Chelsea w natarciu :D hahahah teraz to sobie mogą zrobić ale koziołka, obrońcy trofeum a takie pierdoły że z grupy nie wyjdą, taktyka na autobus widocznie nie pomogła :D papa
Bayern ? wątpię- raczej wygrają z Bate i zajmą pierwsze miejsce w grupie, a druga będzie Valencia, więc zostaje 5 drużyn które można będzie rozlosować:)
Będzie ciężko. Zostało 5 meczy w tym 3 z Betisem, Valladolidem i Malagą na wyjeździe oraz z AM i Espanyolem u siebie, z tego grona tylko Valladolid wydaje się słabszy ale to będzie mecz na wyjeździe. Myślę że jeżeli Barca zdobędzie 12-13 punktów w tych 5 meczach to będzie naprawdę super :)
AM jak zwykle się obsrało przed meczem ;/ po co oni w ogóle graja ?? i tak zawsze przegrywają to już lepiej żeby poszli do klubu się zabawić niż się podkładać Realowi
Jeśli chodzi o Barcę 1-0 wystarczy :)
Co do derbów wolę aby wygrało je AM, ponieważ AM i tak spuchnie prędzej czy później i nie wytrzyma takiego tępa, a Real będzie walczył do upadłego. Niestety moje przewidywania są następujące Real zepnie poślady i rozjedzie AM przewiduje 4-1 dla białych, derby zawsze się tak kończyły niezależnie od formy AM czy Realu
losblancos7@
Kpisz czy od drogę pytasz?? ale się uśmiałem żeby kibicować danej drużynie nie trzeba być na meczu, równie dobrze można powołać przykład że ktoś jest na meczu a nie kibicuje i tak sobie przyszedł popatrzeć.
Ale co ja się mogę spodziewać po kibicu realu ....
Remis da nam awans, więc może być, ale liczę na wygraną- myślę że z Celtikiem pokpili sprawę trochę i dlatego taki był wynik teraz dadzą z siebie wszystko. Boisko zweryfikuje.
0
Teraz chyba Benfica przypuści frontalny atak, bo na razie są za burtą LM
0
Chelsea w natarciu :D hahahah teraz to sobie mogą zrobić ale koziołka, obrońcy trofeum a takie pierdoły że z grupy nie wyjdą, taktyka na autobus widocznie nie pomogła :D papa
0
Przepraszam, że typuje taki wysoki wynik ale na tym to polega że ja mogę nawet 10-0 typować a wynik może być inny, to tylko zabawa
0
Stawiam 4-1 :)
Messi 2x, Villa i Song :D
0
Bartra jest kontuzjowany człowieku ! Orientuj się trochę
0
Bayern ? wątpię- raczej wygrają z Bate i zajmą pierwsze miejsce w grupie, a druga będzie Valencia, więc zostaje 5 drużyn które można będzie rozlosować:)
0
Ale Barca już od 5 lat jest zawsze faworytem a potem różnie to bywa :D
0
I tak Iniesta czy Alba nie zagrają z Benficą więc nie ma problemu oby na Betis w niedziele wszystko było w porządku
0
Już z Betisem będzie ciężko;/ oby wygrali bo raczej w LM zagra rezerwowy skład.
0
Będzie ciężko. Zostało 5 meczy w tym 3 z Betisem, Valladolidem i Malagą na wyjeździe oraz z AM i Espanyolem u siebie, z tego grona tylko Valladolid wydaje się słabszy ale to będzie mecz na wyjeździe. Myślę że jeżeli Barca zdobędzie 12-13 punktów w tych 5 meczach to będzie naprawdę super :)
0
AM to są jednak cieniasy, tylko k........a z nami będą znowu grać zajebiście;/ żałosne to jest
0
Jeszcze Barca ma 5 meczy i Messi w 3 na pewno te 3 gole strzeli :)
0
To 2 czy 1 bo już kurde nie wiem, jest gdzieś jakaś informacja oficjalna co do tych goli ?
0
Marca nie zaliczyła gola Messiemu ale jak to się ma do rekordu Mullera?? Zalicza to ktos inny ?
0
AM gra piach ;/ no ale cóż czego ja się spodziewałem
0
AM jak zwykle się obsrało przed meczem ;/ po co oni w ogóle graja ?? i tak zawsze przegrywają to już lepiej żeby poszli do klubu się zabawić niż się podkładać Realowi
0
No i po derbach ;/
0
A teraz zapewne rozjedzie AM, AM jak zwykle się obsra i polegnie z 4-1 ;/
0
Droga redakcjo :) Czy jesteście w stanie ustalić obiektywnie czy Messi strzelił 1 czy jednak 2, bo ja już się pogubiłem ;/
0
Jeśli chodzi o Barcę 1-0 wystarczy :)
Co do derbów wolę aby wygrało je AM, ponieważ AM i tak spuchnie prędzej czy później i nie wytrzyma takiego tępa, a Real będzie walczył do upadłego. Niestety moje przewidywania są następujące Real zepnie poślady i rozjedzie AM przewiduje 4-1 dla białych, derby zawsze się tak kończyły niezależnie od formy AM czy Realu
0
W lidze można bramki tracić jak się bedzię wygrywało :) ale w fazie pucharowej LM może być cienizna bo tam bramki mają największe znaczenie
0
losblancos7@
Kpisz czy od drogę pytasz?? ale się uśmiałem żeby kibicować danej drużynie nie trzeba być na meczu, równie dobrze można powołać przykład że ktoś jest na meczu a nie kibicuje i tak sobie przyszedł popatrzeć.
Ale co ja się mogę spodziewać po kibicu realu ....
0
Jeszcze w tej edycji dołoży z 5 bramek i będzie już samodzielnie na 2 miejscu
0
Mecz będzie na TVP 1
0
Nie przesadzajmy po jednym meczu nie można mówić ze obrona wraca do formy, zobaczymy z Levante
0
Ale obrona nadal dno ;/ mam nadzieje że do lutego się ogarną
0
Villa pewnie odejdzie ;/ z drugiej strony może nie chcą ryzykować aby grał w takiej temperaturze, nigdy nie wiadomo jakby na to noga zareagowała
0
Remis da nam awans, więc może być, ale liczę na wygraną- myślę że z Celtikiem pokpili sprawę trochę i dlatego taki był wynik teraz dadzą z siebie wszystko. Boisko zweryfikuje.
0
Jak tak dalej pójdzie to się skończy na 10 bramkach straconych przez Basków
0
Można iść spać skończy się z 5-0 jak nie lepiej