Co Ty gadasz ? Na takiej podstawie można powiedzieć że Real jest gorszy od Granady bo z nimi przegrali :D Mecz meczowi nie równy. A Juve nie gra jakoś zarąbiście wiec nie panikuj
I bardzo dobrze Szkotom :D Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Z Barceloną to Celtic nic nie grał, a Barca atakowała, teraz maja Juve się broni a już prowadzą 2-0 :)
Pep na 100% nie przyjmie propozycji poprowadzenia zespołu, bo to by było sprzeczne z jego filozofią. Mam nadziej ze z Tito będzie wszystko w porządku bo to jest najważniejsze :) Mam nadzieje że da radę wrócić jeszcze w tym sezonie ale poczekajmy na oficjalny komunikat
Chory człowiek oj chory człowiek, niedługo powie że przez Barcelonę jest zima i pada śnieg, żałosny mały człowieczek, frustrat jakich mało taki pajac cyrkowy :D
Powinno raczej brzmieć oddaliśmy punkty Realowi, teraz musimy odebrać je Barcelonie aby pomóc Realowi;/ ach żałosny prezes pamiętam jego słowa iż Real może sobie dopisywać na starcie ligi 9 punktów, za dwa zwycięstwa nad AM i za jedno zwycięstwo AM nad Barca na Calderon ;/
Mam nadzieje że Barca wygra
Nadal najlepszym zawodnikiem w dziejach ? Wiesz możesz mieć swoje zdanie ale akurat tu mówisz bzdury. Może i Nadal ma 11 szlemów ale 7 z nich zdobył na mączce co oznacza, że na pozostałych nawierzchniach gra średnio, z kolei Fed jest tylko na mączce słaby a to tylko dlatego, że jest to wolna nawierzchnia faworyzująca defensywny styl Nadal. Co do złotego medalu olimpijskiego, co ma piernik do wiatraka Fed ma złoto w deblu srebro w singlu, a o ile mi wiadomo medale olimpijskie się tak w tenisie nie liczą jak w innych dyscyplinach sportu, bo iluż to było medalistów olimpijskich w tenisie co się ich nawet nie zna. W tenisie liczą się szlemy i turnieje a w tym Fed jest lepszy od Nadala. Kontuzje Nadala może i uciążliwe, ale przypomnę Ci że Fed był poważnie chory na mononukleozę i mógł już nigdy w tenisa nie zagrać ale miał spory farta ale od tamtego czasu czytaj początek 2008 r. zaczęły się problemy Feda, kto wie że gdyby nie ta choroba to teraz nie miałby z 20 kilka szlemów ale to tylko gdybanie.
I oczywiście styl Rogera jest o niebo lepszy od Nadala, który na początku swojej kariery był potwornie surowy technicznie i to dlatego też miał kontuzję bo te mordercze wymiany miały na to wpływ.
Także może Nadal jest lepszy w H2H od Feda, ale pod względem czysto tenisowym to Nadalowi do Feda brakuje sporo a i Nadal już młodszy nie będzie
Pozdrawiam
Radzę udać się do lekarza, ale nie do takiego co leczy urazy fizyczne, ale do takiego innego typu lekarzy .... ponieważ takie bzdury opowiadasz że masakra;/
Ludzie co wy macie z tym rekordem ? Wczoraj był płacz że przez ten rekord co się mu zrobiło a dzisiaj, znowu to samo rekord, rekord. A jak Messi nie pobije tego rekordu to co przestaniecie kibicować jemu czy też Barcelonie ?
0
Xavi Hernandez 6 @
Wiesz największym faworytem LM jest Śląsk Wrocław, ale nikt o tym jeszcze nie wie bo Śląsk musi tam najpierw awansować :D
0
Xavi Hernandez 6 @
Co Ty gadasz ? Na takiej podstawie można powiedzieć że Real jest gorszy od Granady bo z nimi przegrali :D Mecz meczowi nie równy. A Juve nie gra jakoś zarąbiście wiec nie panikuj
0
I bardzo dobrze Szkotom :D Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Z Barceloną to Celtic nic nie grał, a Barca atakowała, teraz maja Juve się broni a już prowadzą 2-0 :)
0
Zajmowali się Messim to teraz mają :D
0
Wątpię aby poszło łatwo bo nasza obrona też kiepska
0
Pep będzie mógł zawsze westchnąć do Messiego :D
0
... ale na treningi z zespołem dostał zielone światło, a nie na grę a to jest różnica .
0
Pep na 100% nie przyjmie propozycji poprowadzenia zespołu, bo to by było sprzeczne z jego filozofią. Mam nadziej ze z Tito będzie wszystko w porządku bo to jest najważniejsze :) Mam nadzieje że da radę wrócić jeszcze w tym sezonie ale poczekajmy na oficjalny komunikat
0
Adriano pewnie kontuzja mięśniowa znowu ;/
0
Wynik lepszy niż gra ;/ oj będzie ciężka druga połowa
0
Messi stracił i co ?? dupa blada Messi nic nie gra i barca nic nie gra ;/
0
Kurde ale oni grają piach ;/ i to u siebie masakra jakaś
0
Na razie słabo to wygląda ;/ ale poczekajmy
0
Espanyol niech spada z ligi przynajmniej będzie spokój
0
Chory człowiek oj chory człowiek, niedługo powie że przez Barcelonę jest zima i pada śnieg, żałosny mały człowieczek, frustrat jakich mało taki pajac cyrkowy :D
0
Ten pan ma poważny problem ze sobą. On powinien się udać jak najszybciej do psychiatry bo to może być początek poważnych problemów z jego mózgiem :D
0
Będą grać z kontry, wiadomo ze nie pójdą na wymianę bo to się może skończyć tylko jednym i dobrze o tym widzą :)
0
Ale pojechał :D mistrz ciętej riposty :D
0
Powinno raczej brzmieć oddaliśmy punkty Realowi, teraz musimy odebrać je Barcelonie aby pomóc Realowi;/ ach żałosny prezes pamiętam jego słowa iż Real może sobie dopisywać na starcie ligi 9 punktów, za dwa zwycięstwa nad AM i za jedno zwycięstwo AM nad Barca na Calderon ;/
Mam nadzieje że Barca wygra
0
MESSIah16@
Nadal najlepszym zawodnikiem w dziejach ? Wiesz możesz mieć swoje zdanie ale akurat tu mówisz bzdury. Może i Nadal ma 11 szlemów ale 7 z nich zdobył na mączce co oznacza, że na pozostałych nawierzchniach gra średnio, z kolei Fed jest tylko na mączce słaby a to tylko dlatego, że jest to wolna nawierzchnia faworyzująca defensywny styl Nadal. Co do złotego medalu olimpijskiego, co ma piernik do wiatraka Fed ma złoto w deblu srebro w singlu, a o ile mi wiadomo medale olimpijskie się tak w tenisie nie liczą jak w innych dyscyplinach sportu, bo iluż to było medalistów olimpijskich w tenisie co się ich nawet nie zna. W tenisie liczą się szlemy i turnieje a w tym Fed jest lepszy od Nadala. Kontuzje Nadala może i uciążliwe, ale przypomnę Ci że Fed był poważnie chory na mononukleozę i mógł już nigdy w tenisa nie zagrać ale miał spory farta ale od tamtego czasu czytaj początek 2008 r. zaczęły się problemy Feda, kto wie że gdyby nie ta choroba to teraz nie miałby z 20 kilka szlemów ale to tylko gdybanie.
I oczywiście styl Rogera jest o niebo lepszy od Nadala, który na początku swojej kariery był potwornie surowy technicznie i to dlatego też miał kontuzję bo te mordercze wymiany miały na to wpływ.
Także może Nadal jest lepszy w H2H od Feda, ale pod względem czysto tenisowym to Nadalowi do Feda brakuje sporo a i Nadal już młodszy nie będzie
Pozdrawiam
0
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego dostałem minusa? bo naprawdę nie rozumiem ?!
0
Barbaryan@
Przepraszam Cię bardzo ale ja tenisem interesuje się na równi z piłką nożna, wiec akurat nie stałem sie kibicem Feda od dziś, także bez spiny
0
Fed jest najlepszy właśnie jemu kibicuje na równi z Fc Barceloną
0
Dobre i 0-2 w końcu Cordoba znalazła się w 1/8 nie za ładne oczy, tylko jednak coś sobą prezentowała :)
0
Kurde;/ ostatnio tylko Messi strzela oj źle się dzieje w Barcelonie
0
Ibra szaleje :D Już 3 bramki ma :)
0
Trochę dziwne, że aż taki mocny skład ? Przecież w niedzielę grają z AM
0
Pecha ciąg dalszy ;/ normalnie masakra co się jedni wyleczą odrazu drudzy wyskakują ze składu ;/
0
King@
Radzę udać się do lekarza, ale nie do takiego co leczy urazy fizyczne, ale do takiego innego typu lekarzy .... ponieważ takie bzdury opowiadasz że masakra;/
0
Ludzie co wy macie z tym rekordem ? Wczoraj był płacz że przez ten rekord co się mu zrobiło a dzisiaj, znowu to samo rekord, rekord. A jak Messi nie pobije tego rekordu to co przestaniecie kibicować jemu czy też Barcelonie ?