To przestań kibicować Barcelonie ! Mam już dość waszego lamentowania. Messi ma 4 ZP i szanse na więcej w przyszłości. Ma dopiero 26 lat i jeszcze z 5 lat na dobrym poziomie. Ronaldo może dostać tą ZP i tak Leona nie przebije.
Lepiej niech się Leo wykuruje
Człowieku, to jest życie a nie FIFA. Alexis gra teraz nieźle i może tak będzie dalej. Wolę go od Kuna, który niczym by się wdrożył do sytemu Barcy byłby już i Messi i maj
Co się dzieje z Messim. Ja rozumiem, że może mieć słabszy okres, ale od pewnego czasu nic nie gra, a do tego nie angażuje się w grę i chyba trochę mu się przytyło ;/
Zobaczymy jak bedziesz śpiewał jak dostaniemy lanie, bo Martino się bawi w drugiego Tito, co nic nie zmieniał i potem było co było. Trzeba zmieniać a nie grać systemem co wymyślił Pep
Zobaczymy, co powiesz po meczu. Real będzie grał autobusem,a my 4 pomocnikami środkowymi? zamiast rozciągać grę z Sanchezem;/
Mam już dość tego trenera i jego braku pomysłów. Pepa to każdy może małpować
Niech Martino zrozumie, że nie da się grać ciągle tak samo. Granie z Fabsem na 9 czy Masche na stoperze to są wszystko pomysły Guardioli. Barca potrzebuje czegoś nowego, m.in. dlatego w ubiegłym sezonie dostawała od silniejszych rywali bo Tito, tylko powielał pomysły Pepa. Jak Martino chce robić to samo, to już lepiej aby trenerem był Jordi Roura, bo i tak by było to samo. Obok Pique musi grać Bartra albo Puyol, a ataku Alexis. Iniesta na ławe
0
skąd to wiesz
0
kolega łapał się za kostkę/łydkę więc jakiego kolana ?
0
Kurde teraz pewnie Valdes wyleci na 2-3 tygodnie
0
Dobrze, że ma motywację do gry mimo, iż odchodzi.
0
Nie tylko Ty :D
0
Niby w czym Messi nie szanuje kibiców ?!
0
To przestań kibicować Barcelonie ! Mam już dość waszego lamentowania. Messi ma 4 ZP i szanse na więcej w przyszłości. Ma dopiero 26 lat i jeszcze z 5 lat na dobrym poziomie. Ronaldo może dostać tą ZP i tak Leona nie przebije.
Lepiej niech się Leo wykuruje
0
A wy dalej o tej ZP, normalnie maskara. ZP była przyznawana przed erą Messiego i nadal będzie, i nie zawsze dostanie ją Leo
0
Człowieku, to jest życie a nie FIFA. Alexis gra teraz nieźle i może tak będzie dalej. Wolę go od Kuna, który niczym by się wdrożył do sytemu Barcy byłby już i Messi i maj
0
Ludzie wy jesteście chorzy. Wy nie kibicujecie Barcelonie tylko nienawidzicie realu. Nie interesuje mnie ZP i inne gówna. Niech Leon zdrowieje
0
Messi już po badaniach, klub powinien wydać oświadczenie w niedługim czasie
0
Wiadomo już co z Messim ?
0
Messi 6 tygodni przerwy ;/
0
k...........................a!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a było tak pięknie
0
Jeden pies
0
Ma ktoś z was internet z neostrady ? Bo normalnie od 2 dni mi tak muli, że masakra i nie wiem czy coś jest z netem czy moim lapkiem ?;/
0
Dla was się liczą puchary czy to że Ronaldo odskoczył Messiemu ?? Bo się zastanawiam. Jak dla mnie Messi może nie strzelać, ważne aby były tytuły
0
Real wygra, ale nie ma co się na nich oglądać
0
Grubas Messi ;/ drugi Ronaldinho się robi
0
Co się dzieje z Messim. Ja rozumiem, że może mieć słabszy okres, ale od pewnego czasu nic nie gra, a do tego nie angażuje się w grę i chyba trochę mu się przytyło ;/
0
Messi się upasł ;/ cholera
0
I znowu się skonczy 0-0 ;/
0
Taki sam skład chce :D Muszą odpocząć niektórzy, zważywszy na fakt gry z Espanyolem i Milanem
0
Nie niespodziankę, tylko brak pomysłu na grę;/
0
Zobaczymy jak bedziesz śpiewał jak dostaniemy lanie, bo Martino się bawi w drugiego Tito, co nic nie zmieniał i potem było co było. Trzeba zmieniać a nie grać systemem co wymyślił Pep
0
Bartra na trybunach !
Pep wróć, błagam, bo ja już nie mogę tych pseudo trenerów ;/
0
Zobaczymy, co powiesz po meczu. Real będzie grał autobusem,a my 4 pomocnikami środkowymi? zamiast rozciągać grę z Sanchezem;/
Mam już dość tego trenera i jego braku pomysłów. Pepa to każdy może małpować
0
Matko boska, przegramy. Martino jest drugim Tito;/
0
Niech Martino zrozumie, że nie da się grać ciągle tak samo. Granie z Fabsem na 9 czy Masche na stoperze to są wszystko pomysły Guardioli. Barca potrzebuje czegoś nowego, m.in. dlatego w ubiegłym sezonie dostawała od silniejszych rywali bo Tito, tylko powielał pomysły Pepa. Jak Martino chce robić to samo, to już lepiej aby trenerem był Jordi Roura, bo i tak by było to samo. Obok Pique musi grać Bartra albo Puyol, a ataku Alexis. Iniesta na ławe
0
Jak zagra Masche z Pique to przegramy ;/ Martino dalej stosuje taktykę Pepa ;/