Raczej gładkie zwycięstwo dla Realu, niestety AM może i zwycięża, ale to nie nie znaczy. Prawdopodobieństwo zgubienia punktów przez Real jest znikome. Na ostatnie 28 meczy Real wygrał aż 20 razy, ta statystyka jest aż zawstydzająca dla AM.
Widzę że trener Realu już dostaje małpiego rozumu i musi na konferencji poruszyć wątek Barcelony, ja rozumiem, że jest rywalizacja, ale jednak myślałem iż odejście Mourinho obniży konflikt który powstał przez 3 lata jego rządów. Myliłem się co do Ancelottiego niestety jest takim samym pajacem jak Mourinho, tylko by na konferencjach wojował ;/
Atak pozycyjny kwiczy to fakt, niestety Real zawsze ma farta i jak nawet nie będzie szło to wpadnie gol po jakiś wolnym, bądź rożnym. Swoją drogą nie powinno nas obchodzić co zrobi Real czy AM, gdyż Barca jest zależna od siebie i jak będzie wygrywać to reszta mało mnie obchodzi.
Już po derbach nastąpi zamiana miejsc między drużynami z Madrytu. Real jakby nie grał źle i tak zawsze wygrywa z AM, nawet jeżeli Ci drudzy są w niezłej formie.
O tym czy styl jest gorszy czy lepszy dowiem się po meczu z Realem, ewentualnie po meczu LM z Milanem. Nie czarujmy się do tej pory Barca grała z ogórami, więc i wygrywała. Jak pokazał mecz z AM jak rywal lepszy to i są problemy.
Najbardziej jednak martwi forma Xaviego i Iniesty, oni cały czas grają do tyłu tak jak w tamtym sezonie, więc niech lepiej gra Fabregas.
Sociedad, Almeria, Valladolid, Osassuna. Najbliżsi rywale Barcy są spokojnie do ogranie, więc mogą wyrównać rekord Realu, ale to tylko futbol wszystko się może zdarzyć
Trudno się z autorem nie zgodzić :)
Barca niby wygrywa, ale te zwycięstwa nie są już takie jak kiedyś i nawet przy prowadzeniu 3-0 istnieje jakaś możliwość, że Barca meczu nie wygra
Najgorsze jest to, że na dzień dzisiejszy Barcelona ma 3 nominalnych stoperów z tego Bartra jest młody i niedoświadczony, Puyol jest już wiekowy i często niedysponowany, a Pique już nie jest taki dobry jak kiedyś. Reasumując Barca ma na dzień dzisiejszy jednego stopera + dwóch takich niepewnych z różnych względów. Przyjedzie taki Bayern a nawet Real Barca dostanie 5-0 to wtedy będzie za późno.
Może i masz trochę racji, ale na ogórków ligowych, słabszych rywali w LM czy w PK byłby jak znalazł. Zarząd bał się ryzyka to wszystko. Oczywiście jest to zrozumiałe, gdyż Abidal przeszedł bardzo ciężką operację i nigdy nie wiadomo jak się zachowa jego organizm.
Myślę jednak, że umowę na rok mógł spokojnie dostać, Barca by aż tak nie zbiedniała za zawsze była by jakaś alternatywa.
Nie co 3 dni, ale nawet co drugi, trzeci mecz. Teraz Barca grała 8 meczów oficjalnych i wszystko grał Pique i Javier. Ciekawe czy ta dwójka da radę grać 60 meczów w sezonie bez odpoczynku. Puyol wróci, ale nikt nie wie w jakiej jest formie i co najważniejsze ile da radę grać, może się tak zdarzyć, że zagra jeden mecz i znowu będzie pauzował 3 miesiące.
Ogólnie polityka tego zarządu jest śmieszna. Najpierw mówią że nie kupią stopera bo nie chce go Martino, później się okazuje, że jednak Martino chciał obrońcę a zarząd nie chciał kasy wydać, a wystarczyło przedłużyć kontrakt z Abidalem i by było git
Nie wiem jak lekarze mogli stwierdzić, że nie da rady skoro w Monaco gra wszystko. Teraz by się nam przydał i może nie było by takich problemów w obronie. Bo ile Pique i Javier mogą grać bez rotacji ?
0
Weź się nie kompromituj
0
Żebyście się wszyscy nie zdziwili, za bardzo niektórzy są pewni siebie, a Barcelonie już się zdarzało remisować z Almerią i to nie tak dawno
0
Innymi słowy będzie autobus
0
Iniesta Song Fabregas - tak trzeba zestawić drugą linię
0
Raczej gładkie zwycięstwo dla Realu, niestety AM może i zwycięża, ale to nie nie znaczy. Prawdopodobieństwo zgubienia punktów przez Real jest znikome. Na ostatnie 28 meczy Real wygrał aż 20 razy, ta statystyka jest aż zawstydzająca dla AM.
0
Zazwyczaj jak na tej stronie panuje taki optymizm przed meczem, zazwyczaj Barca traci punkty, więc radzę powściągliwość.
0
Widzę że trener Realu już dostaje małpiego rozumu i musi na konferencji poruszyć wątek Barcelony, ja rozumiem, że jest rywalizacja, ale jednak myślałem iż odejście Mourinho obniży konflikt który powstał przez 3 lata jego rządów. Myliłem się co do Ancelottiego niestety jest takim samym pajacem jak Mourinho, tylko by na konferencjach wojował ;/
0
Mam nadzieje, że jutro jednak zagra Song
0
Atak pozycyjny kwiczy to fakt, niestety Real zawsze ma farta i jak nawet nie będzie szło to wpadnie gol po jakiś wolnym, bądź rożnym. Swoją drogą nie powinno nas obchodzić co zrobi Real czy AM, gdyż Barca jest zależna od siebie i jak będzie wygrywać to reszta mało mnie obchodzi.
0
Już po derbach nastąpi zamiana miejsc między drużynami z Madrytu. Real jakby nie grał źle i tak zawsze wygrywa z AM, nawet jeżeli Ci drudzy są w niezłej formie.
0
Z tego co czytałem, może zostać wyrzucony po tym sezonie i dobiorą mu status sędziego międzynarodowego.
0
Kurde ale mnie ten Molina z Betisu zdenerwował ;/
0
Real zagrał piach, ale i tak rozjedzie AM w sobotę ;/
0
Wierzysz w to ? Popatrzyłem w statystykę i na ostatnich 30 meczy Real wygrał 20 a AM tylko 2. Niestety AM się obsra i przegra z kretesem
0
O tym czy styl jest gorszy czy lepszy dowiem się po meczu z Realem, ewentualnie po meczu LM z Milanem. Nie czarujmy się do tej pory Barca grała z ogórami, więc i wygrywała. Jak pokazał mecz z AM jak rywal lepszy to i są problemy.
Najbardziej jednak martwi forma Xaviego i Iniesty, oni cały czas grają do tyłu tak jak w tamtym sezonie, więc niech lepiej gra Fabregas.
0
Messi się robi samolubny, tylko chce goli o rekordów, nie jest taki święty. Tylko ciekawe ile by sam osiągnął.
0
Szlag mnie trafi było 3-0 i punkty na typerze to znowu musieli stracić gola ;/
0
Levante wygra czy będzie remis ? Bo mam dylemat jak postawić w lidze typerów ? :D
0
Będzie ciężko bo RSSS ostatnio dołuje i chyba nie ma lepszej okazji do poprawy niż mecz z Barcą. Oby Barca wygrała
0
Jednak Laboga miał trochę racji, że Messi wcale nie jest taki grzeczny jak go to każdy widzi ;/
0
Priorytetem i tak jest liga, a ligę wygrywa się regularnością i pokonywaniem ogórków. W LM nie ma czego szukać, bo obrona jest zbyt słaba
0
Sociedad, Almeria, Valladolid, Osassuna. Najbliżsi rywale Barcy są spokojnie do ogranie, więc mogą wyrównać rekord Realu, ale to tylko futbol wszystko się może zdarzyć
0
Pique i Mascherno grają, bo Martino nie ma wyjścia ;/ Jestem tylko ciekaw jak długo ta dwójka będzie w stanie grać
0
Trudno się z autorem nie zgodzić :)
Barca niby wygrywa, ale te zwycięstwa nie są już takie jak kiedyś i nawet przy prowadzeniu 3-0 istnieje jakaś możliwość, że Barca meczu nie wygra
0
Najgorsze jest to, że na dzień dzisiejszy Barcelona ma 3 nominalnych stoperów z tego Bartra jest młody i niedoświadczony, Puyol jest już wiekowy i często niedysponowany, a Pique już nie jest taki dobry jak kiedyś. Reasumując Barca ma na dzień dzisiejszy jednego stopera + dwóch takich niepewnych z różnych względów. Przyjedzie taki Bayern a nawet Real Barca dostanie 5-0 to wtedy będzie za późno.
0
Może i masz trochę racji, ale na ogórków ligowych, słabszych rywali w LM czy w PK byłby jak znalazł. Zarząd bał się ryzyka to wszystko. Oczywiście jest to zrozumiałe, gdyż Abidal przeszedł bardzo ciężką operację i nigdy nie wiadomo jak się zachowa jego organizm.
Myślę jednak, że umowę na rok mógł spokojnie dostać, Barca by aż tak nie zbiedniała za zawsze była by jakaś alternatywa.
0
Nie co 3 dni, ale nawet co drugi, trzeci mecz. Teraz Barca grała 8 meczów oficjalnych i wszystko grał Pique i Javier. Ciekawe czy ta dwójka da radę grać 60 meczów w sezonie bez odpoczynku. Puyol wróci, ale nikt nie wie w jakiej jest formie i co najważniejsze ile da radę grać, może się tak zdarzyć, że zagra jeden mecz i znowu będzie pauzował 3 miesiące.
0
Ogólnie polityka tego zarządu jest śmieszna. Najpierw mówią że nie kupią stopera bo nie chce go Martino, później się okazuje, że jednak Martino chciał obrońcę a zarząd nie chciał kasy wydać, a wystarczyło przedłużyć kontrakt z Abidalem i by było git
0
Nie wiem jak lekarze mogli stwierdzić, że nie da rady skoro w Monaco gra wszystko. Teraz by się nam przydał i może nie było by takich problemów w obronie. Bo ile Pique i Javier mogą grać bez rotacji ?
0
Messiemu wolno:D Penaldo to Penaldo :D