0

Tylko, że chyba nikt nie da mu 7 mln euro za sezon gry bo chyba tylko pobiera z kasy Barcelony, więc pewnie dlatego chce zostać.

0

Dla mnie to oczywiste, że w innych sytuacjach alkohol był zakazany, teraz doszło pewnie jeszcze to z posiłkiem, bo raczej to nie było zakazane w ostatnim czasie

5

Na Suareza wyłożyli 80 baniek a szkoda im 40 mln na dobrego obrońcę ;/ Jakoś za 31 letniego Francuza potrafili zapłacić 20 mln. Ps. Miranda jest za stary, moim zdaniem

2

Jeszcze ten cały Francuz pali papierosy.

0

Gość jest stary. Dawać 20 mln za zawodnika, który na najwyższym poziomie nie pogra więcej niz 2-3 sezony to jakaś kpina. Oddajemy Fabregasa za 33 mln, a za jakiegoś leszcza chcą 20 mln. Za takiego zawodnika to maks 10 mln i ani grosza więcej

0

Barcelono Quo Vadis ?

2

Takie pieniądze za prawie 28 letniego zawodnika ? Chyba kpią

0

Sprzedać Fabsa, który ma umiejętności, które potwierdza co sezon + ogromne doświadczenie za 33 mln a kupić Koke za 60 mln, który może okazać się totalną klapą to tylko zarząd Barcelony potrafi

1

HaHA Za Fabsa dostali 33 a za Tello chcą 12 oni chyba kpią. Jak im ktoś da 5 to się powinni cieszyć

1

Obawiam się, że może dojść do sytuacji jaka miała miejsce w Realu po 2002 r., zarząd nie ma pomysłu na rekonstrukcje. Sprzedawanie Fabregasa i Alexisa to jakaś kpina.
Mam rozumieć, że w środku pola będzie grał 35 letni Xavi robiący kółeczka i podający do najbliższego partnera. To raczej Xavi i Pedro są do odstrzału, ale niech się szarpią. Sprowadzając gwiazdy za ciężkie miliony nic się nie osiągnie

0

Czyli znowu będzie to samo ;/ Bezproduktywne klepanie

0

On raczej mówił, żeby go na razie nie porównywać z Pepem

0

Ma ktoś może zbędny kod z Hainekena ? prosze

0

Ma ktoś może zbędny kod z Hainekena ? podzieli się ktoś

0

Ma ktoś może zbędny kod z Hainekena ?

0

Najpierw to muszą im zakaz odwiesić :)
Następnie trzeba się pozbyć kilku graczy, a dopiero później wzmacniać skład

0

Słaba gra, zakaz transferowy. Szykuje się kilka lat posłuchy. Może to i dobrze bo ten układ się wypalił tak jak mówił Guardiola

2

Czyli znowu bicie głową w mur z Fabsem ;/ Jakoś jak wszedł Alexis na CN to się i gra rozruszała, na skomasowaną obronę AM trzeba grać skrzydłami a nie pchać się środkiem.
Zresztą zobaczymy

1

Komentarz z RM:
Haha....
ciekawe co wy byście zrobili jak by ten Armeniec grał w Realu?
Chyba już był by ukrzyżowany albo wbity na pal.

14

Jak Barca mogła przegrać z tym żałosnym Sociedadem ? ;/

0

AM nie puchnie, trudno będzie im strzelić gola w środę ;/

0

Sądy w Polsce też działają 'niezależnie' ale jak zrobili prowokacje to pan sędzia Milewski zaraz chciał ustawić wszystko.
Więc niech Baltter nie gada o jakiejś niezależności bo w dzisiejszych czasach nie można używać takiego pojęcia w odniesieniu do jakiejkolwiek instytucji.

0

Zakaz jest za złe kontraktowanie zawodników poniżej 18 roku życia, i obowiązuje na wszystkich zawodników "Barcelona have been banned by Fifa from signing players for the next two transfer periods for breaches relating to the international transfer and registration of players under the age of 18"

0

Z tego co wyczytałem to Barca dostała całkowity zakaz transferowy na dwa okienka, za niezgodne z prawem kontraktowanie zawodników poniżej 18 roku życia. Także mamy przerąbane jak się to potwierdzi.
Naprawdę teraz dzieje się jakaś masakra, ktoś ma dość Barcy, bo jakoś Arsenal nie dostaje kar a robi to samo

0

Raczej chodzi o wszystkich piłkarzy ;/ Trzeba się odwołać bo będzie słabo

0

A nie chodzi przypadkiem tylko o zawodników do 18 roku życia

0

Kurde z tym zakazem to tak na serio ?

0

Człowieku jakich punktów ? Puknij się

0

I co z tego ? Wynik 1-1 jest lepszy dla AM ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?