Ja tam jestem urodzonym pesymistą i uważam ze ligi nie wygramy, Real moze i przegra z Barcą i straci punkty może z Bilbo ale Barca nie wygra wszystkiego do końca, wygrają 5 max 6 meczy z kimś zapewne zremisują raczej nie przegrają, myślę że na koniec sezonu będzie strata na poziomie 3-4 punktów do Madrytu, jak to ktoś powiedział we wrześniu może zabraknąć tych 2 punktów z meczu z Sociedad
Pamiętam jak hala dzieci liczyły ile punktów potrzeba żeby był szpaler, teraz już nie liczą tylko panikują nie wiem dlaczego narazie Madryt jest zależny od siebie
No cóż może i obrońca ale na dzień dzisiejszy mamy 5 obrońców z pierwszego składu z czego 2 niedysonowanych ;/ trochę kicha jest Montoya i Muniesa ale teraz nie wolno pozwolić sobie na rozprężenie , oby tylko Pique i Alves byli gotowi na LM
Psycholog nie psycholog, to że mamy problemy z obroną to po części jego wina, nie wzomcnilismy tego bloku w lecie a i jeszcze Maxwell odszedł no i prosze zostaliśmy z dwoma obroncami bo Masche jest pomocnikiem, mam nadzieje ze dzisiaj zagra Montoya !
Na realmadryt spoko komentarz spadłem z krzesła :D Mou celowo roztrwonił przewagę zeby pep nie odpuścił ligi ??? lol to się uśmiałem celowo odpuszcza zeby Real miał nerówke ??hahhaha
Pep wie co robi ale martwi mnie trochę że to wszystko opiera się na Messim w sobotę w pewnym momencie był pojedynek Messi kontra Saragossa a ten człowiek też kiedyś się zmęczy i co wtedy ?? mam nadzieje że jednak mu paliwa nie zabraknie do końca sezonu :D
Wierze do końca a co będzie zobaczymy ważne zeby wygrali z Getafe i Levante a real pewnie wygra ale może coś AM bądź sporting ugraja ważne zeby przed GD było nie więcej jak 4 punkty straty.
Pep stosuję zagrywkę jak Mou . Mou mówi że barca jest już w finale LM no to mu Pep odpowiada że wygranie tej ligi jest niemożliwe :D
Wiara czyni cuda ale ja mam poprostu złe przeczucia, wierze ale rozsądek mi podpowiada że nie dadzą rady odrobiliśmy już 6 punktów ale Real może sobie pozwolić jeszcze na wpadki a Barcelona już tego nie może zrobić i jutro z Getafe czeka nas chyba najłątwiejszy mecz z tych 7 co zostało w lidze i trzeba go wygrać już w pierwszej połowie aby w drugiej się oszczędzędząć, cholera szkoda tego meczu z Sociedad i Espnyolem . Ja już nie wytrzymuje jestem tylko prostym kibicem co nawet nie ma kasy na koszulkę Barcy ale już nie wytrzymuję tej presji
Pep: Wygranie tej ligi nadal jest niemożliwe :D ale daje po garach ale trochę racji ma niestety ;/ co po niektórzy już świętują ale wystarczy jedno potknięcie barcy i mistrz jest w madrycie
Z racji że gramy 3 ataku wcale takiego bogadztwa nie mamy Messi Pedro Sanchez to z tych lepszych, nie wiadomo jak będzie z Villą no i Tello Cuenca i Afellay ale oni co najwyżej są średni , więc potrzeba nam kogoś nowego ale nie van Persiego kogoś młodego tak do 25 roku życia i za max 25 mln euro jakieś propzycję
48mln euro ??? hahahahahah ale się uśmiałem. Prawie 29 letni zawodnik któremu kontrakt wygasa w 2013 roku za 48 mln ?? im to już się porąbało, Eto w podobnej sytuacji po bardzo dobrym sezonie był wyceniany na max 25 mln a Ci 48 lol
Nie liczyłem ale Ty zapewne też nie liczyłeś na nich, ja np liczyłem na Osasunę to dostali 5-1 więc ja nie liczę tylko spoglądam na wyniki może coś Real straci bo i my zapewne coś stracimy
Ostatni raz AM wygrało z realem 30 października 1999 roku czyli prawie 13 lat temu, od tego czasu AM grało z Realem 22 spotkania i jak wiadomo Real w tych 22 spotkaniach nie przegrał było chyba parę remisów, biorąc pod uwagę gre AM oraz podrażnionego Realu skończy się 0-5 ;/ niestety a i jeszcze. Ja jedynie liczę na Basków i wygrywanie przez Barcę wszystkiego do konca
Wiesz ja tak tylko napisałem, jednakże nadal uważam ze szanse na Mistrza są małe, oceniam je 70 do 30 na korzyść Realu i możecie mnie minusować ale:
1. Każdy zakłada że Barca wygra w GD a nie wiadomo jak będzie u nas ostatnio tylko Messi coś ciągnie i to stało się już nagminne, Messi nie da rady sam a i jeszcze Mou coś wymyśli
2. Nawet jeżeli Barca wygra GD to, Real ma punkt zapasu i musi się potknąć jedyna nadzieja to Baskowie którzy są niestety nieobliczalni i przemęczeni
3. Nie wiadomo czy Barca wygra wszystko do końca wbrew temu co niektórzy piszą mamy bardzo trudny terminarza : Getafe - co zawsze walczą dla Realu, Levante groźne u siebie i walczące o puchary, Real to wiadomo, Malagę walczącą o puchary , groźny Espanyol jak to derby no i jeszcze Betis i Rayo co napsuli krwi realowi , więc nie mam łatwych meczy niestety, a patrząc na real może na papierze mają mocnych rywali ale tak na prawdę to tylko Bilbo i barcelonę , Sevilla nie da rady i to jesczsze na SB,a AM zawsze się podkłada.
Ja jednak mam nadzieje że wygramy wszystko do końca a Real zremisuje z baskami :)
1. 2004/2005 1/8LM FcB 2-1 chelsea , chelsea 4-2 FcB
2.2005/2006 1/8 LM Chelsea 1-2 FcB , FcB 1-1 Chelsea
3.2006/2007 -LM grupa Chelsea 1-0 FcB , FcB 2-2 Chelsea
4.2009/2010- LM grupa Inter 0-0 FcB , FcB 2-0 Inter
5.2009/2010 1/2LM Inter 3-1 FcB , FcB 1-0 Inter
6.2010/2011 LaLiga FcB 5-0 Real , Real 1-1 FcB
7.2010/2011 1/2 LM Real 0-2 FcB , FcB 1-1 Real
8. 2011/2012 Supercopa Real 2-2 FcB , FcB 3-2 Real
9.2011/2012 Copa del Rey Real 1-2 FcB , FcB 2-2 Real
10.2011/2012 LaLiga Real 1-3 FcB , FcB - Real ???
Może coś opuściłem ale pisałem z pamięci, i niestety z tego wynika że nie udało nam się pokonać drużyny Mourinho 2 razy w jednych rozgrywkach, więc teraz o wygraną będzie ciężko ta statystyka też pokazuje że w dwumeczu mamy większe szanse na pokonanie realu niż w jednym ale moze przełamią tą złą passę :)
Ja się Bardzo obawiam meczu z realem dlatego że Barcelona nigdy nie zwyciężyła zespołu Mou dwa razy w jednych rozgrywkach , a jak wygrlaiśmy z Madrycie to teraz się remis niestety szykuje
Wiadomo że AM się podłoży , nawet raz sam prezes przyznał że Real zaczyna ligę z 6 punktami na starcie bo AM zawsze dostaje w dupę, więc trzeba grać swoje i liczyć na inne zespoły
A co , zawsze jak real nie wygra to jest wina sędziego zawsze a to zawsze a wczoraj sam oglądnąłem mecz i nie widziałem większych błędów , powinniście się cieszyć ze sędzia pozwalał tak symulować szczegółnie Pepe co juz swoich zawodików bije
Nie wiem czy damy radę wygrać ligę , pamiętajmy że na nas też ciąży presja zwycięstw, a nie wiadomo czy wygramy a mamy dość ciężkie wyjazdy .
Najlepsze jest to że w pewnym momencie było już 13 punktów straty i prawie wielce prawdopodobny szpaler co po niektórzy kibice realu pisali o tym , a teraz srają się ale to lepiej bo będą musieli grać w każdym meczy na 100% i nie będą się mogli oszczędzać na LM, zobaczymy jak Barcelona to zniesie cały ten terminarz
0
Ja tam jestem urodzonym pesymistą i uważam ze ligi nie wygramy, Real moze i przegra z Barcą i straci punkty może z Bilbo ale Barca nie wygra wszystkiego do końca, wygrają 5 max 6 meczy z kimś zapewne zremisują raczej nie przegrają, myślę że na koniec sezonu będzie strata na poziomie 3-4 punktów do Madrytu, jak to ktoś powiedział we wrześniu może zabraknąć tych 2 punktów z meczu z Sociedad
0
Fake69@\
Pamiętam jak hala dzieci liczyły ile punktów potrzeba żeby był szpaler, teraz już nie liczą tylko panikują nie wiem dlaczego narazie Madryt jest zależny od siebie
0
żeby tylko się za Bardzo nie podniecili tymi 4 punktami plan jest prosty ograć Getafe bo real i tak wygra, zwycięży madrycka solidarność ;/
0
Explode @
CHyba w sezonie 2006/2007 Barca miała nad madrytem 10 punktów i przegrałą ligę ?? tak mi się wydaje
0
reventon @
No cóż może i obrońca ale na dzień dzisiejszy mamy 5 obrońców z pierwszego składu z czego 2 niedysonowanych ;/ trochę kicha jest Montoya i Muniesa ale teraz nie wolno pozwolić sobie na rozprężenie , oby tylko Pique i Alves byli gotowi na LM
0
I bardzo dobrze ! oglądną wcześniej to miniaturowe boisko :D
0
Psycholog nie psycholog, to że mamy problemy z obroną to po części jego wina, nie wzomcnilismy tego bloku w lecie a i jeszcze Maxwell odszedł no i prosze zostaliśmy z dwoma obroncami bo Masche jest pomocnikiem, mam nadzieje ze dzisiaj zagra Montoya !
0
Mam nadzieje na wygraną nawet 1-0 :))
0
Na realmadryt spoko komentarz spadłem z krzesła :D Mou celowo roztrwonił przewagę zeby pep nie odpuścił ligi ??? lol to się uśmiałem celowo odpuszcza zeby Real miał nerówke ??hahhaha
0
Hernandezka@
Pep wie co robi ale martwi mnie trochę że to wszystko opiera się na Messim w sobotę w pewnym momencie był pojedynek Messi kontra Saragossa a ten człowiek też kiedyś się zmęczy i co wtedy ?? mam nadzieje że jednak mu paliwa nie zabraknie do końca sezonu :D
0
Hernandezka@
Wierze do końca a co będzie zobaczymy ważne zeby wygrali z Getafe i Levante a real pewnie wygra ale może coś AM bądź sporting ugraja ważne zeby przed GD było nie więcej jak 4 punkty straty.
Pep stosuję zagrywkę jak Mou . Mou mówi że barca jest już w finale LM no to mu Pep odpowiada że wygranie tej ligi jest niemożliwe :D
0
Hernandezka @
Wiara czyni cuda ale ja mam poprostu złe przeczucia, wierze ale rozsądek mi podpowiada że nie dadzą rady odrobiliśmy już 6 punktów ale Real może sobie pozwolić jeszcze na wpadki a Barcelona już tego nie może zrobić i jutro z Getafe czeka nas chyba najłątwiejszy mecz z tych 7 co zostało w lidze i trzeba go wygrać już w pierwszej połowie aby w drugiej się oszczędzędząć, cholera szkoda tego meczu z Sociedad i Espnyolem . Ja już nie wytrzymuje jestem tylko prostym kibicem co nawet nie ma kasy na koszulkę Barcy ale już nie wytrzymuję tej presji
0
Pep: Wygranie tej ligi nadal jest niemożliwe :D ale daje po garach ale trochę racji ma niestety ;/ co po niektórzy już świętują ale wystarczy jedno potknięcie barcy i mistrz jest w madrycie
0
Wrzuci ktoś konferencje Pepa z dzisiaj bo na realmadryt już jest !! czemu oni to szybciej wrzucają niż tutaj.
0
Javi Martinez ale za niego co najmniej 30 mln i nie wiadomo czy by odszedł z Bilbao
0
Z racji że gramy 3 ataku wcale takiego bogadztwa nie mamy Messi Pedro Sanchez to z tych lepszych, nie wiadomo jak będzie z Villą no i Tello Cuenca i Afellay ale oni co najwyżej są średni , więc potrzeba nam kogoś nowego ale nie van Persiego kogoś młodego tak do 25 roku życia i za max 25 mln euro jakieś propzycję
0
48mln euro ??? hahahahahah ale się uśmiałem. Prawie 29 letni zawodnik któremu kontrakt wygasa w 2013 roku za 48 mln ?? im to już się porąbało, Eto w podobnej sytuacji po bardzo dobrym sezonie był wyceniany na max 25 mln a Ci 48 lol
0
Xavi6@
Tak może być ale nie wiadomo jak sobie poradzi Barca każdy zakłada że wygra wszystko do końca ale to jest mało prawdopodobne
0
Xavi6@
Nie liczyłem ale Ty zapewne też nie liczyłeś na nich, ja np liczyłem na Osasunę to dostali 5-1 więc ja nie liczę tylko spoglądam na wyniki może coś Real straci bo i my zapewne coś stracimy
0
Nash @
Ostatni raz AM wygrało z realem 30 października 1999 roku czyli prawie 13 lat temu, od tego czasu AM grało z Realem 22 spotkania i jak wiadomo Real w tych 22 spotkaniach nie przegrał było chyba parę remisów, biorąc pod uwagę gre AM oraz podrażnionego Realu skończy się 0-5 ;/ niestety a i jeszcze. Ja jedynie liczę na Basków i wygrywanie przez Barcę wszystkiego do konca
0
barnaba1899@
Wiesz ja tak tylko napisałem, jednakże nadal uważam ze szanse na Mistrza są małe, oceniam je 70 do 30 na korzyść Realu i możecie mnie minusować ale:
1. Każdy zakłada że Barca wygra w GD a nie wiadomo jak będzie u nas ostatnio tylko Messi coś ciągnie i to stało się już nagminne, Messi nie da rady sam a i jeszcze Mou coś wymyśli
2. Nawet jeżeli Barca wygra GD to, Real ma punkt zapasu i musi się potknąć jedyna nadzieja to Baskowie którzy są niestety nieobliczalni i przemęczeni
3. Nie wiadomo czy Barca wygra wszystko do końca wbrew temu co niektórzy piszą mamy bardzo trudny terminarza : Getafe - co zawsze walczą dla Realu, Levante groźne u siebie i walczące o puchary, Real to wiadomo, Malagę walczącą o puchary , groźny Espanyol jak to derby no i jeszcze Betis i Rayo co napsuli krwi realowi , więc nie mam łatwych meczy niestety, a patrząc na real może na papierze mają mocnych rywali ale tak na prawdę to tylko Bilbo i barcelonę , Sevilla nie da rady i to jesczsze na SB,a AM zawsze się podkłada.
Ja jednak mam nadzieje że wygramy wszystko do końca a Real zremisuje z baskami :)
0
Mecze Barcelona vs Mourinho :
1. 2004/2005 1/8LM FcB 2-1 chelsea , chelsea 4-2 FcB
2.2005/2006 1/8 LM Chelsea 1-2 FcB , FcB 1-1 Chelsea
3.2006/2007 -LM grupa Chelsea 1-0 FcB , FcB 2-2 Chelsea
4.2009/2010- LM grupa Inter 0-0 FcB , FcB 2-0 Inter
5.2009/2010 1/2LM Inter 3-1 FcB , FcB 1-0 Inter
6.2010/2011 LaLiga FcB 5-0 Real , Real 1-1 FcB
7.2010/2011 1/2 LM Real 0-2 FcB , FcB 1-1 Real
8. 2011/2012 Supercopa Real 2-2 FcB , FcB 3-2 Real
9.2011/2012 Copa del Rey Real 1-2 FcB , FcB 2-2 Real
10.2011/2012 LaLiga Real 1-3 FcB , FcB - Real ???
Może coś opuściłem ale pisałem z pamięci, i niestety z tego wynika że nie udało nam się pokonać drużyny Mourinho 2 razy w jednych rozgrywkach, więc teraz o wygraną będzie ciężko ta statystyka też pokazuje że w dwumeczu mamy większe szanse na pokonanie realu niż w jednym ale moze przełamią tą złą passę :)
0
Ja się Bardzo obawiam meczu z realem dlatego że Barcelona nigdy nie zwyciężyła zespołu Mou dwa razy w jednych rozgrywkach , a jak wygrlaiśmy z Madrycie to teraz się remis niestety szykuje
0
Zapewne boisko w Londynie zostanie zmniejszone do granic możliwości i pewnie nie nawodnione, co do trawy chyba są na to przepisy !
0
Ale w LM obowiązują chyba jakieś przepisy co do wysokości trawy ??? bo co do nawodnienia to już chyba nie ma jakiś przepisów
0
Kurde będzie ciężko o tego mistrza ale cóż ważne że walczymy
0
GD w sobotę 21 kwietnia o 20!!!
0
xavi890@
Wiadomo że AM się podłoży , nawet raz sam prezes przyznał że Real zaczyna ligę z 6 punktami na starcie bo AM zawsze dostaje w dupę, więc trzeba grać swoje i liczyć na inne zespoły
0
FanRealu90@
A co , zawsze jak real nie wygra to jest wina sędziego zawsze a to zawsze a wczoraj sam oglądnąłem mecz i nie widziałem większych błędów , powinniście się cieszyć ze sędzia pozwalał tak symulować szczegółnie Pepe co juz swoich zawodików bije
0
Nie wiem czy damy radę wygrać ligę , pamiętajmy że na nas też ciąży presja zwycięstw, a nie wiadomo czy wygramy a mamy dość ciężkie wyjazdy .
Najlepsze jest to że w pewnym momencie było już 13 punktów straty i prawie wielce prawdopodobny szpaler co po niektórzy kibice realu pisali o tym , a teraz srają się ale to lepiej bo będą musieli grać w każdym meczy na 100% i nie będą się mogli oszczędzać na LM, zobaczymy jak Barcelona to zniesie cały ten terminarz