0

Oczywiście zmian nie będzie, choć awans już się oddala

0

Zamiast grać z trzema napastnikami, to grają 4 pomocnikami na AM, które się borni. Nie tędy droga taką linie trzeba rozciągać, a nie pchać się środkiem

0

Celowe działanie. Zszedł kiedy byli jeszcze dziennikarze, już zaczyna się gra psychologiczna

0

Z taką grą Sevilli to będzie pogrom

0

Farciarze piepszeni

0

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Ile to razy Pepe tak się zachowywał

0

Może jeszcze przypomni jakiegoś karnego z przed 3 lat :D Jaki taki bałwan mógł dostać ZP

0

Neymar na 100% zagra

0

Jeszcze się przejedziecie na tej pewności siebie, Real jest mocny jak nigdy, a Barca najsłabsza od pewnego czasu

0

Jakoś nie jestem zachwycony ;/ Może i 7-0 ale to tylko Osasuna. Real jest co najmniej o dwie klasy lepszy + to że Barca na wyjazdach gra słabo, tylko mecz z City wygrała z mocnych drużyn, więc bym się za bardzo nie podniecał

0

Brak honoru i jakiejkolwiek samokrytyki

0

I co zmieni Klopp? W Polsce też się trenerzy zmieniają, a gra dalej słaba. Tu trzeba, ale świeżych zawodników

0

Z taką gra, nie byłbym taki pewny tej zaliczki

0

A ja powiem tak, Barcelonie potrzebny jest wstrząs coś, jak w sezonie 2007/2008, inaczej oni nadal będą uważać, że są świetni. Niech przegrają, zajmą w lidze 3 miejsce, to może w końcu zobaczą, że są słabi jeżeli 0-7 z Bayernem im tego nie pokazało

0

Czy wy ludzie nie widzicie, że to nie jest wina trenera. Barca gra tym samym składem od 6 lat, są tylko drobne zmiany, oni są wypaleni, potrzeba wietrzenia szatni jak w 2008 r. bo jak nie to tylko będzie gorzej

0

Pep wiedział co robi odchodząc,

0

To już po meczu ;/ Teraz zaparkują autobus

0

Nie trawię tego komentatora, a w RPA jest taki sam czas jak w Europie, więc chłop nie wie co gada

0

Messi uderzył najgorzej jak mógł, jakby mu sił zabrakło w ostatniej fazie;/

0

Wstyd, nic ich nie nauczyła ta porażka w San Sebastian

0

Nie, ale bramek z takimi kelnerami nie wolno tracić

0

Wstyd, aby z taką Almerią prowadzić tylko 2-1 na CN

0

Będzie jak w sezonie 2007/2008 3 miejsce w lidze, tu trzeba zmian radykalnych, bo oni już nic nie grają, ale niestety oni też tego nie widzą ;/

0

Dzieje się to co było za Rujkaarda ;/

0

Z Bayernem też trzymali piłkę, chcesz powtórki z rozrywki ?

0

Xavi zagra na 100% bo Martino mówił, że muszą mieć piłkę a niestety Xavi jest mistrzem w jej trzymaniu nawet jeżeli jest to bezproduktywne

0

Oby się nie skończyło jak z Bayernem, wielka mobilizacja a potem ostre lanie

0

Jak City zagra agresywnie w odbiorze to Barca się pogubi i będzie znowu w plecy, bezproduktywnym klepaniem to oni z nimi nie wygrają

0

Mi zwisa ten spalony, real z Elche też wygrał dzięki sędziemu

0

Messi cały czas straty masakra jakaś ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?