0

Messi cały czas straty masakra jakaś ;/

0

La Vanguardia: Sandro Rosell rozważa rezygnację z funkcji prezydenta Barcelony! Więcej info wkrótce na FCBarca.com ‪#‎fcblive‬

Cholera coś mi tu zaczyna się nie podobać

0

Po co wystawił Neymara ja się pytam ?!

0

Oby Iniesta bez kontuzji

0

Ale Padaka

0

Dawno kontuzji nie było ;/

0

Getafe już ograło raz Barcę 4-0 w pucharze więc, trochę pokory

0

FIFA jest pod ścianą. Odebranie Katarowi mundialu, prawdopodobnie groziło by aferą korupcyjną, gdyż nie wierzę iż to było czyste, więc przekładają. Ciekawe jak oni to sobie wyobrażają, przecież trzeba będzie zagospodarować około 2 miesiące terminarza ligowego.

0

0

ale padaka ;/

0

Symulant

0

Będzie k... remis, bo głupie klepanie ;/

0

Z taką grą to będzie 0-0. Grają u siebie i dwóch defensywnych ? Heloł

0

Bez sensu gra. Pchają się środkiem i tyle po co Fabs na 9 lepiej już Pedro lub Tello

0

Gramy bez sensu. Fabs biega jak pies spuszczony z łańcucha;/

0

Czy on nie widzi, że Fabs na ataku się nie sprawdza ;/!!!

0

A Thiago, gra znowu w pierwszym składzie, wiec chyba dobrze zrobił że odszedł, bo w Barcelonie by nie pograł

0

Oby przegrali. Wiem co mówię, jeżeli 0-7 z Bayernem im nie uświadomił, że trzeba zmian to może porażka z 3 ligowcem to uczyni

0

Martino chciał coś zmienić to dostał zrypę, więc grają nadal tiki srakę i nie zdobędą nic w tym sezonie ;/

0

Potem Martino będzie mówił, że widział iskrę i mu się gra podobała. Nic ten trenerzyna nie zmienia i jest gorzej niż w ubiegłym sezonie. Barca Vilanovy przynajmniej ogórki klepała, a teraz nawet z tym jest problem ;/

0

Jak przegrają sezon to może w końcu cały zarząd zrozumie, że trzeba zmian, bo jak nie to czekają nas chude lata

0

Martino jest nikim, nie wprowadza swoich pomysłów tylko to samo co Tito, albo i gorzej

0

Martino się nic nie nauczył;/ cały czas te same błędy, granie na alibi i jeszcze brak zmian

0

Ney ;/ Będzie 0-0

0

Martino, nie wprowadza nic nowego tylko małpuje i są efekty gramy bez napastnika. Zapowiada się 0-0, albo i porażka

0

Kurde zaczynam drżeć przed tym meczem z Granadą

0

Odszkodowanie dostaje się dopiero od 29 dnia, czyli 28 pierwszych dni kontuzji jest bezpłatne i FIFA za nie płaci na nie

0

No tak, ale raczej nie jest to uraz, który wyleczy się w 2 dni, czeka go dłuższa przerwa, pewnie z 2-3 tygodnie minimum

0

Valdes chodzi o kulach, więc raczej podawany nieoficjalnie termin 6 tygodni przerwy, jest wielce prawdopodobny.

0

MD podaje, że Valdes zagra dopiero w 2014, gdyż będzie pauzował nawet 6 tygodni ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?