1

Z Ajaxem i Apoelem grają na wyjeździe, wiec o 3 punkty z taką grą i świetną taktyką LE będzie trudno, a i u siebie z PSG będzie trudno, więc nie jest to abstrakcja jeżeli w tych 3 meczach zdobędą np. 1 lub 2 punkty i zagrają w Lidze Europejskiej.

8

I powinni przegrać z Ajaxem, mówię to z bólem w sercu, ale może jakby nie wyszli z grupy w LM to by może cały ten zarząd poleciał na zbity pysk razem z trenerem

0

Ja się niestety obawiam, że zarząd dalej będzie stawił na LE, nawet jeżeli Barcelona zajmie 3 miejsce bądź niższe w lidzie. Ci ludzie są tak zaślepieni erą Pepa, że nie chcą zmian tylko chcą grać przez 20 lat tą samą taktyką i tymi samymi zawodnikami co miał do dyspozycji Guardiola

2

Musi przyjść trener z zewnątrz, który nie będzie marionetką zarządu.

1

Mam nadzieje, że z Ajaxem i Almerią też nie wygrają i coś drgnie

0

Trzymam kciuki za Celtę

1

LE miał mieć jaja, ale jak dotychczas to ma ślepotę

3

Oby w Amsterdamie też przegrali, to może się coś ruszy w tym zespole

3

Ja się tam cieszę. Im gorsze wyniki tym większa szansa, że rozpocznie się rewolucja z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko gadanie o niej

1

Chłopie za dwa sezony to już nie będzie co zbierać z Barcelony, bo on to wszystko rozwali

1

A szkoda bo ta drużyna ma potencjał i coś by jeszcze mogła wygrać, a tak to Messi za 3,4 lata już będzie prawie na emeryturze i tyle

0

I tak żadnego skutku jego przyjście nie przyniosło, to niech lepiej odejdzie

4

Jeżeli Martino był zacofany to jaki jest LE ?

1

Oby LE odszedł z klubu jak najwcześniej, bo z tej mąki raczej chleba nie będzie ;/

0

Myślę, że LE pożegna się z fotelem trenera po zakończeniu tego sezonu o ile wcześniej nie wyleci

0

Ja mam wrażenie, że skład odkąd odszedł Pep ustala się sam

12

Po co wydawać na klasyczną 9, 80 baniek jak i tak gra na skrzydle? To nie lepiej było kupić Reusa bądź Cuadrado?

0

Bo LE będzie jeszcze gorszy od Martino.

0

Tylko, ze Real gra w Pucharze Króla, Barcelona w Pucharze Katalonii, a to spora rożnica

24

Może dostanę bana, ale ja żałuję, że Barca nie przegrała wczoraj tak z 8-1, może wtedy co niektórzy w tym klubie przejrzeliby na oczy, a tak to tylko skromne 3-1 w plecy i dalej gadanina, że byli lepsi, że kontrolowali mecz. Real od kilku meczu gra z Barceloną jak chce, może i w ubiegłym roku przegrali GD, ale przynajmniej walczyli, a teraz Barca spuściła głowę po bramce na 3-1, a potem Xavi mówi, że kontrolowali mecz, po prostu śmiać się czy płakać, w którym momencie oni wczoraj kontrolowali mecz,bo jak Real wchodził na połowę Barcelony to już wisiała bramka

2

AM nie posiada piłki, a w większości meczy to oni kontrolują spotkanie

0

Może i tak. Miałem słabej jakości transmisję. Co nie zmienia faktu, że Barca grała straszną padlinę, a on jeszcze śmie mówić, że mogli wygrać. Real ich zmiótł i 3-1 to najniższy wymiar kary, ale tak to jest jak się gra systemem i zawodnikami, ustalonymi przez trenera który nie pracuje już tu od 3 sezonów.
Ciekawe kiedy trenerzy zrozumieją, że Mascherano to nie jest obrońca !! Pewnie wtedy gdy Argentyńczyk odejdzie bądź skończy mu się umowa.
Oj teraz czeka Barce okres posuchy przez tą chorą politykę zarządu, którzy nadal wierzą, że robiąc to samo da się osiągnąć inne rezultaty. Pep wiedział, że się nie da i dlatego odszedł, ale w Barcelonie nadal myślą, że będą wygrywać grając 6 lat to samo i tymi samymi zawodnikami. Równie dobrze LE mogłoby nie być na ławce bo i tak skład praktycznie na każdy ważny mecz jest od 3 lat ten sam nie licząc drobnych 2,3 zmian.

1

A oni dalej swoje ;/ Nic się nie nauczyli i się nie nauczą. Jak się nie zmieni ekipa to marnie to widzę. Wczoraj Barcelona mogła przegrać spokojnie 5-1 albo i wyżej, a ten mówi o sytuacji na 2-0 gdzie Real wcześniej miał słupek. Co on wącha ?

0

Przegrali przez LE, który wystawił skład tak naprawdę znany za Pepa;/

2

Mam złe przeczucia co do tego meczu. Obrona Barcy jest słaba w tym sezonie, chociaż paradoksalnie nie stracili gola. Może się skończyć wysokim zwycięstwem Realu

0

Masche pewnie na środku ;/

0

Tylko, że Munir może być rezerwowym, a nie chciał aby Deluofeu grzał ławę tylko grał

0

Jak w GD na stoperze zagra Masche z Mathiueu to normalnie się załame,

0

Czyli Sergio zagra z Realem

0

Xavi jak zwykle lekka zarozumiałość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?