0

Nie wiem jak lekarze mogli stwierdzić, że nie da rady skoro w Monaco gra wszystko. Teraz by się nam przydał i może nie było by takich problemów w obronie. Bo ile Pique i Javier mogą grać bez rotacji ?

0

Messiemu wolno:D Penaldo to Penaldo :D

0

Zamilcz

0

Penaldo już strzela

0

Nie ma co się na statystyce opierać. Trzeba wyjść i wygrać

0

Raczej dobrze, że schudł. W jego wieku i po tylu przebytych urazach kolan lżejsza waga będzie działać na jego korzyść. 5 czy 7 kilo to znowu nie tak dużo, a będzie szybszy. Oby na Gran Derby był gotowy

0

Oby do Gran Derby wszystko wygrali :)

0

Widzę, że zawodnicy Barcelony zamieniają się powoli w święte krowy ;/ Iniesta nie chce podpisać nowej umowy,żal 12 mln i jemu mało. Spoko

0

Odpowiedz mi na jedno zasadnicze pytanie. Co dało Barcelonie posiadanie piłki w poprzednim sezonie ? Tylko mistrza o to takiego, że z Realem w dwumeczu Barca była gorsza.
Ten styl się przejadł i jeżeli się chce być na topie trzeba coś zmieniać nie da się grać cały czas tak samo, bo rywale już to znają

0

Lepsze to niż bezproduktywne klepanie do tyłu i z powrotem. Lepiej oddać trochę piłki rywalowi, wtedy się nie murują i Barca ma więcej miejsca :)

0

Wolisz bezproduktywne klepanie na poziomie 70 % posiadania piłki, które nie przynosiło jakiejkolwiek korzyści, oprócz sztuki dla sztuki i kompromitacji z Bayernem.
Martino w przeciwieństwie do Vilanowy stara się coś zmieniać i nie boi się otwarcie krytykować zawodników.

0

Pique miał rację mówiąc, że byli więźniami tiki taki. Dobrze, że teraz posiadanie jest mniejsze przez 5 sezonów grali tak samo, czas na zmiany

0

Ostatnio to nie była główna broń tylko bezproduktywne klepanie. Widać, że Martino chce to zmienić

0

To jest jakiś sposób, aby zostawić trochę miejsca rywali aby sam coś tworzył. Posiadanie pod 80% i tak nic nie wnosiło

0

AM w derbach jak zwykle się zleją w gacie i tyle. Jeden wygrany mecz w Pucharze Króla tego nie zmieni

0

Może mi ktoś napisać ile w sumie ma Leo goli w oficjalnych meczach ?

0

Martino jak na razie bardzo mało rotuje ;/ Cały czas grają Ci sami. Mam nadzieje że jutro zagra Song

0

Dinio@

Od nieuków to Ty sobie możesz wyzywać swoich kolegów spod sklepu z piwem !

0

Dinio@

Może i Ronaldo to udowadniał, ale np w 1998 r w finale z Francją nie istniał, jedyne dobre mistrzostwa to 2002, Messi i Ronaldo ten Portugalski mają bajońskie statystyki, a Ronaldo Brazylijski wygrał Mundial w 2002 bo miał wspaniałych kolegów i jeszcze lepszego trenera.

0

Dinio @
Miarą zawodnika czy trenera nie jest to w ilu klubach i na jakich kontynentach występował, ale to ile zdobył bramek bądź ile trofeów.
Idąc twoim tokiem rozumowania sir Alex Ferguson jest kiepskim trenerem bo wszystko zdobył z MU, i nie udowodnił tego w innym klubie

0

PutoMessi @

Ciekawe jak Messi ma dokonać tego skoro w piłkę gra 11 zawodników a nie jeden!
Argentyna ma ostatnio samych pseudo trenerów, z taką paczką powinni spokojnie walczyć o Mistrza, ale jak się miało za trenera taką miernotę jak Maradonę co nie ma pojęcia o taktyce tylko "grajcie na Messiego" to nie dziwne że Argentyna cieniuje ;/

Mam nadzieję, że Sabella ogarnie tą drużynę, bo to raczej ostatni dzwonek na wygranie Mundialu

0

Dinio @

Ty się dobrze czujesz ?? To tak samo można przytoczyć taki przykład, że jest pracownik w danej formie i jest w niej najlepszy, ale musi udowodnić swoją wartość gdzieś indziej ! Zgroza Messi nie musi się nigdzie przeprowadzać, bo trudniej jest grać w jednym klubie przez 15 lat, gdzie zna się wszystko i wszystkich i wpada się w rutynę, niż zmieniać otoczenie co pewien czas i wtedy jest inna mobilizacja. Messi nic nie musi nikomu udowadniać a w szczególności przenosić się do innej ligi, żeby taki troll jak Ty był zadowolony. Ronaldo też poza wysoką skutecznością nic nie pokazał w Realu 3 trofea w 4 lata, z tego 3 lata z "najlepszym" wg wielu trenerem na świecie to marne statystyki. I to raczej Ronaldo musi coś udowodnić a nie Messi, Messi wygrał wszystko w klubowej piłce, i to są fakty !

0

Barca gra fatalnie na ten moment ;/ Co mecz to gorzej, źle to wygląda

0

Tak dawajcie mi minusy, bo nie widzicie, że już 3 rok z rzędu gramy takim samym składem z tą zmianą, że za Ville jest Neymar. Trzeba zmian a ich nie ma i nasi są znudzeni

0

Martino robi to samo co Tito ;/ Cały czas ten sam skład. Gdzie jest Song, Montoya ja się pytam ? Teraz w Realu gra więcej młodych wychowanków niż w Barcelonie.
Czemu Martino boi się stawiać bardziej na graczy innych niż cały czas. Nie mogą grać ciągle Ci sami, bo są już wypaleni widać to po Xavim i Inieście

0

Mam nadzieje że zagra Song

0

Krew zalewa jak się widzi, aby w takim klubie był jeden nominalny obrońca który może grać;/

0

cacy@

Niby bo jakim względem ? że strzelił gola na pustą z 2 metrów? Tak to by nawet Rasiak trafił !

0

Widocznie na Neymara wydali więcej niż oficjalne 57 mln

0

redyknyc1@

Obawiam się tego, że nasza taktyka się nie zmieni zbyt dużo. Martino powiela pomysły Pepa, nie wprowadził nic nowego. Nadal gramy bez napastnika, bez obrony z Fabsem jako 9 lub Messim;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?