Zamiast grać z trzema napastnikami, to grają 4 pomocnikami na AM, które się borni. Nie tędy droga taką linie trzeba rozciągać, a nie pchać się środkiem
Jakoś nie jestem zachwycony ;/ Może i 7-0 ale to tylko Osasuna. Real jest co najmniej o dwie klasy lepszy + to że Barca na wyjazdach gra słabo, tylko mecz z City wygrała z mocnych drużyn, więc bym się za bardzo nie podniecał
A ja powiem tak, Barcelonie potrzebny jest wstrząs coś, jak w sezonie 2007/2008, inaczej oni nadal będą uważać, że są świetni. Niech przegrają, zajmą w lidze 3 miejsce, to może w końcu zobaczą, że są słabi jeżeli 0-7 z Bayernem im tego nie pokazało
Czy wy ludzie nie widzicie, że to nie jest wina trenera. Barca gra tym samym składem od 6 lat, są tylko drobne zmiany, oni są wypaleni, potrzeba wietrzenia szatni jak w 2008 r. bo jak nie to tylko będzie gorzej
0
Oczywiście zmian nie będzie, choć awans już się oddala
0
Zamiast grać z trzema napastnikami, to grają 4 pomocnikami na AM, które się borni. Nie tędy droga taką linie trzeba rozciągać, a nie pchać się środkiem
0
Celowe działanie. Zszedł kiedy byli jeszcze dziennikarze, już zaczyna się gra psychologiczna
0
Z taką grą Sevilli to będzie pogrom
0
Farciarze piepszeni
0
Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Ile to razy Pepe tak się zachowywał
0
Może jeszcze przypomni jakiegoś karnego z przed 3 lat :D Jaki taki bałwan mógł dostać ZP
0
Neymar na 100% zagra
0
Jeszcze się przejedziecie na tej pewności siebie, Real jest mocny jak nigdy, a Barca najsłabsza od pewnego czasu
0
Jakoś nie jestem zachwycony ;/ Może i 7-0 ale to tylko Osasuna. Real jest co najmniej o dwie klasy lepszy + to że Barca na wyjazdach gra słabo, tylko mecz z City wygrała z mocnych drużyn, więc bym się za bardzo nie podniecał
0
Brak honoru i jakiejkolwiek samokrytyki
0
I co zmieni Klopp? W Polsce też się trenerzy zmieniają, a gra dalej słaba. Tu trzeba, ale świeżych zawodników
0
Z taką gra, nie byłbym taki pewny tej zaliczki
0
A ja powiem tak, Barcelonie potrzebny jest wstrząs coś, jak w sezonie 2007/2008, inaczej oni nadal będą uważać, że są świetni. Niech przegrają, zajmą w lidze 3 miejsce, to może w końcu zobaczą, że są słabi jeżeli 0-7 z Bayernem im tego nie pokazało
0
Czy wy ludzie nie widzicie, że to nie jest wina trenera. Barca gra tym samym składem od 6 lat, są tylko drobne zmiany, oni są wypaleni, potrzeba wietrzenia szatni jak w 2008 r. bo jak nie to tylko będzie gorzej
0
Pep wiedział co robi odchodząc,
0
To już po meczu ;/ Teraz zaparkują autobus
0
Nie trawię tego komentatora, a w RPA jest taki sam czas jak w Europie, więc chłop nie wie co gada
0
Messi uderzył najgorzej jak mógł, jakby mu sił zabrakło w ostatniej fazie;/
0
Wstyd, nic ich nie nauczyła ta porażka w San Sebastian
0
Nie, ale bramek z takimi kelnerami nie wolno tracić
0
Wstyd, aby z taką Almerią prowadzić tylko 2-1 na CN
0
Będzie jak w sezonie 2007/2008 3 miejsce w lidze, tu trzeba zmian radykalnych, bo oni już nic nie grają, ale niestety oni też tego nie widzą ;/
0
Dzieje się to co było za Rujkaarda ;/
0
Z Bayernem też trzymali piłkę, chcesz powtórki z rozrywki ?
0
Xavi zagra na 100% bo Martino mówił, że muszą mieć piłkę a niestety Xavi jest mistrzem w jej trzymaniu nawet jeżeli jest to bezproduktywne
0
Oby się nie skończyło jak z Bayernem, wielka mobilizacja a potem ostre lanie
0
Jak City zagra agresywnie w odbiorze to Barca się pogubi i będzie znowu w plecy, bezproduktywnym klepaniem to oni z nimi nie wygrają
0
Mi zwisa ten spalony, real z Elche też wygrał dzięki sędziemu
0
Messi cały czas straty masakra jakaś ;/