2

@D10SLEO
Przecież on nie ma w zwyczaju mówić prawdy. Także zero zaskoczenia.

0

@Criss18Barca
Dobrze, że jeszcze są skoczkowie, którzy potrafią powiedzieć pas na odpowiednim etapie kariery.

13

@Lionel_Messi10
Ktoś kto sam sobie musi mówić, że jest najlepszy wcale taki nie jest. Żałosny typ.

1

@D10SLEO
Tak zajebisty argument. Prezydent może być klaunem niemającym swojego zdania, ale ważne, że umie języki. Tak to my w tym kraju daleko nie zajedziemy.

0

@lithotripter
Ja już dyskusje skończyłem. Życzę więcej uśmiechu, bo już niedługo może być o to trudniej, jak nas zaleją inżynierowie od człowieka, którego podobni nikt w Europie nie ogra.

0

@LukaszFan
Wypada się zgodzić. Wmówili ludziom, ze robią na złość pisowi, a w rzeczywistości ukręcili na siebie bata, ale i tak powiedzą, że to wina pisu, bo tak zostali zaprogramowani m.in. przez TVN.

0

@lithotripter
W związku z tym żegnam. Nie będę prowadził dalszej z dyskusji z osobą, której się najwyraźniej wydaje że jest lepsza od innych i to w sytuacji gdzie rozwiązanie naszych problemów było na wyciągniecie ręki, ale wiadomo pis nie rządzi to już inne rzeczy się nie liczą i imigranci mogą nam rozwalić kraj, a ludzie będę klaskać.

0

@lithotripter
To nie wybory samorządowe, ale za głupotę ludzką zapłaci cała Polska, ale najwyraźniej Ty jesteś jednym z tych, co karty referendalnej nie wziął i oczywiście nie jest w stanie samodzielnie przetrawić co się dziele w Europie Zachodniej i wyciągnąć z tego wnioski dla nas.

0

@lithotripter
Szkody na tym forum, gdzie nie można przez takich ludzi w sposób normlany przedstawić argumentów, bo zaraz się zlatują obrońcy i się zaczyna rynsztok.

2


Pierwsze do relokacji powinny być powiaty, gdzie ludzie nie braki kart do referendum. Skoro obrażało to ich inteligencje (takie były ich argumenty) to niech pierwsi zaznają ubogacenia przez inżynierów i lekarzy.

0

@lithotripter
Nie zgodzę się. Kilkanaście kont, a może nawet więcej (bo tyle banów rozdałem w ciągu ostatniego roku, no się już dało tego czytać) o bardzo agresywnej retoryce pro rządowej robią więcej szkody niż jacyś zwykli zwolennicy tej, czy tamtej partii.

1

@Pitinho
Przecież ten portal jest skrajnie platfusowy. Napisz zadanie krytyczne o panu, co to go nikt w Europie nie ogra (swoją srogą migranci już to jadą), to w kilka minut się pojawia kawaleria i jest taki spam, że aż oczy bolą, co najmniej kilkanaście kont pro uśmiechniętych.

2

@Prorokk
Racje ma ten kto kontroluje resorty siłowe. Prawo u nas nie obowiązuje.

1

@D10SLEO
Jedni i drudzy siebie warci, ale skro mają circa 70% w każdych wyborach to dalczego mieli by nie robić tej szopki dalej.

0


Żegnaj bezpieczna Polsko, ale ważne że Pis nie rządzi. Mój kraj taki piękny.

0

@KamQiX
To idź sobie oglądnij reżimówkę TVN i będziesz wiedział.

0

@Criss18Barca
A później wyjdą i będą przekonywać, że to wcale nie oni są siewcami nienawiści w Polsce. Cóż hipokryzja do kwadratu, ale czego się spodziewać po peowskiej telewizji.

0

@lithotripter
Jak przerżną te wybory wysoko, a wszystko na to wskazuje to dojedzie do rozłamu, bo już po wyborach w 2023 było blisko, ale "taktyk" Tusk tak zrobił, że się pisowcy znowu skonsolidowali. Moim zdaniem w pisie byli lepsi kandydaci na prezydenta, ale jakiś dziwnym trafem wybrali gościa, który jest nieobyty medialnie plus ma jakieś powiązania ze środowiskiem kibicowskim. Trudno mi uwierzyć, że w pisie tego nie wiedzieli. Dlatego napisałem o sabotażu.

0

@BorzyKrzys
Zgadzam się. Gość się zachowuje jak jakaś mumia i jeszcze ten uśmieszek. Ale w sumie jak przerżną wybory z kretesem, a na to się zapowiada to może w pisie nastąpi jakaś refleksja, choć wydaje się, że oni tam uważają, że są nieomylni. Trzaskowski jest kandydatem kabaretowym, ale jak wybiera się jako przeciwnika Nawrockiego to trudno, aby poewcy nie skorzystali z sytuacji do pustej bramki.

1

@Tomason
To co pis z robił z kandydatem to wygląda na jawny sabotaż. Przecież ten Nawrocki jest tak żałosny, że Trzaskowski przy tych swoich fikołkach i tak zrobi pewnie w II turze w okolicach 55% co najmniej. Kaczor już chyba postradał rozum, no chyba że z innych kandydatów nikt nie chciał startować i z braku laku taki wybór.

0

@Kondziu_FCB
Nie poda się, bo te jej słowa to obecna polityka rządu. Brzydzenie się Polką jest teraz w modzie.

4

@Roobo
Tak nie trzeba przypominać, a na zachodzie dalej piszą o obozach śmierci polskich. Jak patrzę na pana Tuska to już wiem dlaczego w Polsce były rozbiory. Niektórzy działania antypolskie mają zwyczajnie we krwi.

0

@Kgorecki2500
Niech ich tam teraz poucza, bo Rumunia chyba też ma problem z tzw. praworządnością.

2

@Roobo
Szkoda tylko, że większość mediów milczy na tematy niewygodne obecnej władzy, a niestety większość ludzi dalej czerpie wiedzę z TV bądź prorządowych portali typy onet, więc nawet o tych aferach nie mają pojęcia. Jak jeszcze ocenzurują portal X to będzie jak w książce rok 1984.

6

@Roobo
A później zaskoczenie, że na świecie piszą o polskich obozach, skoro polski minister miał takie rzeczy najwyraźniej napisane na kartce.

0

@D10SLEO
Wtedy to on powie, że w sumie to on by zreformował kraj, ale nie ma większości konstytucyjnej, a ustawami się da, a nawet jakby zrobił tę większość w parlamencie (w planach jest wsadzanie opozycji do więzień i pozbawianie ich mandatu posła), to powiem, że nie ma zgody społecznej albo coś sobie wymyśli. Ten rząd jest tak nieudolny, że po roku mają takie same notowania jak rząd pisowski, który był zużyty po 8 latach i ludzie chcieli zmiany.

1

@BorzyKrzys
Wiadomo, że każdy chce mieć pełnią władzy, więc się fikołki będą zdarzały. Ja tam jestem za wygraną pana warszawskiego, bo wtedy Tusk już nie będzie miał wymówek odnośnie weta i wtedy zobaczymy jak skutecznie będzie rządził.
Z tym, że Trzaskowski też chyba 5 lat temu mówił, że to niedobrze jak rząd i prezydent są z jednej opcji. Także takie przerzucanie jest zabawne.

1

@BorzyKrzys
Młodzi, wykształceni z wielkich ośrodków, ale sosy biorą z wytłaczanki xD.

2

@Majkel34
Haniebna wypowiedź, ale jeszcze gorsze, że ludzie nawet niektórzy tutaj próbują tego bronić, a potem zaskoczenie, że w innych krajach mówią o obozach polskich skoro nawet u nas politycy tak się wyrażają.

0

@Michael24
Usłużne media i zaleciałości komunistyczne wychowały taką a nie inną część społeczeństwa, która wybrała do władzy nie bójmy się tego słowa ludzi, którzy szkodzą Polsce i to jawnie. Przecież gdyby ona nie myślała w ten sposób to by nigdy takich słów nie wypowiedziała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?