Nie ma się co oszukiwać z taką grą jak wczoraj to Barca i z BVB będzie miała problemy. Problemem jest defensywa ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Słabo funkcjonuje wszystko to co za Pepa było prawie idealnie, nie ma pressingu i nie wiem czym to jest spowodowane może zmęczeniem a może wypaleniem materiału, nawet środek pola gra słabo, nie ma już takiej dominacji i to co zauważyłem już w ubiegłym roku jeszcze jak Pep był trenerem za duże przerwy między formacjami, nie ma tej kumulacji zawodników, Barca zostawia za dużo miejsca za dużo jest pojedynków jeden na jednego jak tego nie poprawią to jak trafią na Real to przegrają z kretesem i możecie mnie minusować, nawet tiki taka już zawodzi bo wczoraj nawet bezproduktywne klepanie zawodziło. Nie chce to prorokować ale myślę że era Barcy powoli przemija i nawet jakby wygrali LM to będę podtrzymywał to zdanie. Należy przewietrzyć szatnię i wprowadzić sporo świeżej krwi, ta ekipa gra już piąty sezon na najwyższym poziomie z drobnymi roszadami i musi nadejść zmęczenie materiału, choćby zawodnicy mówili że tak nie jest. Mam nadzieje że wyszarpią jeszcze tą LM, w lidze sytuacja jest klarowna więc można poświęcić te dwa tydonie przed 1/2 aby poprawić ile się da :)
Nie wiem po co taka skarga? Przecież wiadomo że to nic nie da. UEFA wyda oficjalne oświadczenie, że nie ma żadnych zastrzeżeń do pracy arbitra bo zawsze tak robi. Oni bronią swoich pracowników i będą bronić nigdy się do błędu nie przyznają ;/
Trzeba właśnie grać skrzydłami a nie środkiem, dlatego ze pchają się środkiem gra nie idzie. Jak jutro się będą pchać środkiem to się skończy 0-0 ;/ Milan już zadba o dobre zamurowanie bramki i bez rozciągania linii nie ma Barca co jutro szukać
Ja mam tylko jedno pytanie po co oni takie coś publikują ? Chyba tylko po to, aby Milan wiedział czego się spodziewać i dobrać do tego taktykę.
Moim zdaniem nie ma innej opcji niż zagranie 3-4-3 są dwie bramki do odrobienia, a zważywszy na obronę Barcy trzeba się nastawić na strzelenie minimum 4 bramek ;/ nie wie czy jest to wykonalne. Milan zapewne zagra autobusem, chociaż z drugiej strony można się spodziewać agresywnego pressingu przynajmniej w pierwszych 10-15 minutach. Obronę Milanu trzeba będzie spłaszczać aby była rozciągnięta wtedy będzie mniejszy gąszcz nóg. Nie jestem trenerem i nie wiem co przygotuje sztab trenerski, ale Tello i Pedro o ile zagrają powinni cały czas stać pod liniami bocznymi na wysokości pola karnego to spowoduje, że obrona Milanu się trochę rozciągnie i będzie więcej miejsca w środku, bo jak wiadomo granie wrzutkami mija się z celem.
Ciężko coś powiedzieć, ale trenerzy zawalili pierwszy mecz. Ja rozumie iż to jest Barcelona i trzeba atakować, ale w sporcie są takie dni kiedy nie idzie choć się chce i pierwszy mecz to był taki dzień. Przegrywając 1-0 trzeba było bronić takiego wyniku, wiem że brzmi to dosyć kuriozalnie, ale przegrać 1-0, a przegrać 2-0 to jest różnica. Sztab się nie popisał, a nie wiadomo jak zareagują zawodnicy przed meczem z Realem w lidze też miała być mobilizacja a wyszło jak wyszło. Oby się postarali i awansowali :)
Masz rację Real wrócił tam gdzie jego miejsce, czyli do sytuacji gidze wygrywa przy stoiku sędziowskim, a nie na boisku. Widzę że gen Franco wciąż żywy. Jak Realowi nie idzie to zawsze sędzia pomoże. Cytując bufona Mou powiem tyle Real powinien się wstydzić że wygrywa oszukując, kiedy oni wygrają bez pomocy sędziego ?
Real nauczył się grać z Barcą. Błąd polega na tym że Barca bezproduktywnie klepie piłkę, a Real kontruje, nie od dziś wiadomo że drużyny Mou to przede wszystkim kontratak, ale widocznie Barca o tym zapomniała. Gra Barcy Realowi pasuje, a jak im się odda piłkę to klepią jeszcze gorzej niż ostatnio Barca.
Tylko, że Barca gra innym systemem gry. Real nie umie grać ataku pozycyjnego, a z nami graja z kontry i dopóki nie zmieni się styl Bacy, Real będzie miał łatwiej ;/
Oki w pewnym sensie się z Tb zgodzę, ja też uważam Bayern za faworyta, ale obok Bacy Juve i Realu ( myślę że MU jest za cienki aby awansować, a Real i tak przegrał ligę wiec rzucą wszystko na LM). Bayern jest solidny, ale jak pokazał poprzedni sezon i jeszcze inne sezony, aby wygrać LM trzeba nie tylko grać dobrze ale też mieć furę szczęścia. Chelsea nie miał prawa wygrać LM a wygrała, bo miał dużo szczęścia. Barca w 2010 miała przejść Inter z palcem nie powiem gdzie i nie dała rady to samo z Chelsea. W LM trzeba mieć furę szczęścia, żeby to wygrać. Zobaczymy co będzie ja wierzę w Barce ale może być ciężko bo nasza obrona jest jak ser szwajcarski :D
Nie wiem po czym sądzisz iż Bayern jest taki mocny, owszem w lidze prowadzą z dużą przewagą, stracili mało goli ale to nie jest powód, aby się tak nad nimi zachwycać. Arsenal nie jest mocny oklepuje go większość drużyn które prezentują więcej niż średni poziom. W Bundeslidze z BVB nie wygrali, więc tacy mocni znowu nie są. A żeby wygrać LM prędzej czy później trafią na Barce, Real czy Juventus. Arsenal nie powinien być żadnym odnośnikiem bo co sezon są coraz słabsi a Wenger tylko gada farmazony jacy to nie są silni. Na dzień dzisiejszy Arsenal to jedna ze słabszych ekip które awansowały do 1/8 finału.
Nie przesadzaj. Mecz meczowi nierówny. Zobaczymy co się wydarzy jutro i w dalszej fazie rozgrywek. Nie ma co głosić proroctw, bo ubiegły sezon mnie nauczył iż wszystko się może zdarzyć, ale patrząc na tą edycje naprawdę jest przynajmniej 5 drużyn które może ją wygrać ( Barca, Real, Juve, Bayern oraz MU), a należy dodać że przy szczęściu takim jakie miało Chelsea w ubiegłym sezonie to i PSG oraz BVB nie są bez szans. Zobaczymy
Czyli jutro autobus ;/ Nastawią się na kontry i stałe fragmenty gry, a zważywszy na to iż boisko jest kiepskie z tego co mówi możemy się spodziewać niezłej orki jutro, oby obyło się bez kontuzji
Wszystko w porządku ? To jest Milan i LM wiec takie wyniki się nie zdarzają, Ja osobiście będę zadowolony z skromnego zwycięstwa. Trzeba coś strzelić, bo z naszą obroną jest duże prawdopodobieństwo że coś stracą niestety. Obstawiam 1-2 oczywiście dla Barcy :)
0
3-3 jak nic :D
0
Pep już działa na rynku transferowym, ciekawe kogo kupi jeszcze bayern ?
0
Coś mi się wydaje że będzie ostry łomot ;/
0
Na finał LM będzie gotowy :)
0
Nie ma się co oszukiwać z taką grą jak wczoraj to Barca i z BVB będzie miała problemy. Problemem jest defensywa ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Słabo funkcjonuje wszystko to co za Pepa było prawie idealnie, nie ma pressingu i nie wiem czym to jest spowodowane może zmęczeniem a może wypaleniem materiału, nawet środek pola gra słabo, nie ma już takiej dominacji i to co zauważyłem już w ubiegłym roku jeszcze jak Pep był trenerem za duże przerwy między formacjami, nie ma tej kumulacji zawodników, Barca zostawia za dużo miejsca za dużo jest pojedynków jeden na jednego jak tego nie poprawią to jak trafią na Real to przegrają z kretesem i możecie mnie minusować, nawet tiki taka już zawodzi bo wczoraj nawet bezproduktywne klepanie zawodziło. Nie chce to prorokować ale myślę że era Barcy powoli przemija i nawet jakby wygrali LM to będę podtrzymywał to zdanie. Należy przewietrzyć szatnię i wprowadzić sporo świeżej krwi, ta ekipa gra już piąty sezon na najwyższym poziomie z drobnymi roszadami i musi nadejść zmęczenie materiału, choćby zawodnicy mówili że tak nie jest. Mam nadzieje że wyszarpią jeszcze tą LM, w lidze sytuacja jest klarowna więc można poświęcić te dwa tydonie przed 1/2 aby poprawić ile się da :)
0
Przecież wiadomo że Real trafi na Malagę ;/ Będą drukować
0
Malaga awansuje o znając życie Real na nią trafi ;/ wiec wolę już BVB
0
Przynajmniej Iniesta odpocznie :)
0
Deportivo już w odwrocie ;/ Szkoda myślałem że zdołają się utrzymać
0
Nie wiem po co taka skarga? Przecież wiadomo że to nic nie da. UEFA wyda oficjalne oświadczenie, że nie ma żadnych zastrzeżeń do pracy arbitra bo zawsze tak robi. Oni bronią swoich pracowników i będą bronić nigdy się do błędu nie przyznają ;/
0
Głupie klepanie ;/ trzeba zagrać szybciej ! tak jak z Milanem bo PSG się dobrze broni
0
Czyli już znamy rywala Barcelony ;/ Zazwyczaj jak kogoś chcą uniknąć to na niego trafiają
0
To nic nie kosztuje może trafię choć jedną parę :D
PSG - Barcelona
Real - Juventus
Bayern - Malaga
Borussia - Galatasaray
:)
0
Jak nie grał Villa to było gadanie że nie gra teraz gra to znowu mówicie ze lepiej Alexis o co wam chodzi ?
0
Trzeba właśnie grać skrzydłami a nie środkiem, dlatego ze pchają się środkiem gra nie idzie. Jak jutro się będą pchać środkiem to się skończy 0-0 ;/ Milan już zadba o dobre zamurowanie bramki i bez rozciągania linii nie ma Barca co jutro szukać
0
Z taką grą to niestety o awansie można zapomnieć. Jeżeli do przerwy będzie remis to nie ma szans
0
Ja mam tylko jedno pytanie po co oni takie coś publikują ? Chyba tylko po to, aby Milan wiedział czego się spodziewać i dobrać do tego taktykę.
Moim zdaniem nie ma innej opcji niż zagranie 3-4-3 są dwie bramki do odrobienia, a zważywszy na obronę Barcy trzeba się nastawić na strzelenie minimum 4 bramek ;/ nie wie czy jest to wykonalne. Milan zapewne zagra autobusem, chociaż z drugiej strony można się spodziewać agresywnego pressingu przynajmniej w pierwszych 10-15 minutach. Obronę Milanu trzeba będzie spłaszczać aby była rozciągnięta wtedy będzie mniejszy gąszcz nóg. Nie jestem trenerem i nie wiem co przygotuje sztab trenerski, ale Tello i Pedro o ile zagrają powinni cały czas stać pod liniami bocznymi na wysokości pola karnego to spowoduje, że obrona Milanu się trochę rozciągnie i będzie więcej miejsca w środku, bo jak wiadomo granie wrzutkami mija się z celem.
Ciężko coś powiedzieć, ale trenerzy zawalili pierwszy mecz. Ja rozumie iż to jest Barcelona i trzeba atakować, ale w sporcie są takie dni kiedy nie idzie choć się chce i pierwszy mecz to był taki dzień. Przegrywając 1-0 trzeba było bronić takiego wyniku, wiem że brzmi to dosyć kuriozalnie, ale przegrać 1-0, a przegrać 2-0 to jest różnica. Sztab się nie popisał, a nie wiadomo jak zareagują zawodnicy przed meczem z Realem w lidze też miała być mobilizacja a wyszło jak wyszło. Oby się postarali i awansowali :)
0
subiektywny @
Masz rację Real wrócił tam gdzie jego miejsce, czyli do sytuacji gidze wygrywa przy stoiku sędziowskim, a nie na boisku. Widzę że gen Franco wciąż żywy. Jak Realowi nie idzie to zawsze sędzia pomoże. Cytując bufona Mou powiem tyle Real powinien się wstydzić że wygrywa oszukując, kiedy oni wygrają bez pomocy sędziego ?
0
Real nauczył się grać z Barcą. Błąd polega na tym że Barca bezproduktywnie klepie piłkę, a Real kontruje, nie od dziś wiadomo że drużyny Mou to przede wszystkim kontratak, ale widocznie Barca o tym zapomniała. Gra Barcy Realowi pasuje, a jak im się odda piłkę to klepią jeszcze gorzej niż ostatnio Barca.
0
iniessi @
Tylko, że Barca gra innym systemem gry. Real nie umie grać ataku pozycyjnego, a z nami graja z kontry i dopóki nie zmieni się styl Bacy, Real będzie miał łatwiej ;/
0
0
Niech odpadają ! Będzie to samo co z Chelsea. Barcelona się skończyła wraz z odejściem Pepa. Koniec kropka.
0
W rewanżu to będzie nie autobus tylko tir z 10 przyczepami ;/
0
Gaspar @
Ja jako kibic Barcy w nią wierze, ale sport jest okrutny wygrane są wyjątkiem od zasady. LM może wygrać każdy byleby nie była to drużyna z Madrytu :D
0
Gaspar @
Oki w pewnym sensie się z Tb zgodzę, ja też uważam Bayern za faworyta, ale obok Bacy Juve i Realu ( myślę że MU jest za cienki aby awansować, a Real i tak przegrał ligę wiec rzucą wszystko na LM). Bayern jest solidny, ale jak pokazał poprzedni sezon i jeszcze inne sezony, aby wygrać LM trzeba nie tylko grać dobrze ale też mieć furę szczęścia. Chelsea nie miał prawa wygrać LM a wygrała, bo miał dużo szczęścia. Barca w 2010 miała przejść Inter z palcem nie powiem gdzie i nie dała rady to samo z Chelsea. W LM trzeba mieć furę szczęścia, żeby to wygrać. Zobaczymy co będzie ja wierzę w Barce ale może być ciężko bo nasza obrona jest jak ser szwajcarski :D
0
Gaspar @
Nie wiem po czym sądzisz iż Bayern jest taki mocny, owszem w lidze prowadzą z dużą przewagą, stracili mało goli ale to nie jest powód, aby się tak nad nimi zachwycać. Arsenal nie jest mocny oklepuje go większość drużyn które prezentują więcej niż średni poziom. W Bundeslidze z BVB nie wygrali, więc tacy mocni znowu nie są. A żeby wygrać LM prędzej czy później trafią na Barce, Real czy Juventus. Arsenal nie powinien być żadnym odnośnikiem bo co sezon są coraz słabsi a Wenger tylko gada farmazony jacy to nie są silni. Na dzień dzisiejszy Arsenal to jedna ze słabszych ekip które awansowały do 1/8 finału.
0
Gaspar @
Nie przesadzaj. Mecz meczowi nierówny. Zobaczymy co się wydarzy jutro i w dalszej fazie rozgrywek. Nie ma co głosić proroctw, bo ubiegły sezon mnie nauczył iż wszystko się może zdarzyć, ale patrząc na tą edycje naprawdę jest przynajmniej 5 drużyn które może ją wygrać ( Barca, Real, Juve, Bayern oraz MU), a należy dodać że przy szczęściu takim jakie miało Chelsea w ubiegłym sezonie to i PSG oraz BVB nie są bez szans. Zobaczymy
0
Czyli jutro autobus ;/ Nastawią się na kontry i stałe fragmenty gry, a zważywszy na to iż boisko jest kiepskie z tego co mówi możemy się spodziewać niezłej orki jutro, oby obyło się bez kontuzji
0
kacper @
Wszystko w porządku ? To jest Milan i LM wiec takie wyniki się nie zdarzają, Ja osobiście będę zadowolony z skromnego zwycięstwa. Trzeba coś strzelić, bo z naszą obroną jest duże prawdopodobieństwo że coś stracą niestety. Obstawiam 1-2 oczywiście dla Barcy :)
0
Xavi Hernandez 6 @
Wiesz największym faworytem LM jest Śląsk Wrocław, ale nikt o tym jeszcze nie wie bo Śląsk musi tam najpierw awansować :D