Pilnowanie Ronaldo czy Bale'a 1 na 1 to głupota, ich trzeba pilnować strefowo, więc szybkość Cuardrado nie jest aż tak potrzebna, a nie wiadomo czy by się wracał, wszak piłkarze z Ameryki Południowej mają czasami problem z dyscypliną.
Kolumbijczyk to nie jest obrońca, kiedy wy to zrozumiecie. Z niego taki obrońca jak z Songa stoper, jeżeli z Cuadrado chcą zrobić obrońcę to szkoda tych 40 mln, o może w ofensywie będzie lepszy od Alvesa, ale w obronie dalej będzie dziura;/
Wiesz moim zdaniem Song przyszedł bo chciano z niego zrobić drugiego Mascherano, bo nawet był próbowany na stoperze, ale się niestety nie sprawdził, więc został tylko zmiennikiem Sergio.
LE popełnił błąd bo mógł nie ogłaszać wszystkim, że nie liczy na niego, teraz każdy wie, o tym iż Barcelona chce się go pozbyć więc nie zapłacą
Wiesz bo kupno Holendra czy Songa to było wielkie nieporozumienie, tak naprawdę byli niepotrzebni i przyszli do klubu w którym sam zarząd chyba do końca nie wiedział po co ich sprowadził. Jeszcze Afellaya można przeboleć, bo tylko 3 mln za niego zapłacono, ale Songa kupili za 19 o ile dobrze pamiętam, a teraz najprawdopodobniej skończy na wypożyczeniu bo nikt nawet 5 mln za niego nie da ;/
Barca za Vermaelena zapłaciła, choć w ubiegłym roku rozegrał mniej minut niż Song, a za niego nawet 5 mln nie dostaną, a pewnie skończy się na wypożyczeniu.
Życie to nie FIFA, gdzie decydują słupki przy danym zawodniku ustalone przez twórców gier, tu trzeba grać. Jak Vermaelen będzie zdrowy to będzie wzmocnieniem.
Dopóki nie ma oficjalnego potwierdzenia to będą to zawsze spekulacje. Ponadto te informacje które są zawarte na stornie MU tak naprawdę nie wnoszą nic nowego, bo to że Fiorentina wyda zgodę na transfer było pewne, jednak przy pozostaniu Alvesa na CN ten transfer nie dojdzie do skutku, chyba że zarząd ma informacje odnoście odwieszenia zakazu transferowego na przyszły sezon, więc może jednak warto by go było sprowadzić
Gra Alvesa, aż tak diametralnie się nie zmieniła. Ktoś tu to kiedyś pisał, że za Pepa Barcelona tak cisnęła, że Alves miał mniej pracy w defensywie, a wrzutki ala drugie piętro miał zawsze, jedynie co przemawia za Kolumbijczykiem to wiek i głód wygrywania.
Tylko że taki zawodnik nie zadowoli się rolą rezerwowego, więc jeżeli Barcelona będzie grała w systemie 3-5-2 to wtedy ucierpi któryś z pomocników, a jak w systemie 4-3-3 to ja jakoś Kolumbijczyka na obronie nie widzę, szczególnie jak na drugiej stronie grałby równie ofensywny Alba
Prawda jest tak że gdyby Suarez nadal grał w Anglii to na stronie realu nie było by żadnego Newsa w tej sprawie, ani komentarzy, a tak to mają ból d..y.
Ja tylko nie rozumiem jednego. Wiadomo, że nazwiska nie grają i dany zawodnik może nie pasować do koncepcji trenera, ale jeżeli prawdą jest, iż Barcelona oferowała za Marquinhosa 43 mln to dla mnie zastanawiające jest dlaczego podobnej sumy nie można było zaoferować za Benatię i Mangalę ? Myślę że taka oferta przekonałaby włodarzy Romy bądź Porto, ale widocznie zarząd Barcelony ma na to inne spojrzenie.
Znając życie to już nikogo nie kupią, wyjdzie Zubi i powie, że trener jest zadowolony z tego co posiada, ale nadal będziemy się rozglądać nad wzmocnieniami ale już na następny sezon. :D
0
Pilnowanie Ronaldo czy Bale'a 1 na 1 to głupota, ich trzeba pilnować strefowo, więc szybkość Cuardrado nie jest aż tak potrzebna, a nie wiadomo czy by się wracał, wszak piłkarze z Ameryki Południowej mają czasami problem z dyscypliną.
2
Jak przyjdzie Kolumbijczyk to też będzie luka, bo on nie jest obrońcą
1
Kolumbijczyk to nie jest obrońca, kiedy wy to zrozumiecie. Z niego taki obrońca jak z Songa stoper, jeżeli z Cuadrado chcą zrobić obrońcę to szkoda tych 40 mln, o może w ofensywie będzie lepszy od Alvesa, ale w obronie dalej będzie dziura;/
0
Orientuje się w ogóle ktoś jaką kontuzję ma Vermaelen, bo z tego co mówił nie trenował z Arsenalem ?
0
Tak ale on pewnie do gry będzie gotowy dopiero we wrześniu
0
Zubi mówił, że wraca po kontuzji doznanej na Mundialu ;/
0
Wiesz moim zdaniem Song przyszedł bo chciano z niego zrobić drugiego Mascherano, bo nawet był próbowany na stoperze, ale się niestety nie sprawdził, więc został tylko zmiennikiem Sergio.
LE popełnił błąd bo mógł nie ogłaszać wszystkim, że nie liczy na niego, teraz każdy wie, o tym iż Barcelona chce się go pozbyć więc nie zapłacą
0
Wiesz bo kupno Holendra czy Songa to było wielkie nieporozumienie, tak naprawdę byli niepotrzebni i przyszli do klubu w którym sam zarząd chyba do końca nie wiedział po co ich sprowadził. Jeszcze Afellaya można przeboleć, bo tylko 3 mln za niego zapłacono, ale Songa kupili za 19 o ile dobrze pamiętam, a teraz najprawdopodobniej skończy na wypożyczeniu bo nikt nawet 5 mln za niego nie da ;/
0
A Vermaelen grał ? Nie a jakoś zarząd wybulił za niego kupę kasy
0
Barca za Vermaelena zapłaciła, choć w ubiegłym roku rozegrał mniej minut niż Song, a za niego nawet 5 mln nie dostaną, a pewnie skończy się na wypożyczeniu.
0
Życie to nie FIFA, gdzie decydują słupki przy danym zawodniku ustalone przez twórców gier, tu trzeba grać. Jak Vermaelen będzie zdrowy to będzie wzmocnieniem.
3
Nie podniecajcie się tak, to tylko kelnerzy z Finlandii
3
SPORT podliczył, że w trakcie ostatnich czterech lat Thomas Vermaelen był wyłączony z gry przez 456 dni.
To na potwierdzenie naszego biadolenia, ;/
0
Dopóki nie ma oficjalnego potwierdzenia to będą to zawsze spekulacje. Ponadto te informacje które są zawarte na stornie MU tak naprawdę nie wnoszą nic nowego, bo to że Fiorentina wyda zgodę na transfer było pewne, jednak przy pozostaniu Alvesa na CN ten transfer nie dojdzie do skutku, chyba że zarząd ma informacje odnoście odwieszenia zakazu transferowego na przyszły sezon, więc może jednak warto by go było sprowadzić
0
Źródło ?
22
Co wy macie z tym wygrywaniem, to są tylko sparingi i tu nie jest najważniejsze zwycięstwo.
0
Gra Alvesa, aż tak diametralnie się nie zmieniła. Ktoś tu to kiedyś pisał, że za Pepa Barcelona tak cisnęła, że Alves miał mniej pracy w defensywie, a wrzutki ala drugie piętro miał zawsze, jedynie co przemawia za Kolumbijczykiem to wiek i głód wygrywania.
0
Tylko że taki zawodnik nie zadowoli się rolą rezerwowego, więc jeżeli Barcelona będzie grała w systemie 3-5-2 to wtedy ucierpi któryś z pomocników, a jak w systemie 4-3-3 to ja jakoś Kolumbijczyka na obronie nie widzę, szczególnie jak na drugiej stronie grałby równie ofensywny Alba
0
Jak ma grać na obronie, to nie ma sensu go sprowadzać, bo w ataku nie wygryzie Messiego, Neymara czy Suareza.
0
2004-05: Walter Samuel y Woodgate, 40 millones. 2014-15: Mathieu y Vermaelen, 40 millones.
Oby nie było powtórki
0
Kolumbijczyk raczej jest już jedną nogą w MU
1
Jestem tylko ciekaw czy zdąży przejść testy medyczne, czy już na bieżni podczas badania dostanie kontuzji ... .
0
Ja gdzieś czytałem że to jest ostatni transfer Barcelony w tym okienku, gdyż Kolumbijczyk jest za drogi.
1
Prawda jest tak że gdyby Suarez nadal grał w Anglii to na stronie realu nie było by żadnego Newsa w tej sprawie, ani komentarzy, a tak to mają ból d..y.
2
Ja tylko nie rozumiem jednego. Wiadomo, że nazwiska nie grają i dany zawodnik może nie pasować do koncepcji trenera, ale jeżeli prawdą jest, iż Barcelona oferowała za Marquinhosa 43 mln to dla mnie zastanawiające jest dlaczego podobnej sumy nie można było zaoferować za Benatię i Mangalę ? Myślę że taka oferta przekonałaby włodarzy Romy bądź Porto, ale widocznie zarząd Barcelony ma na to inne spojrzenie.
1
Na stronie Romy coś niby piszą że usiądą do rozmów od 35 mln,
0
Tylko będzie kasa wyrzucona w błoto ;/
1
Miał być transfer, a nie ma nic. Podobno chcieli skompletować skład przed sierpniem
1
Znając życie to już nikogo nie kupią, wyjdzie Zubi i powie, że trener jest zadowolony z tego co posiada, ale nadal będziemy się rozglądać nad wzmocnieniami ale już na następny sezon. :D
0
http://www.futbolprimera.es/2014/08/06/adidas-desmiente-que-james-rodriguez-vendiera-tantas-camisetas
Tu coś piszę, ale ja za dużo po hiszpańsku nie kumam więc, nie do końca rozumiem, ale chyba coś chodzi o sprzedaż w dniu prezentacji czy coś