0

skąd to wiesz

0

kolega łapał się za kostkę/łydkę więc jakiego kolana ?

0

Kurde teraz pewnie Valdes wyleci na 2-3 tygodnie

0

Dobrze, że ma motywację do gry mimo, iż odchodzi.

0

Nie tylko Ty :D

0

Niby w czym Messi nie szanuje kibiców ?!

0

To przestań kibicować Barcelonie ! Mam już dość waszego lamentowania. Messi ma 4 ZP i szanse na więcej w przyszłości. Ma dopiero 26 lat i jeszcze z 5 lat na dobrym poziomie. Ronaldo może dostać tą ZP i tak Leona nie przebije.
Lepiej niech się Leo wykuruje

0

A wy dalej o tej ZP, normalnie maskara. ZP była przyznawana przed erą Messiego i nadal będzie, i nie zawsze dostanie ją Leo

0

Człowieku, to jest życie a nie FIFA. Alexis gra teraz nieźle i może tak będzie dalej. Wolę go od Kuna, który niczym by się wdrożył do sytemu Barcy byłby już i Messi i maj

0

Ludzie wy jesteście chorzy. Wy nie kibicujecie Barcelonie tylko nienawidzicie realu. Nie interesuje mnie ZP i inne gówna. Niech Leon zdrowieje

0

Messi już po badaniach, klub powinien wydać oświadczenie w niedługim czasie

0

Wiadomo już co z Messim ?

0

Messi 6 tygodni przerwy ;/

0

k...........................a!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a było tak pięknie

0

Jeden pies

0

Ma ktoś z was internet z neostrady ? Bo normalnie od 2 dni mi tak muli, że masakra i nie wiem czy coś jest z netem czy moim lapkiem ?;/

0

Dla was się liczą puchary czy to że Ronaldo odskoczył Messiemu ?? Bo się zastanawiam. Jak dla mnie Messi może nie strzelać, ważne aby były tytuły

0

Real wygra, ale nie ma co się na nich oglądać

0

Grubas Messi ;/ drugi Ronaldinho się robi

0

Co się dzieje z Messim. Ja rozumiem, że może mieć słabszy okres, ale od pewnego czasu nic nie gra, a do tego nie angażuje się w grę i chyba trochę mu się przytyło ;/

0

Messi się upasł ;/ cholera

0

I znowu się skonczy 0-0 ;/

0

Taki sam skład chce :D Muszą odpocząć niektórzy, zważywszy na fakt gry z Espanyolem i Milanem

0

Nie niespodziankę, tylko brak pomysłu na grę;/

0

Zobaczymy jak bedziesz śpiewał jak dostaniemy lanie, bo Martino się bawi w drugiego Tito, co nic nie zmieniał i potem było co było. Trzeba zmieniać a nie grać systemem co wymyślił Pep

0

Bartra na trybunach !

Pep wróć, błagam, bo ja już nie mogę tych pseudo trenerów ;/

0

Zobaczymy, co powiesz po meczu. Real będzie grał autobusem,a my 4 pomocnikami środkowymi? zamiast rozciągać grę z Sanchezem;/
Mam już dość tego trenera i jego braku pomysłów. Pepa to każdy może małpować

0

Matko boska, przegramy. Martino jest drugim Tito;/

0

Niech Martino zrozumie, że nie da się grać ciągle tak samo. Granie z Fabsem na 9 czy Masche na stoperze to są wszystko pomysły Guardioli. Barca potrzebuje czegoś nowego, m.in. dlatego w ubiegłym sezonie dostawała od silniejszych rywali bo Tito, tylko powielał pomysły Pepa. Jak Martino chce robić to samo, to już lepiej aby trenerem był Jordi Roura, bo i tak by było to samo. Obok Pique musi grać Bartra albo Puyol, a ataku Alexis. Iniesta na ławe

0

Jak zagra Masche z Pique to przegramy ;/ Martino dalej stosuje taktykę Pepa ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?