0

Grają jak łajzy, real ich ładnie przewiezie ;/

0

Martino nie ma jaj, jest taki sam jak Vilanova;/ przychodzi i cały czas gra tymi samymi, tak jakoś na alibi. Szkoda Song odejdzie w zimie w takim układzie i zostaniemy z Sergio masakra jakaś

0

Niech Martino przedstawi w końcu swoją koncepcję, a nie tylko powiela pomysły Pepa. Iniesta jest ostatnio słaby i nie powinien grać.
Bartra jest w mega formie i nie będzie grał tylko dlatego, że ma grać Machse nominalny defensywny pomocnik ?
Martino weź się do roboty, bo trzeba zmian a nie powielać plan poprzedników

0

Fabregas miał tyle okazji dzisiaj i nic nie trafił

0

Koniec po meczu ;/ Szkoda, ale może i lepiej to się obudzą

0

I ku...a będzie remis ;/ niech to szlag

0

Człowieku, czytasz czasem coś na tej stronie ? Sanchez nie zagra, bo nie został powołany na ten mecz.
Busi na stoperze, a Iniesta na skrzydle ? bez jaj

0

Będzie ciężko o wygraną, zważywszy na fakt, iż z Osasuną Barcelonie zawsze gra się ciężko na jej terenie, a ponad to grają po przerwie reprezentacyjnej, która zawsze wpływa negatywnie na takie kluby jak Barca, gdzie na zgrupowania wyjeżdża sporu zawodników,
Mam jednak nadzieję, że wygrają :)

0

Del Bosque jest durniem, i teraz Barca będzie płacić.

0

Chyba, go pogrzało 15 mln za anonimowego grajka, będzie drugim Czygryńskim

0

Myślę, że 10 punktów w 4 meczach ligowych i remis z Milanem w zupełności powinny wystarczyć. Barca raczej straci gdzieś punkty w tych 5 meczach. Z Osasuną może być ciężko, zawsze się tam gra Barcelonie ciężko, a jeszcze po przerwie reprezentacyjnej, oby Messi było gotowy na ten mecz

0

Tak, ale od kreatywności są Xavi, Iniesta czy Fabs, defensywny pomocnik ma bronić dostępu do bramki, a Song robi to na chwilę obecną lepiej

0

A co z Albą, chyba już powinien wrócić?

0

Teraz w lidze już same trudne mecze będą

0

Valdes nie ma za gorsz szacunku do klubu, który dał mu wszystko i mu zaufał bezgranicznie. Chyba każdy pamięta jak na początku swojej przygody z Barceloną robił takie klopsy, że aż głowa boli, a jednak klub mu zaufał, a teraz wypina się na wszystkich i zachowuje się jak naburmuszona księżniczka. Oczywiście nie jest więźniem, ale jednak powinien zachować się trochę inaczej.

0

Oj Martino, Martino mówisz o rotajcach a grają CI sami

0

Co to k...a jest za zmiana Sergio za Pique ? WTF

0

Pique musi odpocząć

0

Może Puyol zagra z Valladolidem chociaż z 20 minut :)

0

Musi zagrać Song a Fabs w pomocy a na ataku Pedro/Tell, Neymar, Alexis

0

A co to ma do rzeczy, kontuzja jest nieprzewidywalna i nie jest powiedziane że jednego złapie a drugiego nie.

Zastanawiające jest jednak to, że w Barcelonie prawie wszystkie kontuzje są związane z udem ;/ coś jest nie tak

0

To jest wina Vilanovy, niepotrzebnie grał z Bayernem w tym pierwszym meczu, przeciążył mięsień i teraz się to za nim ciągnie

0

No cóż, te kontuzje mogą być pokłosiem gra wszystkich meczów od pierwszej do ostatniej minuty w poprzednich latach

0

Wie ktoś może co z Messim ?

0

Najgorsze w tym wszystkim jest gra Sergio, nie dość że traci piłki i prawie Almeria strzeliła gola to jeszcze drybluje bez sensu przed własnym polem karnym. Ja nie wiem czy Martino nie widzi, że Song daje na dzień dzisiejszy więcej spokoju.

0

Jak mówiłem przed meczem, że będzie ciężko to byłem minusowany, to teraz macie. Z taką grą to zaraz Almeria coś strzeli

0

Macie swoje 5-0 !!

0

Szkoda, że rotacja nie obejmuje pozycji Songa;/ a chłop gra naprawdę dobrze, i co najważniejsze nie przewraca się jak ta pokraka Sergio

0

Song odejdzie zimą, jak Kamerun się załapie na MŚ. Ja nie widzę rotacji na tej pozycji Barca rozegrała 9 meczy z czego Song tylko 2, trochę mało

0

Weź się nie kompromituj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?