0

kamil27@

Ja się nie kompromituje, Ligę hiszpańską oglądam nie od dziś i wiem jak te derby zawsze wyglądają, ale cóż umiesz liczyć licz na siebie :)

0

I ktoś tu pisał że Real ma łatwiejszy terminarz ??? heloł
Barca gra w Domu z Realem, Malagą i Espanyolem a na wyjazdach z Levante Rayo i Betisem a Real Gra w domu ze Sportingiem, Sevillą i chyba Mallorcą i na wyjazdach z Barceloną, Bilbao i Granadą , więc jaki trudny terminarz ?? oprócz Barcelony, Bilbao i może Sevilli to spacerki a Barcelona ma każdy pokedynek zarąbiśćie trudny, niestety ale majstra nie zdobędziemy ważne żeby Copa i LM wygrać :)

0

AM po strzelonej bramce typowo sie podłożyło ;/ i dlatego od 13 lat nie potrafią z nimi wygrać prosta sprawa Real potrzebuje punktów to AM pomaga

0

Trzeba pogratulować mistrza Realowi no cóż to oni są najrówniejsi i nie mają wtop

0

Mistrza przegraliśmy nie w meczu z Osasuną chociaż tu jest wina tylko Pepa ale w meczu z Sociedad, gdyby wygrali było by 2 punty straty i zależność od siebie ale cóż wątpie ze real coś straci Bilbao jest mocne ale Real nie da sobie ;/

0

może i AM coś trafi ale zapewne będzie to bramka na 1-3 bądź wyżej, szkoda tego remisu z Sociedad ;/

0

Ja wynik końcowy zawsze znam :D kurde mogłem u buka coś postawić ale na real tylko max1.60 ;/

0

jebarce@

Sam sie lecz to k..........a my niby kim jesteś ?? bo chyba kibicami Barcelony ?? no chyba że ty kibicujesz jakimś ufoludkom

0

Nie liczy się kto gra lepiej ale kto strzela bramki , pamiętacie mecz z Getafe Barca miała przewagę a Getafe jeden strzał i wygrali , tak jest teraz

0

matrix9015@

No w końcu ktoś co nie gada głupot tylko sensownie,AM to jest dostarczyciel punktów dla Realu i my kibice Barcy musimy to zrozumieć czy nam się to podoba czy nie, ja tam wiem że AM nigdy z realem nie wygra może czasem zremisuje ale nie tym razem

0

Hahaha koń by się uśmiał , AM to chyba już nigdy nie wygra z Realem śmieszni są to sa derby ?? hahha to są jakieś jaja a nie derby

0

No cóż trzeba wygrać z Levante i czekać na GD, bo ze sportingiem to real się przejedzie jak walec po asfalcie :D

0

Np i co !!!!!!!!!!! mówiłem i co ???

0

Ale ile już w tym sezonie meczy Real grał słabiutko ?? i jakoś wygrywał ;/

0

Nejdro@

Ja uważam że Simeone wcale nie ułożył zespołu w lidze w cale jakoś dobrze nie grają a że z Barcą zagrali dobrze no cóż Barca zawsze ma z nimi problemy niezależnie od tego w jakiej jest formie, i ja nadal będe powtarzał że solidarność Madrycka ;/

0

Nejdro@

Interesuje się Laliga dość trochę czasu więc raczej AM nie ma szans ;/ ale zobaczymy , jak wytrzymaja 45 minut to kto wie ja im daje max 30 :)

0

NIe mam możliwości obejrzenia tego meczu ale jestem pewny że Real to wygra niestety;/ to chyba jedyny mecz którego jestem pewny z pośród 38 w PD jakie gra real ;/

0

AM pokaże jak to się pomaga Realowi ;/ cholera no czy oni zawsze muszą dostawać łomot ??

0

Alves już je rozpoczął swoim kapelusikiem :D

0

Bartix09@

Akurat AM jest zdolne do podłożenia się, ja powiem tak AM zrobi wszystko aby Real ten mecz wygrał ;/

0

Cochis @

Niestety piłka nożna to nie matematyka :D ale cóż może i coś w tym jest, jednakże AM się podłoży jestem tego pewien będzie to taki mecz jak Real vs Espanyol - szumne zapowiedzi ze trzeba przerwać złą passe a jak zwykle łomot :D

0

Derby Madrytu, po przeczytaniu wywiadu z Simeone uważam że AM dostanie niezłe lanie ;/ AM wcale nie gra dobrze jeden mecz z Barcą co zagrali całkiem nieźle to za mało jak wiadomo na mecz z barceloną zawsze się mobilizują a tak to się skończy pogromem, stawiam na 1-4 lub 1-5 dla madrytu;/ mam nadzieje że się mylę ale wątpie, AM napewno pomoże Realowi

0

Gdyby się skończyło z 7 lub 8 do 0 to by było najsprawiedliwsze :)

0

Cholera operacja trwa ?? no to ładnie żeby tylko nie było komplikacji

0

Jak to piszą na stronie realu, oni specjalnie stracili te 6 punktów aby się nasi podniecili i Mou specjalnie kazał tak grać no normalnie smiech na sali, wynika z tego ze Mou przewdział że trzeba faulować aby strzelali gole z wolnych :D

0

u99artur1@

No cóż Am to nie Espanyol który gryzie z nami ziemię a z Realem się podkłada z Am jest dokładnie na odwrót w derbach się podkładają a z nami gryzą ziemię aby Realowi pomóc ;/

0

W AM ja nie uwierze to jest madrycka solidarność tak jak Getafe,które nawołuje do tego żeby wygrać z barcą i pomóc Realowi, AM w ostatnich 13 latach grało w lidze chyba 22 razy z Realem i tylko 6 remisów, nie mówiąc już o wygranej , co roku zawodnicy AM powtarzają ze muszą zagrać dla kibiców ze to są derby i muszą wygrać ale jak przychodzi co do czego to jest łomot, zacytuje słowa prezesa AM nie wiem czy nadal urzęduje : Real na starcie ma zawsze 9 punktów, za zwycięsta Realu nad AM oraz AM nad Barceloną na Calderon :D i tyle w temacie jutro AM przegra z kretesem a jak urwie punkty to odszczekam to w dowolnej formie !

0

LM to priorytet !!!!

0

I jescze jedno co do derbów madrytu AM się podłoży i skończy się na 0-5 ;/

0

Ja tam jestem urodzonym pesymistą i uważam ze ligi nie wygramy, Real moze i przegra z Barcą i straci punkty może z Bilbo ale Barca nie wygra wszystkiego do końca, wygrają 5 max 6 meczy z kimś zapewne zremisują raczej nie przegrają, myślę że na koniec sezonu będzie strata na poziomie 3-4 punktów do Madrytu, jak to ktoś powiedział we wrześniu może zabraknąć tych 2 punktów z meczu z Sociedad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?