ze wrecz nienawidza Barcy w Hiszpanii
2
Busi, daj spokój, Ty wiesz i my wiemy, ale jak oni nie wiedzą to ich strata.
Aaa propozycja jest taka, żeby Messi otrzymał nagrodę the best soccer player of all time, czy coś w podobie. Czy to będzie platynowa piłka, czy diamentowa koszulka, to już dowolnie. Ważne żeby go umieścili w the hall of fame i zastrzegli dla D1OS numer w FCB.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
3
Przegraliśmy z Celtą bo zabrakło nam wiary, spokoju i determinacji.
Zabrakło wszystkiego tego, co prezentowaliśmy z Milanem - pamiętne 4-0 w LM 2013 (jedna z najbardziej wzruszających remontad).
Zabrakło kapitana. Na szczęście pojawił się lider, Pique.
Nazwisko bramkarza pominę, chyba tak się to teraz powinno odbywać. Jakiś bramkarz za udział wziął. Im mniej ten bramkarz o sobie usłyszy z imienia i nazwiska, tym lepiej to wpłynie na równowagę pomiędzy jego ego, a realnym światem zewn.
Puyi, Xavi bardzo nam Was wczoraj brakowało. Bardziej niż zwykle.
Wczoraj „nie byliśmy drużyną” („Som un equip”).
Ale nie jest mi smutno, jestem vqrv... Wściekła zawsze kiedy tracimy bramkę, zawsze kiedy przegrywamy, choć mogło być inaczej. To nie zmienia moich uczuć w kolorze blaugrana. VeB!
0
Grali jak wyglądali - pidżama party... Wyjątkowo nieudany kolorystycznie komplet wyjazdowy. Przypomina mi zdjęcie Lio w pidżamce od Luisa z marudą czy coś w podobie.
0
Really? Dziwno i straszno. Mówiło się przecież o tym, że chcą spopularyzować piłkę nożną w juesej, a jak ten-on będzie tam odgrywał rolę trenera, to nawet do maliny nominacji nie otrzyma. Martino, van Gaal, Mou - niewiadomo co gorsze dżuma, cholera czy oni?!?!
0
Zapomniałam wspomnieć o debiucie bramkarza - aaa tak, nie ma o czym mówić. O Ter Stegenie też nic bo nawet nię można tego nazwać " przerost formy nad treścią" - ani formy vs kontuzja, ani treści, poza bufonadą...
1
2 tyg. przerwy. Najpierw rep. w Kazachstanie daje ciała... Czekam na powrót La Liga i co widzę? Elementarny taktyczny błąd trenerów - najpierw pracujemy nad wynikiem, a ewentualnie później pozwalamy odpocząć kluczowym zawodnikom, nie odwrotnie. Odczuwam stan vqrvienny przez czas stracony na oglądanie tej rzeźby w brązie! Te Wasze zachwyty nad Enrique vs twarz wyrażająca trwogę...
2
FCB vs MC z Guardiola i Bravo?! Mina tych madrali, ktorzy pozwolili odejsc Bravo bezcenna.