0

Xavi Hernandez 6 @

Wiesz największym faworytem LM jest Śląsk Wrocław, ale nikt o tym jeszcze nie wie bo Śląsk musi tam najpierw awansować :D

0

Xavi Hernandez 6 @

Co Ty gadasz ? Na takiej podstawie można powiedzieć że Real jest gorszy od Granady bo z nimi przegrali :D Mecz meczowi nie równy. A Juve nie gra jakoś zarąbiście wiec nie panikuj

0

I bardzo dobrze Szkotom :D Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Z Barceloną to Celtic nic nie grał, a Barca atakowała, teraz maja Juve się broni a już prowadzą 2-0 :)

0

Zajmowali się Messim to teraz mają :D

0

Wątpię aby poszło łatwo bo nasza obrona też kiepska

0

Pep będzie mógł zawsze westchnąć do Messiego :D

0

... ale na treningi z zespołem dostał zielone światło, a nie na grę a to jest różnica .

0

Pep na 100% nie przyjmie propozycji poprowadzenia zespołu, bo to by było sprzeczne z jego filozofią. Mam nadziej ze z Tito będzie wszystko w porządku bo to jest najważniejsze :) Mam nadzieje że da radę wrócić jeszcze w tym sezonie ale poczekajmy na oficjalny komunikat

0

Adriano pewnie kontuzja mięśniowa znowu ;/

0

Wynik lepszy niż gra ;/ oj będzie ciężka druga połowa

0

Messi stracił i co ?? dupa blada Messi nic nie gra i barca nic nie gra ;/

0

Kurde ale oni grają piach ;/ i to u siebie masakra jakaś

0

Na razie słabo to wygląda ;/ ale poczekajmy

0

Espanyol niech spada z ligi przynajmniej będzie spokój

0

Chory człowiek oj chory człowiek, niedługo powie że przez Barcelonę jest zima i pada śnieg, żałosny mały człowieczek, frustrat jakich mało taki pajac cyrkowy :D

0

Ten pan ma poważny problem ze sobą. On powinien się udać jak najszybciej do psychiatry bo to może być początek poważnych problemów z jego mózgiem :D

0

Będą grać z kontry, wiadomo ze nie pójdą na wymianę bo to się może skończyć tylko jednym i dobrze o tym widzą :)

0

Ale pojechał :D mistrz ciętej riposty :D

0

Powinno raczej brzmieć oddaliśmy punkty Realowi, teraz musimy odebrać je Barcelonie aby pomóc Realowi;/ ach żałosny prezes pamiętam jego słowa iż Real może sobie dopisywać na starcie ligi 9 punktów, za dwa zwycięstwa nad AM i za jedno zwycięstwo AM nad Barca na Calderon ;/
Mam nadzieje że Barca wygra

0

MESSIah16@

Nadal najlepszym zawodnikiem w dziejach ? Wiesz możesz mieć swoje zdanie ale akurat tu mówisz bzdury. Może i Nadal ma 11 szlemów ale 7 z nich zdobył na mączce co oznacza, że na pozostałych nawierzchniach gra średnio, z kolei Fed jest tylko na mączce słaby a to tylko dlatego, że jest to wolna nawierzchnia faworyzująca defensywny styl Nadal. Co do złotego medalu olimpijskiego, co ma piernik do wiatraka Fed ma złoto w deblu srebro w singlu, a o ile mi wiadomo medale olimpijskie się tak w tenisie nie liczą jak w innych dyscyplinach sportu, bo iluż to było medalistów olimpijskich w tenisie co się ich nawet nie zna. W tenisie liczą się szlemy i turnieje a w tym Fed jest lepszy od Nadala. Kontuzje Nadala może i uciążliwe, ale przypomnę Ci że Fed był poważnie chory na mononukleozę i mógł już nigdy w tenisa nie zagrać ale miał spory farta ale od tamtego czasu czytaj początek 2008 r. zaczęły się problemy Feda, kto wie że gdyby nie ta choroba to teraz nie miałby z 20 kilka szlemów ale to tylko gdybanie.
I oczywiście styl Rogera jest o niebo lepszy od Nadala, który na początku swojej kariery był potwornie surowy technicznie i to dlatego też miał kontuzję bo te mordercze wymiany miały na to wpływ.
Także może Nadal jest lepszy w H2H od Feda, ale pod względem czysto tenisowym to Nadalowi do Feda brakuje sporo a i Nadal już młodszy nie będzie
Pozdrawiam

0

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego dostałem minusa? bo naprawdę nie rozumiem ?!

0

Barbaryan@

Przepraszam Cię bardzo ale ja tenisem interesuje się na równi z piłką nożna, wiec akurat nie stałem sie kibicem Feda od dziś, także bez spiny

0

Fed jest najlepszy właśnie jemu kibicuje na równi z Fc Barceloną

0

Dobre i 0-2 w końcu Cordoba znalazła się w 1/8 nie za ładne oczy, tylko jednak coś sobą prezentowała :)

0

Kurde;/ ostatnio tylko Messi strzela oj źle się dzieje w Barcelonie

0

Ibra szaleje :D Już 3 bramki ma :)

0

Trochę dziwne, że aż taki mocny skład ? Przecież w niedzielę grają z AM

0

Pecha ciąg dalszy ;/ normalnie masakra co się jedni wyleczą odrazu drudzy wyskakują ze składu ;/

0

King@

Radzę udać się do lekarza, ale nie do takiego co leczy urazy fizyczne, ale do takiego innego typu lekarzy .... ponieważ takie bzdury opowiadasz że masakra;/

0

Ludzie co wy macie z tym rekordem ? Wczoraj był płacz że przez ten rekord co się mu zrobiło a dzisiaj, znowu to samo rekord, rekord. A jak Messi nie pobije tego rekordu to co przestaniecie kibicować jemu czy też Barcelonie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?