1

Dwie bramki z kontry, jak to możliwe przecież to gra Barcelona!?

0

Koszą jak porąbani.

0

Haha spadłem z krzesła po tym komentarzu,

0

Kontra zabójcza, tak trzeba grać, aż się zdziwiłem że to potrafią :D

0

Oni potrafią grać z kontry !? :O

0

Real się męczy i wygrywa, a nasi jak zwykle w PK ich rozklepali rezerwowym składem, a w lidze nie mogą gola strzelić. Co się z nimi dzieje na tych wyjazdach.

0

Jak się macha łapami w polu karnym to się tak to kończy;/, a prawie był remis.

0

To był ten karny czy nie, bo nie oglądałem akurat końcówki ;/

0

Z kontry to się nie nauczą grać chyba nigdy;/

0

Sezony bez niczego już były, ale z taką grą to ja podziękuje, mogą przegrywać ale po walce, a po meczu wyjdzie Xavi i powiem,, że byli wierni stylowi i byli lepsi

0

Jak odpadną w City w LM i prawdopodobnie z Realem w PK, i zajmą w lidze 3/4 miejsce to może LE odejdzie, bo z nim na ławce i z wypaloną drużyną co najwyżej Barca może grać o 2 miejsce w lidze

0

Oby LE odszedł po tym sezonie

0

Ostatnio każdy mecz wyjazdowy tak wygląda, albo wymęczone zwycięstwo bądź strata punktów. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Barca dzisiaj strzeli gola a co dopiero 2 ;/

0

LE już w Romie pokazał na co go stać, teraz robi to samo z tą różnicą, że w Barcelonie są lepsi zawodnicy to i więcej meczy wygrywają, ale jakościowo jest tragicznie.

0

Szkoda, że nie mieli tyle wigoru w sobotę ;/

0

Raczej to ukłon w stronę Martina, aby się pożegnał z publicznością na CN, bo chyba nie sądzą, że nagle zmieni zdanie bo dostał szansę w meczu o nic ze słabym rywalem.

4

Myślą, że jak Montoya zagra jeden mecz i to jeszcze z ogórami to nie odejdzie ? Żelazna logika. Chyba, że chcą, aby się pożegnał z publicznością.

1

LE to żaden trener, on zwyczajnie chce się wybić w Barcelonie i pokazać, że jest dobry, a tak naprawdę Barca gra gorzej niż rok temu. Zero pomysłu na grę tylko bezproduktywne klepanie

0

Ja bym chciał, żeby Barca wygrała nawet po golu Bravo, co mi po bramkach Messiego jeżeli Getafe urwie punkty.

1

To, że nie zostało użyte słowo rekord, nie oznacza wcale, że Ci o niego nie chodzi, w końcu żądasz, aby Messi strzelał dużo.

1

Widzę, że dla Ciebie istotne są rekordy, dla mnie najważniejsze są 3 punkty.

0

Jak ktoś gra u buka niech stawia wszystko na karnego

0

Kiedy losowanie ?

0

Przez LE, Barca zajmie 2 miejsce i trafią na Bayern bądź Chelsea i wylecą już w 1/8. Dlaczego on musi eksperymentować w takich meczach.

0

Tylko, że w sytuacji kontuzji gracza, poza oknem transferowym można zakontraktować tylko zawodnika wolnego bądź z rodzimej ligi, więc zanim zaczniesz się wypowiadać poczytaj przepisy.

0

Czemu, trafią na nich dostaną łomot to i może się trener zmieni.

0

Według mnie transfer Douglasa był przeprowadzony na szybko, ponieważ klub przestraszył się zakazu transferowego. I nie przekonuje mnie gadka Zubiego o obserwowaniu tego zawodnika od 2 lat. On ma już 24 lata, a jakoś nigdy o nim nie było głośno, a jak pokazują mecze w których gra, jest naprawdę kiepski. Więc nie wiem co w nim szanowny Zubi widział, to już Wawrzyniak jest lepszy od tego całego Brazylijczyka. Mają kontakty w Brazylii, to kupili pierwszego lepszego.
Pewnie nadal będzie grał, ponieważ LE ma nakaz od zarządu, aby go wystawiał nawet kosztem Martina, gdyż trzeba pokazać, że ten transfer jednak jest ok. Podobna sytuacja jest z Vermaelenem, śmiem twierdzić, że on potrzebował operacji zaraz w sierpniu, zarząd o tym doskonale wiedział, ale chciał się wybielić przed kibicami i mamił ich obietnicami o rychłym powrocie. Belg nawet odbył kilka "treningów" tak dla niepoznaki, a teraz pewnie dopiero zagra w przyszłym sezonie, bo rehabilitacja potrwa 4 miesiące, ale czy po tym czasie będzie gotowy do gry? Jakoś wątpię.
Jednym słowem cyrki się dzieją jak w Polsce. Zarząd coś robi, a później stosuje sztuczki PR i nie chce brać odpowiedzialności za błędne decyzje.

0

W Ekstraklasie są obrońcy na jego poziomie, transfer porażka, robiony na szybko chyba tylko po to, aby był szum.

1

Serio? Nic już z tradycji nie zostanie, dla obecnego zarządu liczy się tylko kasa. Za chwilę herb zmienią, żeby tylko zarobić;/

0

Idź lepiej na stronę sprzedajnego klubu, bez honoru i tradycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?