0

NekroBarca 94 @

Tak dla Twojej wiadomości Ferguson zdobył 38 tytułów, ale Pep ma jeszcze czas aby go przegonić :)

0

Silva ma już 29 lat. Po co wydawać dużo pieniędzy na obrońcę który pogra 3 może 4 sezony ? Trzeba kupić obrońcę tak do 25 roku życia, aby mógł pograć co najmniej przez 5 sezonów

0

Pedro jest tak bezproduktywny, że jak pozostanie w klubie to nie wiem gdzie oni mają oczy

0

17 bramek straconych w 12 meczach masakra ;/

0

Przykre jest to że Pan Vilanova, nie potrafi przyznać się do błędu. Gdzieś w ubiegłym roku była taka informacja iż Pep odszedł między innymi dlatego że chciał się pozbyć kilku graczy. Jeżeli Barca nie przewietrzy składu to w następnym sezonie do grudnia będzie już po lidze, a i Vilanova wyleci z klubu.
Nie może być tak że w klubie grają święte krowy. Śmiali się z Mou, że grają w Realu Portugalczycy, a co robi Vilanova? wpuszcza Pedro, który ostatni dobry mecz zagrał z MU w finale LM w 2011 r. ! Gra Sergio choć Song dla mnie zagrał wczoraj bardzo dobrze wracał się biegał.
Niestety oni dalej tkwią w tym samozachwycie ;/ i raczej się nic nie zmieni, nie obejdzie się chyba bez takiego sezonu jak 2007/2008, może wtedy zrozumieją, że Ci ludzie się wypalili mentalnie i fizycznie. Pojawiają się głosy iż w pierwszej połowie sezonu tak do grudnia drużyna jakoś grała, ale to raczej była jeszcze zasługa Pepa i to że zawodnicy chcieli coś udowodnić i był Messi.
Wiadomym jest, że nie da się wygrywać cały czas, ale jak w 1/2 LM przegrywa się w dwumeczu 0-7 praktycznie nie stwarzając sytuacji, a trener tego nie widzi, to albo on jest głupi albo ja się nie znam. Jeszcze brakuje tylko wypowiedzi Xaviego że byli lepsi ale to Bayern strzelał :D
Teraz nadchodzą suche lata dla Barcelony, ale bardziej niż brak trofeów przeraża mnie to, że Ci ludzie nic się nie nauczyli i zbliżają się w miejsce gdzie byli w maju 2008 r.

0

Ile jeszcze muszą przegrać meczy, żeby zrozumieli !!!

0

Abidal ??
NIe dostał powołania na ten mecz

0

Kto temu pajacowi nie pozwolił wygrać !! Co ze imbecyl, jak z Interem sędzia drukował to było dobrze, no chyba że mu chodziło o pomoc sędziego, co z typ niech spada gdzieś do Afryki

0

FanRealu90 @
Żałosne to było jak w ubiegłym tygodniu Barca przegrała 4-0 to na stronie realu był o tym news 5 minut po meczu, więc może się nie wypowiadaj

0

W Monachium, Tito mówił, że maja strzelić gola, a jak było to każdy wie;/ więc może niech Tito nic nie mówi. Jak nie zmienią taktyki to będzie 2-0 do przerwy ale dla Bayernu ;/

0

To że Barca wygra, jest wielce prawdopodobne, ale niestety sama wygrana Barcy nie wystarczy, bo to musi być pokaźna wygrana;/

0

Barca, nigdy nie odrobi takiej straty ;/ Jakby przegrali 1-4 to co innego, a Bayern pewnie strzeli, nawet jakby się bronili to zawsze jakiś rożny czy coś i gol. Nie ma co trzeba się pożegnać z honorem z LM i to wszystko :) a teraz czekam na minusy

0

Bayern by musiał zagrać bardzo słabo ;/ ja do dnia dzisiejszego nie mogę uwierzyć jak Barca mogła przegrać aż 4-0 ;/

0

VV
Alves Pique Abidal / Adriano

Sergio
Iniesta Xavi Fabregas

Messi Villa Pedro/ Alexis

Nie ma opcji jeżeli marzą o awansie to nie ma czego bronić, i muszą zagrać 3 w obronie, ale myślę że jakim ustawieniem by nie wyszli to nie odrobią tych strat. Trzeba wierzyć, ale wiara swoją drogą a obiektywizm swoją, ja wierze ale wiem, że Bayern jest zbyt silny a Barcelona zbyt słaba aby to się mogło wydarzyć

0

Miki @
I z czego się mają cieszyć ? To takie typowo polskie podejście, żeby się cieszyć z krzywdy drugiego. Zawodnicy mają na tyle swoich problemów iż zapewne im zwisa czy Real wygrywa czy przegrywa

0

Możecie mnie krytykować, ale ja wierzę ze wygramy 6-1 i awansujemy :D

0

Wczoraj na stronie, Realu 5 minut po meczu był news o klęsce Barcelony a dziś nie można jej otworzyć, żałośni hipokryci

0

iniestinho@

The special one ? chyba the special FIVE

0

MadridistaForEver@

Powtórzę po raz enty ! Jak Turas wam drukował to siedziałeś cicho, więc może zamilcz

0

30mln za zawodnika który ma już prawie 30 lat ?? Nie mam pytań

0

pecz01@

Jak turas wam drukował to siedziałeś cicho jak myszka ! Trochę pokory

0

Jak Tito ma honor to powinien złożyć rezygnację !!! Brać jakiegoś trenera od zaraz potrzeba zmian jak za czasów Rijkaarda

0

A niech przegrają z 3-0 to może zacznie się coś zmieniać, a tak to dalej się bedą kisić w tym zachwycie na samym sobą

0

Jak Turass drukował to siedzieliście cicho,

0

barcabayern @

masz coś z głową ??

0

Błagam zbanujcie tych spamowiczów

0

Ja już wolę, aby się ogrywał Bartra niż,aby klub kupił kolejnego obrońcę za grubą kasę jak Czygryński i się nie sprawdzi

0

Czy wy potraficie zrozumieć że Abidal przeszedł przeszczep wątroby i nie da rady zagrać dwóch meczów pod rząd. ja myślę że on jest ewentualnie szykowany na rewanż, bo prawdopodobieństwo, że w rewanżu nie zagra Pique jest bardzo wielkie, ale wam zawsze nie pasuje. Bartra da radę, a jak nie da to tylko przez Tito bo nie stawiał na niego tylko robił jakieś eksperymenty z Adriano

0

Lepiej już żeby grał Bartra niż Song bądź co bądź Abidal, który dopiero wchodzi do rytmu meczowego. Bartra to nominalny stoper i da radę, Pique też nie jest w rewelacyjnej formie. Jak nasi będą grać dobrze w ataku to obrona nie będzie aż tak potrzebna

0

Właśnie skład dobry trzeba w środku pola wygrać rywalizacje, ważne żeby nie stracić gola jako pierwsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?