Silva ma już 29 lat. Po co wydawać dużo pieniędzy na obrońcę który pogra 3 może 4 sezony ? Trzeba kupić obrońcę tak do 25 roku życia, aby mógł pograć co najmniej przez 5 sezonów
Przykre jest to że Pan Vilanova, nie potrafi przyznać się do błędu. Gdzieś w ubiegłym roku była taka informacja iż Pep odszedł między innymi dlatego że chciał się pozbyć kilku graczy. Jeżeli Barca nie przewietrzy składu to w następnym sezonie do grudnia będzie już po lidze, a i Vilanova wyleci z klubu.
Nie może być tak że w klubie grają święte krowy. Śmiali się z Mou, że grają w Realu Portugalczycy, a co robi Vilanova? wpuszcza Pedro, który ostatni dobry mecz zagrał z MU w finale LM w 2011 r. ! Gra Sergio choć Song dla mnie zagrał wczoraj bardzo dobrze wracał się biegał.
Niestety oni dalej tkwią w tym samozachwycie ;/ i raczej się nic nie zmieni, nie obejdzie się chyba bez takiego sezonu jak 2007/2008, może wtedy zrozumieją, że Ci ludzie się wypalili mentalnie i fizycznie. Pojawiają się głosy iż w pierwszej połowie sezonu tak do grudnia drużyna jakoś grała, ale to raczej była jeszcze zasługa Pepa i to że zawodnicy chcieli coś udowodnić i był Messi.
Wiadomym jest, że nie da się wygrywać cały czas, ale jak w 1/2 LM przegrywa się w dwumeczu 0-7 praktycznie nie stwarzając sytuacji, a trener tego nie widzi, to albo on jest głupi albo ja się nie znam. Jeszcze brakuje tylko wypowiedzi Xaviego że byli lepsi ale to Bayern strzelał :D
Teraz nadchodzą suche lata dla Barcelony, ale bardziej niż brak trofeów przeraża mnie to, że Ci ludzie nic się nie nauczyli i zbliżają się w miejsce gdzie byli w maju 2008 r.
Kto temu pajacowi nie pozwolił wygrać !! Co ze imbecyl, jak z Interem sędzia drukował to było dobrze, no chyba że mu chodziło o pomoc sędziego, co z typ niech spada gdzieś do Afryki
FanRealu90 @
Żałosne to było jak w ubiegłym tygodniu Barca przegrała 4-0 to na stronie realu był o tym news 5 minut po meczu, więc może się nie wypowiadaj
W Monachium, Tito mówił, że maja strzelić gola, a jak było to każdy wie;/ więc może niech Tito nic nie mówi. Jak nie zmienią taktyki to będzie 2-0 do przerwy ale dla Bayernu ;/
Barca, nigdy nie odrobi takiej straty ;/ Jakby przegrali 1-4 to co innego, a Bayern pewnie strzeli, nawet jakby się bronili to zawsze jakiś rożny czy coś i gol. Nie ma co trzeba się pożegnać z honorem z LM i to wszystko :) a teraz czekam na minusy
Nie ma opcji jeżeli marzą o awansie to nie ma czego bronić, i muszą zagrać 3 w obronie, ale myślę że jakim ustawieniem by nie wyszli to nie odrobią tych strat. Trzeba wierzyć, ale wiara swoją drogą a obiektywizm swoją, ja wierze ale wiem, że Bayern jest zbyt silny a Barcelona zbyt słaba aby to się mogło wydarzyć
Miki @
I z czego się mają cieszyć ? To takie typowo polskie podejście, żeby się cieszyć z krzywdy drugiego. Zawodnicy mają na tyle swoich problemów iż zapewne im zwisa czy Real wygrywa czy przegrywa
Czy wy potraficie zrozumieć że Abidal przeszedł przeszczep wątroby i nie da rady zagrać dwóch meczów pod rząd. ja myślę że on jest ewentualnie szykowany na rewanż, bo prawdopodobieństwo, że w rewanżu nie zagra Pique jest bardzo wielkie, ale wam zawsze nie pasuje. Bartra da radę, a jak nie da to tylko przez Tito bo nie stawiał na niego tylko robił jakieś eksperymenty z Adriano
Lepiej już żeby grał Bartra niż Song bądź co bądź Abidal, który dopiero wchodzi do rytmu meczowego. Bartra to nominalny stoper i da radę, Pique też nie jest w rewelacyjnej formie. Jak nasi będą grać dobrze w ataku to obrona nie będzie aż tak potrzebna
0
NekroBarca 94 @
Tak dla Twojej wiadomości Ferguson zdobył 38 tytułów, ale Pep ma jeszcze czas aby go przegonić :)
0
Silva ma już 29 lat. Po co wydawać dużo pieniędzy na obrońcę który pogra 3 może 4 sezony ? Trzeba kupić obrońcę tak do 25 roku życia, aby mógł pograć co najmniej przez 5 sezonów
0
Pedro jest tak bezproduktywny, że jak pozostanie w klubie to nie wiem gdzie oni mają oczy
0
17 bramek straconych w 12 meczach masakra ;/
0
Przykre jest to że Pan Vilanova, nie potrafi przyznać się do błędu. Gdzieś w ubiegłym roku była taka informacja iż Pep odszedł między innymi dlatego że chciał się pozbyć kilku graczy. Jeżeli Barca nie przewietrzy składu to w następnym sezonie do grudnia będzie już po lidze, a i Vilanova wyleci z klubu.
Nie może być tak że w klubie grają święte krowy. Śmiali się z Mou, że grają w Realu Portugalczycy, a co robi Vilanova? wpuszcza Pedro, który ostatni dobry mecz zagrał z MU w finale LM w 2011 r. ! Gra Sergio choć Song dla mnie zagrał wczoraj bardzo dobrze wracał się biegał.
Niestety oni dalej tkwią w tym samozachwycie ;/ i raczej się nic nie zmieni, nie obejdzie się chyba bez takiego sezonu jak 2007/2008, może wtedy zrozumieją, że Ci ludzie się wypalili mentalnie i fizycznie. Pojawiają się głosy iż w pierwszej połowie sezonu tak do grudnia drużyna jakoś grała, ale to raczej była jeszcze zasługa Pepa i to że zawodnicy chcieli coś udowodnić i był Messi.
Wiadomym jest, że nie da się wygrywać cały czas, ale jak w 1/2 LM przegrywa się w dwumeczu 0-7 praktycznie nie stwarzając sytuacji, a trener tego nie widzi, to albo on jest głupi albo ja się nie znam. Jeszcze brakuje tylko wypowiedzi Xaviego że byli lepsi ale to Bayern strzelał :D
Teraz nadchodzą suche lata dla Barcelony, ale bardziej niż brak trofeów przeraża mnie to, że Ci ludzie nic się nie nauczyli i zbliżają się w miejsce gdzie byli w maju 2008 r.
0
Ile jeszcze muszą przegrać meczy, żeby zrozumieli !!!
0
Abidal ??
NIe dostał powołania na ten mecz
0
Kto temu pajacowi nie pozwolił wygrać !! Co ze imbecyl, jak z Interem sędzia drukował to było dobrze, no chyba że mu chodziło o pomoc sędziego, co z typ niech spada gdzieś do Afryki
0
FanRealu90 @
Żałosne to było jak w ubiegłym tygodniu Barca przegrała 4-0 to na stronie realu był o tym news 5 minut po meczu, więc może się nie wypowiadaj
0
W Monachium, Tito mówił, że maja strzelić gola, a jak było to każdy wie;/ więc może niech Tito nic nie mówi. Jak nie zmienią taktyki to będzie 2-0 do przerwy ale dla Bayernu ;/
0
To że Barca wygra, jest wielce prawdopodobne, ale niestety sama wygrana Barcy nie wystarczy, bo to musi być pokaźna wygrana;/
0
Barca, nigdy nie odrobi takiej straty ;/ Jakby przegrali 1-4 to co innego, a Bayern pewnie strzeli, nawet jakby się bronili to zawsze jakiś rożny czy coś i gol. Nie ma co trzeba się pożegnać z honorem z LM i to wszystko :) a teraz czekam na minusy
0
Bayern by musiał zagrać bardzo słabo ;/ ja do dnia dzisiejszego nie mogę uwierzyć jak Barca mogła przegrać aż 4-0 ;/
0
VV
Alves Pique Abidal / Adriano
Sergio
Iniesta Xavi Fabregas
Messi Villa Pedro/ Alexis
Nie ma opcji jeżeli marzą o awansie to nie ma czego bronić, i muszą zagrać 3 w obronie, ale myślę że jakim ustawieniem by nie wyszli to nie odrobią tych strat. Trzeba wierzyć, ale wiara swoją drogą a obiektywizm swoją, ja wierze ale wiem, że Bayern jest zbyt silny a Barcelona zbyt słaba aby to się mogło wydarzyć
0
Miki @
I z czego się mają cieszyć ? To takie typowo polskie podejście, żeby się cieszyć z krzywdy drugiego. Zawodnicy mają na tyle swoich problemów iż zapewne im zwisa czy Real wygrywa czy przegrywa
0
Możecie mnie krytykować, ale ja wierzę ze wygramy 6-1 i awansujemy :D
0
Wczoraj na stronie, Realu 5 minut po meczu był news o klęsce Barcelony a dziś nie można jej otworzyć, żałośni hipokryci
0
iniestinho@
The special one ? chyba the special FIVE
0
MadridistaForEver@
Powtórzę po raz enty ! Jak Turas wam drukował to siedziałeś cicho, więc może zamilcz
0
30mln za zawodnika który ma już prawie 30 lat ?? Nie mam pytań
0
pecz01@
Jak turas wam drukował to siedziałeś cicho jak myszka ! Trochę pokory
0
Jak Tito ma honor to powinien złożyć rezygnację !!! Brać jakiegoś trenera od zaraz potrzeba zmian jak za czasów Rijkaarda
0
A niech przegrają z 3-0 to może zacznie się coś zmieniać, a tak to dalej się bedą kisić w tym zachwycie na samym sobą
0
Jak Turass drukował to siedzieliście cicho,
0
barcabayern @
masz coś z głową ??
0
Błagam zbanujcie tych spamowiczów
0
Ja już wolę, aby się ogrywał Bartra niż,aby klub kupił kolejnego obrońcę za grubą kasę jak Czygryński i się nie sprawdzi
0
Czy wy potraficie zrozumieć że Abidal przeszedł przeszczep wątroby i nie da rady zagrać dwóch meczów pod rząd. ja myślę że on jest ewentualnie szykowany na rewanż, bo prawdopodobieństwo, że w rewanżu nie zagra Pique jest bardzo wielkie, ale wam zawsze nie pasuje. Bartra da radę, a jak nie da to tylko przez Tito bo nie stawiał na niego tylko robił jakieś eksperymenty z Adriano
0
Lepiej już żeby grał Bartra niż Song bądź co bądź Abidal, który dopiero wchodzi do rytmu meczowego. Bartra to nominalny stoper i da radę, Pique też nie jest w rewelacyjnej formie. Jak nasi będą grać dobrze w ataku to obrona nie będzie aż tak potrzebna
0
Właśnie skład dobry trzeba w środku pola wygrać rywalizacje, ważne żeby nie stracić gola jako pierwsi