0

A już myślałem, że będzie 0-0, bo Valencia na taki wynik widać była nastawiona. .

4

Ale Barca gra kupę, co się teraz dzieje, nie oczekiwałem, że będzie powtórka z poprzedniego sezonu, ale tragicznie to wygląda na ten moment.

0

Grają jedną wielką kupę, a na ławce też jest kupa, mając zakaz transferowy Barca zamiast trzymać skład to go osłabiła. Mówi się trudno.

18

Już to widzę jak Celta traci 3 bramki, będzie wtopa jak nic, ale wygrywać ciągle nie będą.

0

Nie ma co się oszukiwać, grają od początku sezonu dość ospale, więc w końcu ktoś ich musiał poskładać.

0

Śmiali z Realu to teraz u nas będzie 0-0

0

LS do czasu GD nie zachwycał, ludzie brak elementarnej wiedzy i tacy komentują mecz;/

0

Szczególnie , że bramki Leo są ważne, a Ronaldo strzela ogórom

0

Wydaje mi się, że nasi mogą zagrać dziś padakę

0

Bo niby Bayern nie przytrze Barcelony ?

1

Juve zapewne przerżnie, więc nie ma sobie co robić nadziei.

0

Bayern zaparkuje autobus i będą grać z kontry.

0

Jak nasi wtopią z AM to mistrze nie będzie;/

0

Real i tak wygra, więc nie ma co sobie nerwów szargać.

1

Jeszcze nam się na nonszalancja z meczu z Sevillą odbije czkawką ;/

0

Sevilla nic nie gra, Real pewnie to ogarnie.

0

Jak Real tu nie straci punktów, to już ich nie straci.

0

Że co proszę ?

0

Lepiej ograć Getafe 10-0 a potem nie mieć pary na Bayern. Niezła logika.

0

Nie dość że rywal trudny to i terminarz pod Real zrobiony ;/

5

Nie dość, że Barca trafiła na Bayern to jeszcze gra rewanż na wyjeździe i do tego w systemie środa-wtorek. Już bardziej się Realowi nie dało przedrukować.

2

Ustawione to było jak cholera;/ Robią wszystko, żeby Real obronił LM. Szkoda

0

Sevilla jest mocna jak cholera, remis będzie dobrym wynikiem.

0

Bo jest stary. 32 letniemu zawodnikowi takiej kasy się nie daje.

1

Jest przemęczony, bo gra każdy mecz;/

0

Sewilla, AM, Valencia, Espanyol, ciężkie mecze, a tak naprawdę Barca ma 3 punkty przewagi nad Realem;/

0

Teraz prosicie o Pedro, a dopiero po nim jechaliście. Żałosne

0

Wątpię, żeby nasi podnieśli poziom swojej gry. Trzeba liczyć na cud i remis.

0

Formy wielkiej nie było. Zwyczajnie nasi mieli słabych rywali to ich ogrywali. City może i jest mistrzem Anglii, ale w Europie nic nie znaczy. Teraz grają z Realem i jest klops. LE myślał, że mecz się sam wygra, zero taktyki, jak zwykle Carlo go niszczy strategicznie.
Mam nadzieje, że dowiozą ten remis.

0

Jaki słaby ? Człowieku Real jest mocny, a to że ostatnio im nie idzie nic nie znaczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?