0

Jak nie kumasz to się nie wypowiadaj

1

Człowieku Ty rozumiesz czym jest prawo do prywatności ?! To, że ktoś skrytykował zarząd za transfer Francuza nie znaczy, że teraz masz to wyciągać na forum publiczne. Żyjemy w państwie demokratycznym i każdy ma prawo do wyrażania opinii, a jeszcze nie wiadomo jak spisze się Francuz w meczach o stawkę, wszak dwa mecze towarzyskie raczej nie odpowiadają na pytani czy był to dobry transfer.

2

Nie rozumiesz tego, że karę nałożyła FIFA , a Trybunał to niezależny od niej organ i może stwierdzić, że jednak przesadzili.

0

To takie głupie gadanie fanów realu, niby dlaczego Barcelona ma cierpieć za coś co Suarez zrobił na MŚ. Jeszcze jakoś te 4 miesiące bez możliwości gry by można było przeboleć, ale zakaz trenowania i jakiejkolwiek aktywności i tak że łaskawa FIFA pozwoliła mu grać w piłkę ze swoimi dziećmi.
Nawet zwykłemu pospolitemu przestępcy przysługuje więcej praw, a i przecież im też się w większości wypadków skraca kary.
Oby chociaż odwiesili zakaz trenowania i aktywności sportowej.

1

Tylko, że formuła z Messim na szpicy się już wyczerpała. Więc jeżeli LE tego nie widzi to będzie to samo co za Martino, będą grać święte krowy, a Messi będzie miał do wszystkich pretensje. Jeżeli ta rewolucja ma polegać tylko na sprzedaży i kupnie nowych zawodników, ale bez zmiany stylu i ustawianie to równie dobrze można było nikogo nie kupować, bo będzie to samo bagno tyle tylko, że zmienią się twarze ;/

0

Suarez na skrzydle i znowu będzie to samo. Po co wydawać 80 mln na prawdziwego napastnika, jak będzie grał na skrzydle. Jeżeli LE tak to widzi, to szykuje się kolejny sezon bez pucharów oraz ze słabą grą;/

0

Jeżeli Suarez ma grać na skrzydle, to wyrzucili 80 baniek w błoto ;/

1

Było już pisane 1000 razy, że najwcześniej pod koniec tygodnia, a jak nie wierzysz to polecam oficjalną stronę Trybunału.

0

Po co te chore historie ? Naprawdę nie masz nic innego do roboty

1

Piszczek ma już 29 lat, a BVB i tak nie puści go za mniej niż 30 mln. Mnie osobiście Piszczek nigdy nie przekonywał, szczególnie, że po tej operacji biodra już nie gra tak jak dawniej

1

W ciągu godziny podawanych jest 10 sprzecznych informacji.

0

Wiesz zarząd o tym wiedział

3

Dziwne w Barcelonie nie był taki szklany.

0

Funtów

0

Ze strony Trybunału :At the end of the hearing, the Panel informed the parties that it will issue its decision as soon as possible, probably before the end of next week.

6

Doznał jej na Mundialu i jeszcze nie wyleczył

0

Sory ale niby jakim prawem kara w reprezentacji ma rzutować na klub ? Jeszcze do tego zakaz jakiejkolwiek działalności piłkarskiej. To tak jakby zakazać złodziejowi wchodzić do wszystkich sklepów za to że ukradł bułkę.

0

Czyli pewnie go gdzieś wypożyczą

0

Ludzie ile razy ma się wam powtarzać, że nie dzisiaj. Pod koniec tygodnia pewnie. Zresztą na stronie Trybunału pisze, że decyzja będzie jak najszybciej, możliwe, że już w tym tygodniu

0

Ciekawe ile jeszcze takich pytań tu zadacie

0

Przecież już się mówi, że skrócą karę o 2 miesiące, podtrzymując 9 meczy na reprezentację.

2

Może to i lepiej. Kolumbijczyk to nie obrońca, a wydawanie 40 mln za zawodnika który tak naprawdę jest mało sprawdzony to lekka przesada.

0

Jak sędziowie Trybunału milczą, to niby jakim prawem mają być nieoficjalne informacje ?

0

Bez przesady

0

Najwcześniej pod koniec tygodnia

0

To nie jest FIFA

0

Decyzja najprawdopodobniej będzie znana do końca tego tygodnia.

1

Nie dzisiaj. Przesłuchanie było 8 sierpnia, a decyzja ma zostać ogłoszona w 8-10 dni, więc najwcześniej pod koniec tego tygodnia.

0

Pilnowanie Ronaldo czy Bale'a 1 na 1 to głupota, ich trzeba pilnować strefowo, więc szybkość Cuardrado nie jest aż tak potrzebna, a nie wiadomo czy by się wracał, wszak piłkarze z Ameryki Południowej mają czasami problem z dyscypliną.

2

Jak przyjdzie Kolumbijczyk to też będzie luka, bo on nie jest obrońcą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?