Martino nie ma jaj, jest taki sam jak Vilanova;/ przychodzi i cały czas gra tymi samymi, tak jakoś na alibi. Szkoda Song odejdzie w zimie w takim układzie i zostaniemy z Sergio masakra jakaś
Niech Martino przedstawi w końcu swoją koncepcję, a nie tylko powiela pomysły Pepa. Iniesta jest ostatnio słaby i nie powinien grać.
Bartra jest w mega formie i nie będzie grał tylko dlatego, że ma grać Machse nominalny defensywny pomocnik ?
Martino weź się do roboty, bo trzeba zmian a nie powielać plan poprzedników
Człowieku, czytasz czasem coś na tej stronie ? Sanchez nie zagra, bo nie został powołany na ten mecz.
Busi na stoperze, a Iniesta na skrzydle ? bez jaj
Będzie ciężko o wygraną, zważywszy na fakt, iż z Osasuną Barcelonie zawsze gra się ciężko na jej terenie, a ponad to grają po przerwie reprezentacyjnej, która zawsze wpływa negatywnie na takie kluby jak Barca, gdzie na zgrupowania wyjeżdża sporu zawodników,
Mam jednak nadzieję, że wygrają :)
Myślę, że 10 punktów w 4 meczach ligowych i remis z Milanem w zupełności powinny wystarczyć. Barca raczej straci gdzieś punkty w tych 5 meczach. Z Osasuną może być ciężko, zawsze się tam gra Barcelonie ciężko, a jeszcze po przerwie reprezentacyjnej, oby Messi było gotowy na ten mecz
Valdes nie ma za gorsz szacunku do klubu, który dał mu wszystko i mu zaufał bezgranicznie. Chyba każdy pamięta jak na początku swojej przygody z Barceloną robił takie klopsy, że aż głowa boli, a jednak klub mu zaufał, a teraz wypina się na wszystkich i zachowuje się jak naburmuszona księżniczka. Oczywiście nie jest więźniem, ale jednak powinien zachować się trochę inaczej.
Najgorsze w tym wszystkim jest gra Sergio, nie dość że traci piłki i prawie Almeria strzeliła gola to jeszcze drybluje bez sensu przed własnym polem karnym. Ja nie wiem czy Martino nie widzi, że Song daje na dzień dzisiejszy więcej spokoju.
0
Grają jak łajzy, real ich ładnie przewiezie ;/
0
Martino nie ma jaj, jest taki sam jak Vilanova;/ przychodzi i cały czas gra tymi samymi, tak jakoś na alibi. Szkoda Song odejdzie w zimie w takim układzie i zostaniemy z Sergio masakra jakaś
0
Niech Martino przedstawi w końcu swoją koncepcję, a nie tylko powiela pomysły Pepa. Iniesta jest ostatnio słaby i nie powinien grać.
Bartra jest w mega formie i nie będzie grał tylko dlatego, że ma grać Machse nominalny defensywny pomocnik ?
Martino weź się do roboty, bo trzeba zmian a nie powielać plan poprzedników
0
Fabregas miał tyle okazji dzisiaj i nic nie trafił
0
Koniec po meczu ;/ Szkoda, ale może i lepiej to się obudzą
0
I ku...a będzie remis ;/ niech to szlag
0
Człowieku, czytasz czasem coś na tej stronie ? Sanchez nie zagra, bo nie został powołany na ten mecz.
Busi na stoperze, a Iniesta na skrzydle ? bez jaj
0
Będzie ciężko o wygraną, zważywszy na fakt, iż z Osasuną Barcelonie zawsze gra się ciężko na jej terenie, a ponad to grają po przerwie reprezentacyjnej, która zawsze wpływa negatywnie na takie kluby jak Barca, gdzie na zgrupowania wyjeżdża sporu zawodników,
Mam jednak nadzieję, że wygrają :)
0
Del Bosque jest durniem, i teraz Barca będzie płacić.
0
Chyba, go pogrzało 15 mln za anonimowego grajka, będzie drugim Czygryńskim
0
Myślę, że 10 punktów w 4 meczach ligowych i remis z Milanem w zupełności powinny wystarczyć. Barca raczej straci gdzieś punkty w tych 5 meczach. Z Osasuną może być ciężko, zawsze się tam gra Barcelonie ciężko, a jeszcze po przerwie reprezentacyjnej, oby Messi było gotowy na ten mecz
0
Tak, ale od kreatywności są Xavi, Iniesta czy Fabs, defensywny pomocnik ma bronić dostępu do bramki, a Song robi to na chwilę obecną lepiej
0
A co z Albą, chyba już powinien wrócić?
0
Teraz w lidze już same trudne mecze będą
0
Valdes nie ma za gorsz szacunku do klubu, który dał mu wszystko i mu zaufał bezgranicznie. Chyba każdy pamięta jak na początku swojej przygody z Barceloną robił takie klopsy, że aż głowa boli, a jednak klub mu zaufał, a teraz wypina się na wszystkich i zachowuje się jak naburmuszona księżniczka. Oczywiście nie jest więźniem, ale jednak powinien zachować się trochę inaczej.
0
Oj Martino, Martino mówisz o rotajcach a grają CI sami
0
Co to k...a jest za zmiana Sergio za Pique ? WTF
0
Pique musi odpocząć
0
Może Puyol zagra z Valladolidem chociaż z 20 minut :)
0
Musi zagrać Song a Fabs w pomocy a na ataku Pedro/Tell, Neymar, Alexis
0
A co to ma do rzeczy, kontuzja jest nieprzewidywalna i nie jest powiedziane że jednego złapie a drugiego nie.
Zastanawiające jest jednak to, że w Barcelonie prawie wszystkie kontuzje są związane z udem ;/ coś jest nie tak
0
To jest wina Vilanovy, niepotrzebnie grał z Bayernem w tym pierwszym meczu, przeciążył mięsień i teraz się to za nim ciągnie
0
No cóż, te kontuzje mogą być pokłosiem gra wszystkich meczów od pierwszej do ostatniej minuty w poprzednich latach
0
Wie ktoś może co z Messim ?
0
Najgorsze w tym wszystkim jest gra Sergio, nie dość że traci piłki i prawie Almeria strzeliła gola to jeszcze drybluje bez sensu przed własnym polem karnym. Ja nie wiem czy Martino nie widzi, że Song daje na dzień dzisiejszy więcej spokoju.
0
Jak mówiłem przed meczem, że będzie ciężko to byłem minusowany, to teraz macie. Z taką grą to zaraz Almeria coś strzeli
0
Macie swoje 5-0 !!
0
Szkoda, że rotacja nie obejmuje pozycji Songa;/ a chłop gra naprawdę dobrze, i co najważniejsze nie przewraca się jak ta pokraka Sergio
0
Song odejdzie zimą, jak Kamerun się załapie na MŚ. Ja nie widzę rotacji na tej pozycji Barca rozegrała 9 meczy z czego Song tylko 2, trochę mało
0
Weź się nie kompromituj