0

Weź się nie kompromituj

0

Żebyście się wszyscy nie zdziwili, za bardzo niektórzy są pewni siebie, a Barcelonie już się zdarzało remisować z Almerią i to nie tak dawno

0

Innymi słowy będzie autobus

0

Iniesta Song Fabregas - tak trzeba zestawić drugą linię

0

Raczej gładkie zwycięstwo dla Realu, niestety AM może i zwycięża, ale to nie nie znaczy. Prawdopodobieństwo zgubienia punktów przez Real jest znikome. Na ostatnie 28 meczy Real wygrał aż 20 razy, ta statystyka jest aż zawstydzająca dla AM.

0

Zazwyczaj jak na tej stronie panuje taki optymizm przed meczem, zazwyczaj Barca traci punkty, więc radzę powściągliwość.

0

Widzę że trener Realu już dostaje małpiego rozumu i musi na konferencji poruszyć wątek Barcelony, ja rozumiem, że jest rywalizacja, ale jednak myślałem iż odejście Mourinho obniży konflikt który powstał przez 3 lata jego rządów. Myliłem się co do Ancelottiego niestety jest takim samym pajacem jak Mourinho, tylko by na konferencjach wojował ;/

0

Mam nadzieje, że jutro jednak zagra Song

0

Atak pozycyjny kwiczy to fakt, niestety Real zawsze ma farta i jak nawet nie będzie szło to wpadnie gol po jakiś wolnym, bądź rożnym. Swoją drogą nie powinno nas obchodzić co zrobi Real czy AM, gdyż Barca jest zależna od siebie i jak będzie wygrywać to reszta mało mnie obchodzi.

0

Już po derbach nastąpi zamiana miejsc między drużynami z Madrytu. Real jakby nie grał źle i tak zawsze wygrywa z AM, nawet jeżeli Ci drudzy są w niezłej formie.

0

Z tego co czytałem, może zostać wyrzucony po tym sezonie i dobiorą mu status sędziego międzynarodowego.

0

Kurde ale mnie ten Molina z Betisu zdenerwował ;/

0

Real zagrał piach, ale i tak rozjedzie AM w sobotę ;/

0

Wierzysz w to ? Popatrzyłem w statystykę i na ostatnich 30 meczy Real wygrał 20 a AM tylko 2. Niestety AM się obsra i przegra z kretesem

0

O tym czy styl jest gorszy czy lepszy dowiem się po meczu z Realem, ewentualnie po meczu LM z Milanem. Nie czarujmy się do tej pory Barca grała z ogórami, więc i wygrywała. Jak pokazał mecz z AM jak rywal lepszy to i są problemy.
Najbardziej jednak martwi forma Xaviego i Iniesty, oni cały czas grają do tyłu tak jak w tamtym sezonie, więc niech lepiej gra Fabregas.

0

Messi się robi samolubny, tylko chce goli o rekordów, nie jest taki święty. Tylko ciekawe ile by sam osiągnął.

0

Szlag mnie trafi było 3-0 i punkty na typerze to znowu musieli stracić gola ;/

0

Levante wygra czy będzie remis ? Bo mam dylemat jak postawić w lidze typerów ? :D

0

Będzie ciężko bo RSSS ostatnio dołuje i chyba nie ma lepszej okazji do poprawy niż mecz z Barcą. Oby Barca wygrała

0

Jednak Laboga miał trochę racji, że Messi wcale nie jest taki grzeczny jak go to każdy widzi ;/

0

Priorytetem i tak jest liga, a ligę wygrywa się regularnością i pokonywaniem ogórków. W LM nie ma czego szukać, bo obrona jest zbyt słaba

0

Sociedad, Almeria, Valladolid, Osassuna. Najbliżsi rywale Barcy są spokojnie do ogranie, więc mogą wyrównać rekord Realu, ale to tylko futbol wszystko się może zdarzyć

0

Pique i Mascherno grają, bo Martino nie ma wyjścia ;/ Jestem tylko ciekaw jak długo ta dwójka będzie w stanie grać

0

Trudno się z autorem nie zgodzić :)
Barca niby wygrywa, ale te zwycięstwa nie są już takie jak kiedyś i nawet przy prowadzeniu 3-0 istnieje jakaś możliwość, że Barca meczu nie wygra

0

Najgorsze jest to, że na dzień dzisiejszy Barcelona ma 3 nominalnych stoperów z tego Bartra jest młody i niedoświadczony, Puyol jest już wiekowy i często niedysponowany, a Pique już nie jest taki dobry jak kiedyś. Reasumując Barca ma na dzień dzisiejszy jednego stopera + dwóch takich niepewnych z różnych względów. Przyjedzie taki Bayern a nawet Real Barca dostanie 5-0 to wtedy będzie za późno.

0

Może i masz trochę racji, ale na ogórków ligowych, słabszych rywali w LM czy w PK byłby jak znalazł. Zarząd bał się ryzyka to wszystko. Oczywiście jest to zrozumiałe, gdyż Abidal przeszedł bardzo ciężką operację i nigdy nie wiadomo jak się zachowa jego organizm.
Myślę jednak, że umowę na rok mógł spokojnie dostać, Barca by aż tak nie zbiedniała za zawsze była by jakaś alternatywa.

0

Nie co 3 dni, ale nawet co drugi, trzeci mecz. Teraz Barca grała 8 meczów oficjalnych i wszystko grał Pique i Javier. Ciekawe czy ta dwójka da radę grać 60 meczów w sezonie bez odpoczynku. Puyol wróci, ale nikt nie wie w jakiej jest formie i co najważniejsze ile da radę grać, może się tak zdarzyć, że zagra jeden mecz i znowu będzie pauzował 3 miesiące.

0

Ogólnie polityka tego zarządu jest śmieszna. Najpierw mówią że nie kupią stopera bo nie chce go Martino, później się okazuje, że jednak Martino chciał obrońcę a zarząd nie chciał kasy wydać, a wystarczyło przedłużyć kontrakt z Abidalem i by było git

0

Nie wiem jak lekarze mogli stwierdzić, że nie da rady skoro w Monaco gra wszystko. Teraz by się nam przydał i może nie było by takich problemów w obronie. Bo ile Pique i Javier mogą grać bez rotacji ?

0

Messiemu wolno:D Penaldo to Penaldo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?