Nie dość, że Barca trafiła na Bayern to jeszcze gra rewanż na wyjeździe i do tego w systemie środa-wtorek. Już bardziej się Realowi nie dało przedrukować.
Formy wielkiej nie było. Zwyczajnie nasi mieli słabych rywali to ich ogrywali. City może i jest mistrzem Anglii, ale w Europie nic nie znaczy. Teraz grają z Realem i jest klops. LE myślał, że mecz się sam wygra, zero taktyki, jak zwykle Carlo go niszczy strategicznie.
Mam nadzieje, że dowiozą ten remis.
0
A już myślałem, że będzie 0-0, bo Valencia na taki wynik widać była nastawiona. .
4
Ale Barca gra kupę, co się teraz dzieje, nie oczekiwałem, że będzie powtórka z poprzedniego sezonu, ale tragicznie to wygląda na ten moment.
0
Grają jedną wielką kupę, a na ławce też jest kupa, mając zakaz transferowy Barca zamiast trzymać skład to go osłabiła. Mówi się trudno.
18
Już to widzę jak Celta traci 3 bramki, będzie wtopa jak nic, ale wygrywać ciągle nie będą.
0
Nie ma co się oszukiwać, grają od początku sezonu dość ospale, więc w końcu ktoś ich musiał poskładać.
0
Śmiali z Realu to teraz u nas będzie 0-0
0
LS do czasu GD nie zachwycał, ludzie brak elementarnej wiedzy i tacy komentują mecz;/
0
Szczególnie , że bramki Leo są ważne, a Ronaldo strzela ogórom
0
Wydaje mi się, że nasi mogą zagrać dziś padakę
0
Bo niby Bayern nie przytrze Barcelony ?
1
Juve zapewne przerżnie, więc nie ma sobie co robić nadziei.
0
Bayern zaparkuje autobus i będą grać z kontry.
0
Jak nasi wtopią z AM to mistrze nie będzie;/
0
Real i tak wygra, więc nie ma co sobie nerwów szargać.
1
Jeszcze nam się na nonszalancja z meczu z Sevillą odbije czkawką ;/
0
Sevilla nic nie gra, Real pewnie to ogarnie.
0
Jak Real tu nie straci punktów, to już ich nie straci.
0
Że co proszę ?
0
Lepiej ograć Getafe 10-0 a potem nie mieć pary na Bayern. Niezła logika.
0
Nie dość że rywal trudny to i terminarz pod Real zrobiony ;/
5
Nie dość, że Barca trafiła na Bayern to jeszcze gra rewanż na wyjeździe i do tego w systemie środa-wtorek. Już bardziej się Realowi nie dało przedrukować.
2
Ustawione to było jak cholera;/ Robią wszystko, żeby Real obronił LM. Szkoda
0
Sevilla jest mocna jak cholera, remis będzie dobrym wynikiem.
0
Bo jest stary. 32 letniemu zawodnikowi takiej kasy się nie daje.
1
Jest przemęczony, bo gra każdy mecz;/
0
Sewilla, AM, Valencia, Espanyol, ciężkie mecze, a tak naprawdę Barca ma 3 punkty przewagi nad Realem;/
0
Teraz prosicie o Pedro, a dopiero po nim jechaliście. Żałosne
0
Wątpię, żeby nasi podnieśli poziom swojej gry. Trzeba liczyć na cud i remis.
0
Formy wielkiej nie było. Zwyczajnie nasi mieli słabych rywali to ich ogrywali. City może i jest mistrzem Anglii, ale w Europie nic nie znaczy. Teraz grają z Realem i jest klops. LE myślał, że mecz się sam wygra, zero taktyki, jak zwykle Carlo go niszczy strategicznie.
Mam nadzieje, że dowiozą ten remis.
0
Jaki słaby ? Człowieku Real jest mocny, a to że ostatnio im nie idzie nic nie znaczy.