0

Ja tam jestem urodzonym pesymistą i uważam ze ligi nie wygramy, Real moze i przegra z Barcą i straci punkty może z Bilbo ale Barca nie wygra wszystkiego do końca, wygrają 5 max 6 meczy z kimś zapewne zremisują raczej nie przegrają, myślę że na koniec sezonu będzie strata na poziomie 3-4 punktów do Madrytu, jak to ktoś powiedział we wrześniu może zabraknąć tych 2 punktów z meczu z Sociedad

0

Fake69@\

Pamiętam jak hala dzieci liczyły ile punktów potrzeba żeby był szpaler, teraz już nie liczą tylko panikują nie wiem dlaczego narazie Madryt jest zależny od siebie

0

żeby tylko się za Bardzo nie podniecili tymi 4 punktami plan jest prosty ograć Getafe bo real i tak wygra, zwycięży madrycka solidarność ;/

0

Explode @

CHyba w sezonie 2006/2007 Barca miała nad madrytem 10 punktów i przegrałą ligę ?? tak mi się wydaje

0

reventon @

No cóż może i obrońca ale na dzień dzisiejszy mamy 5 obrońców z pierwszego składu z czego 2 niedysonowanych ;/ trochę kicha jest Montoya i Muniesa ale teraz nie wolno pozwolić sobie na rozprężenie , oby tylko Pique i Alves byli gotowi na LM

0

I bardzo dobrze ! oglądną wcześniej to miniaturowe boisko :D

0

Psycholog nie psycholog, to że mamy problemy z obroną to po części jego wina, nie wzomcnilismy tego bloku w lecie a i jeszcze Maxwell odszedł no i prosze zostaliśmy z dwoma obroncami bo Masche jest pomocnikiem, mam nadzieje ze dzisiaj zagra Montoya !

0

Mam nadzieje na wygraną nawet 1-0 :))

0

Na realmadryt spoko komentarz spadłem z krzesła :D Mou celowo roztrwonił przewagę zeby pep nie odpuścił ligi ??? lol to się uśmiałem celowo odpuszcza zeby Real miał nerówke ??hahhaha

0

Hernandezka@

Pep wie co robi ale martwi mnie trochę że to wszystko opiera się na Messim w sobotę w pewnym momencie był pojedynek Messi kontra Saragossa a ten człowiek też kiedyś się zmęczy i co wtedy ?? mam nadzieje że jednak mu paliwa nie zabraknie do końca sezonu :D

0

Hernandezka@

Wierze do końca a co będzie zobaczymy ważne zeby wygrali z Getafe i Levante a real pewnie wygra ale może coś AM bądź sporting ugraja ważne zeby przed GD było nie więcej jak 4 punkty straty.

Pep stosuję zagrywkę jak Mou . Mou mówi że barca jest już w finale LM no to mu Pep odpowiada że wygranie tej ligi jest niemożliwe :D

0

Hernandezka @

Wiara czyni cuda ale ja mam poprostu złe przeczucia, wierze ale rozsądek mi podpowiada że nie dadzą rady odrobiliśmy już 6 punktów ale Real może sobie pozwolić jeszcze na wpadki a Barcelona już tego nie może zrobić i jutro z Getafe czeka nas chyba najłątwiejszy mecz z tych 7 co zostało w lidze i trzeba go wygrać już w pierwszej połowie aby w drugiej się oszczędzędząć, cholera szkoda tego meczu z Sociedad i Espnyolem . Ja już nie wytrzymuje jestem tylko prostym kibicem co nawet nie ma kasy na koszulkę Barcy ale już nie wytrzymuję tej presji

0

Pep: Wygranie tej ligi nadal jest niemożliwe :D ale daje po garach ale trochę racji ma niestety ;/ co po niektórzy już świętują ale wystarczy jedno potknięcie barcy i mistrz jest w madrycie

0

Wrzuci ktoś konferencje Pepa z dzisiaj bo na realmadryt już jest !! czemu oni to szybciej wrzucają niż tutaj.

0

Javi Martinez ale za niego co najmniej 30 mln i nie wiadomo czy by odszedł z Bilbao

0

Z racji że gramy 3 ataku wcale takiego bogadztwa nie mamy Messi Pedro Sanchez to z tych lepszych, nie wiadomo jak będzie z Villą no i Tello Cuenca i Afellay ale oni co najwyżej są średni , więc potrzeba nam kogoś nowego ale nie van Persiego kogoś młodego tak do 25 roku życia i za max 25 mln euro jakieś propzycję

0

48mln euro ??? hahahahahah ale się uśmiałem. Prawie 29 letni zawodnik któremu kontrakt wygasa w 2013 roku za 48 mln ?? im to już się porąbało, Eto w podobnej sytuacji po bardzo dobrym sezonie był wyceniany na max 25 mln a Ci 48 lol

0

Xavi6@
Tak może być ale nie wiadomo jak sobie poradzi Barca każdy zakłada że wygra wszystko do końca ale to jest mało prawdopodobne

0

Xavi6@

Nie liczyłem ale Ty zapewne też nie liczyłeś na nich, ja np liczyłem na Osasunę to dostali 5-1 więc ja nie liczę tylko spoglądam na wyniki może coś Real straci bo i my zapewne coś stracimy

0

Nash @

Ostatni raz AM wygrało z realem 30 października 1999 roku czyli prawie 13 lat temu, od tego czasu AM grało z Realem 22 spotkania i jak wiadomo Real w tych 22 spotkaniach nie przegrał było chyba parę remisów, biorąc pod uwagę gre AM oraz podrażnionego Realu skończy się 0-5 ;/ niestety a i jeszcze. Ja jedynie liczę na Basków i wygrywanie przez Barcę wszystkiego do konca

0

barnaba1899@

Wiesz ja tak tylko napisałem, jednakże nadal uważam ze szanse na Mistrza są małe, oceniam je 70 do 30 na korzyść Realu i możecie mnie minusować ale:
1. Każdy zakłada że Barca wygra w GD a nie wiadomo jak będzie u nas ostatnio tylko Messi coś ciągnie i to stało się już nagminne, Messi nie da rady sam a i jeszcze Mou coś wymyśli
2. Nawet jeżeli Barca wygra GD to, Real ma punkt zapasu i musi się potknąć jedyna nadzieja to Baskowie którzy są niestety nieobliczalni i przemęczeni
3. Nie wiadomo czy Barca wygra wszystko do końca wbrew temu co niektórzy piszą mamy bardzo trudny terminarza : Getafe - co zawsze walczą dla Realu, Levante groźne u siebie i walczące o puchary, Real to wiadomo, Malagę walczącą o puchary , groźny Espanyol jak to derby no i jeszcze Betis i Rayo co napsuli krwi realowi , więc nie mam łatwych meczy niestety, a patrząc na real może na papierze mają mocnych rywali ale tak na prawdę to tylko Bilbo i barcelonę , Sevilla nie da rady i to jesczsze na SB,a AM zawsze się podkłada.

Ja jednak mam nadzieje że wygramy wszystko do końca a Real zremisuje z baskami :)

0

Mecze Barcelona vs Mourinho :

1. 2004/2005 1/8LM FcB 2-1 chelsea , chelsea 4-2 FcB
2.2005/2006 1/8 LM Chelsea 1-2 FcB , FcB 1-1 Chelsea
3.2006/2007 -LM grupa Chelsea 1-0 FcB , FcB 2-2 Chelsea
4.2009/2010- LM grupa Inter 0-0 FcB , FcB 2-0 Inter
5.2009/2010 1/2LM Inter 3-1 FcB , FcB 1-0 Inter
6.2010/2011 LaLiga FcB 5-0 Real , Real 1-1 FcB
7.2010/2011 1/2 LM Real 0-2 FcB , FcB 1-1 Real
8. 2011/2012 Supercopa Real 2-2 FcB , FcB 3-2 Real
9.2011/2012 Copa del Rey Real 1-2 FcB , FcB 2-2 Real
10.2011/2012 LaLiga Real 1-3 FcB , FcB - Real ???

Może coś opuściłem ale pisałem z pamięci, i niestety z tego wynika że nie udało nam się pokonać drużyny Mourinho 2 razy w jednych rozgrywkach, więc teraz o wygraną będzie ciężko ta statystyka też pokazuje że w dwumeczu mamy większe szanse na pokonanie realu niż w jednym ale moze przełamią tą złą passę :)

0

Ja się Bardzo obawiam meczu z realem dlatego że Barcelona nigdy nie zwyciężyła zespołu Mou dwa razy w jednych rozgrywkach , a jak wygrlaiśmy z Madrycie to teraz się remis niestety szykuje

0

Zapewne boisko w Londynie zostanie zmniejszone do granic możliwości i pewnie nie nawodnione, co do trawy chyba są na to przepisy !

0

Ale w LM obowiązują chyba jakieś przepisy co do wysokości trawy ??? bo co do nawodnienia to już chyba nie ma jakiś przepisów

0

Kurde będzie ciężko o tego mistrza ale cóż ważne że walczymy

0

GD w sobotę 21 kwietnia o 20!!!

0

xavi890@

Wiadomo że AM się podłoży , nawet raz sam prezes przyznał że Real zaczyna ligę z 6 punktami na starcie bo AM zawsze dostaje w dupę, więc trzeba grać swoje i liczyć na inne zespoły

0

FanRealu90@

A co , zawsze jak real nie wygra to jest wina sędziego zawsze a to zawsze a wczoraj sam oglądnąłem mecz i nie widziałem większych błędów , powinniście się cieszyć ze sędzia pozwalał tak symulować szczegółnie Pepe co juz swoich zawodików bije

0

Nie wiem czy damy radę wygrać ligę , pamiętajmy że na nas też ciąży presja zwycięstw, a nie wiadomo czy wygramy a mamy dość ciężkie wyjazdy .
Najlepsze jest to że w pewnym momencie było już 13 punktów straty i prawie wielce prawdopodobny szpaler co po niektórzy kibice realu pisali o tym , a teraz srają się ale to lepiej bo będą musieli grać w każdym meczy na 100% i nie będą się mogli oszczędzać na LM, zobaczymy jak Barcelona to zniesie cały ten terminarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?