Pep rozwalił Bayern, bo chce z niego zrobić drygą Barcę, dużo bezsensownego klepania z którego nic nie wynika. Raczej Chelsea wygra ten mecz. Puki co nie obawiam się o to, że Bayern wygra LM drugi raz z rzędu, bardziej bym się obawiał o przyszłość Pepa, bo dotychczasowe wyniki nie powalają, a raczej wygranie Bundesligi ( co takie pewne nie jest) nie zadowoli włodarzy Bayernu.
Wg Ciebie lepiej wyłożyć na starcie 40 baniek, żeby Chelsea podbiła jeszcze wyżej stawkę.
Barca złożyła ofertę, teraz trzeba poznać stanowisko drugiej strony i wtedy składać ofertę. To są podstawy podstaw negocjacji, żeby nie wykładać wszystkiego na stół na samym początku bo później nie ma się czym grać
To już lepiej wydać 10-15 mln na tego Aggera, niż 40 mln na Luiza, bo jak by nie wypaliło to zawsze, lepiej jest stracić te 15 mln niż 40, takie moje zdanie.
Barca wyda 40 mln a potem go odsprzeda za 2mln ? tak jak Ville ?
Szczególnie Pan Probierz zachowywał się co najmniej jakby to był finał LM, ja rozumie, że każdy się chciał pokazać ale bez przesady. Dostać 3 żółte kartki w meczu towarzyskim to jest sztuka a mogło być więcej.
luqazek @
29 mln to śmieszna oferta ?? Nie mam pytań, obecnie nie ma na rynku obrońcy za którego można dać 40 mln bez cienia wątpliwości, nawet za Silvę, który może i jest dobry ale już stary
I co uważasz, że Messi czy reszta grajków takich jak Alexis miała grać przez 90 minut po zaledwie kilku dniach treningu? bo Ty masz taki kaprys. Dla mnie osobiście 2-0 z Bayernem, który już grał kilka spotkań to nie jest takie lanie, ale dla takich kibiców jak Ty liczy się tylko wygrywanie, nawet kosztem zdrowia zawodników !
Myślę, że obecnie na rynku nie było jednak lepszego wolnego trenera. Zobaczymy jak się sprawdzi, oby tylko nie wyleciał przed Bożym Narodzeniem za słabe wyniki
Każdy tak tu przeklina, ale 50 mln za zawodnika, który gra w Brazylii? Wybaczcie ale mnie to nie przekonuje 30 może 35 mln to maks dla takiego zawodnika, który może i ma potencjał ale nic po za tym, nie jest sprawdzony w Europie i owszem trzeba mu dać szansę, ale wydawać za takiego zawodnika taka kasę to jest przesada
50 mln za zawodnika, który jak na razie gra z kelnerami ? No wybaczcie, ale jak dla mnie to on jest przereklamowany, pompują balonik tak samo jak z Kaką było, dostał Złotą Piłkę ale za co ?
0
Pep rozwalił Bayern, bo chce z niego zrobić drygą Barcę, dużo bezsensownego klepania z którego nic nie wynika. Raczej Chelsea wygra ten mecz. Puki co nie obawiam się o to, że Bayern wygra LM drugi raz z rzędu, bardziej bym się obawiał o przyszłość Pepa, bo dotychczasowe wyniki nie powalają, a raczej wygranie Bundesligi ( co takie pewne nie jest) nie zadowoli włodarzy Bayernu.
0
Adriano kontuzja ??
0
Infernalist \
Sam jesteś ogórkiem ! Ciekawe jak miał grac w środę jak cały czas było obok niego 4 rywali ?
0
Miało przecież nie być terminu sierpniowego ! Co to FIFA robi
0
Chelsea go nie puści, no chyba że sam będzie chciał odejść
0
Deraxium @
Wg Ciebie lepiej wyłożyć na starcie 40 baniek, żeby Chelsea podbiła jeszcze wyżej stawkę.
Barca złożyła ofertę, teraz trzeba poznać stanowisko drugiej strony i wtedy składać ofertę. To są podstawy podstaw negocjacji, żeby nie wykładać wszystkiego na stół na samym początku bo później nie ma się czym grać
0
hahaha
Może jeszcze sprzedajmy Pique, nie no przeraża mnie to, znowu będą dziury w obronie
0
To już lepiej wydać 10-15 mln na tego Aggera, niż 40 mln na Luiza, bo jak by nie wypaliło to zawsze, lepiej jest stracić te 15 mln niż 40, takie moje zdanie.
Barca wyda 40 mln a potem go odsprzeda za 2mln ? tak jak Ville ?
0
Szczególnie Pan Probierz zachowywał się co najmniej jakby to był finał LM, ja rozumie, że każdy się chciał pokazać ale bez przesady. Dostać 3 żółte kartki w meczu towarzyskim to jest sztuka a mogło być więcej.
0
luqazek @
29 mln to śmieszna oferta ?? Nie mam pytań, obecnie nie ma na rynku obrońcy za którego można dać 40 mln bez cienia wątpliwości, nawet za Silvę, który może i jest dobry ale już stary
0
BVB jak Kobra hahaha
0
Dr Dres zapomniał dresu hahahahha
0
Mandzukić nie trzyma w ogóle ciśnienia :D Czy Hajto się czegoś naćpał
0
Końcówka będzie co raz bardziej agresywna ::D hahaha
0
Stanął mu lekko hahaha strasznie spektakularnie
0
Hajto o Mandzukiciu : To taki Jugol jest :D
0
Hajto: " coś Ci powiem w tajemnicy : lol leże
0
Czyżby kibice śpiewali coś o Pucie ??
0
Bayern gra straszny piach. Pep chce zrobić z nich drugą Barcę, ale słabo to wygląda obecnie
0
sledzik @
I co uważasz, że Messi czy reszta grajków takich jak Alexis miała grać przez 90 minut po zaledwie kilku dniach treningu? bo Ty masz taki kaprys. Dla mnie osobiście 2-0 z Bayernem, który już grał kilka spotkań to nie jest takie lanie, ale dla takich kibiców jak Ty liczy się tylko wygrywanie, nawet kosztem zdrowia zawodników !
0
Myślę, że obecnie na rynku nie było jednak lepszego wolnego trenera. Zobaczymy jak się sprawdzi, oby tylko nie wyleciał przed Bożym Narodzeniem za słabe wyniki
0
poeticus1/2, @
Umiesz pisać poprawnie ?
0
Jak wybiorą tego Pana, to się wszystko posypie, ale podobno Messi jest za tą opcją, więc zarząd zrobi co Messi karze ;/
Kolejny sezon będzie kiepski
0
Trzeba kupić młodego obrońcę tak do 25 lat a nie jakiegoś starucha
0
Znowu nie kupią stopera i będą przegrywać ;/
0
Adriano na środek ?? Tito chyba powinien się udać do psychiatry będąc w tym Nowym Jorku ;/
0
Każdy tak tu przeklina, ale 50 mln za zawodnika, który gra w Brazylii? Wybaczcie ale mnie to nie przekonuje 30 może 35 mln to maks dla takiego zawodnika, który może i ma potencjał ale nic po za tym, nie jest sprawdzony w Europie i owszem trzeba mu dać szansę, ale wydawać za takiego zawodnika taka kasę to jest przesada
0
50 mln za zawodnika, który jak na razie gra z kelnerami ? No wybaczcie, ale jak dla mnie to on jest przereklamowany, pompują balonik tak samo jak z Kaką było, dostał Złotą Piłkę ale za co ?
0
No to fajnie, wezmą jakiegoś leszcza i będzie jeszcze gorzej ;/
0
Chyba ich pogrzało ? 12 milionów za zawodnika po 30 ?