@MarioVeB! Wy? Ja się odnosiłem do użytkowników La - rambli, którzy nazywali Podkarpacie zacofanym. Nie odnosiłem się do ogółu. Jakoś sobie nie przypomina żebym osobiście pisał coś o jakiś tęczach i obrażał kogoś za zamieszkiwanie w określonym województwie.
@MarioVeB! Czyli wypisywanie o zacofaniu z Podkarpacia jest Twoim zdaniem ok? To ja mogę napisać o debilach z Pomorskiego. Ale tego nie robię bo szanuję głosy tych ludzi. Tutaj jak ktoś nie głosuje na PO jest traktowany za zacofanego.
@Thomas99PL Moim zdaniem kwestia zaborów. Zabór Niemiecki za PO. Zabór Austriacki za PiS. I Rosyjski podzielony. I z tego wynika mentalność ludzi. Chociaż trochę naciągane, ale da się obronić.
@Jaca27 Polacy też całe g..o wiedzą co się w kraju dzieje. Dają się tylko manipulować zagranicznym koncernom medialnym. Uprzedzając atak na moją osobę, nadmieniam tylko, że nie oglądam, żadnej stacji telewizyjnej.
@SiSenior Trzaskowski wywodzi się z partii, która kiedy straciła władzę zaczęła donosić na własny kraj do Brukseli itp. Dlatego nigdy nie zagłosuję na tego pana. Drugiej Targowicy w Polsce nie potrzeba, a wygrana Trzaskowskiego będzie korzystna wyłącznie dla elit z Brukseli, a niestety szkodliwa dla zwykłych ludzi z Polski.
@tobiasson92 To się przeprowadź do Niemiec jak Ci tak źle w tej Polsce. Już się nie chce słuchać Twojego biadolenia. Jak jesteś taki mądry to sam zaproponuj rozwiązania w dobie wirusa. Narzekać to każdy potrafi.
@barcelonistka1899 A to że Bill Gates jest zwolennikiem depopulacji i od kilku lat angażuje się w szczepienia m.in. w Afryce to też wg Ciebie teoria spiskowa. Trzeba mieć klapki na oczach, żeby nie dostrzegać problemu. Wirus oczywiście istnieje, ale retoryka, że jedyną szansą dla ludzkości jest szczepionka, która ma przejść przyśpieszone badania jest co najmniej podejrzane. A co jeśli skutki uboczne ujawnią się po 5, 10 latach. Ja takiego ryzyka nie przyjmuję. A zmuszanie ludzie do szczepień nie ma nic wspólnego z wolności.
Ciągle tylko o tej szczepionce wszyscy nawalają. Pachnie szwindlem na kilometr. Wirus "oficjalnie" znany jest dopiero od kilku miesięcy. Nie wiadomo jakie skutki wywołuje itp. ale oni cały czas tylko o tej szczepionce. Widać, że chcą oswoić społeczność z tą myślą, aby potem nikt nie protestował jak wprowadzą przymus szczepienia. I to się ma być niby demokracja? Raczej dyktatura rządzących.
@Kurkmen Jeżeli ma chęci to czemu nie ? Wiek tutaj nie gra znaczenia. Oczywiście jak skończy studia to będzie po 30, ale przecież w zawodzie prawnika nie ma żadnych limitów wiekowych. Może zacząć praktykę nawet mając 40 lat. Inną sprawą jest aplikacja. Zależy też jaką by wybrał. Na adwokacką czy radcowską obecnie nie jest jakoś trudno się dostać. Wystarczy uzyskać określoną liczbę punktów z testów i jesteś aplikantem. Tak jak pisali przedmówcy patrona Izba wyznacza sama. Zdajesz egzaminy na aplikacji potem egzamin końcowy i możesz praktykować. Trzeba jednak mieć trochę kasy (bo niestety aplikacja jest płatna) i samozaparcia. Jak ktoś jest dobry to spokojnie będzie miał pracę.
@Jacob94 Ja powiem tak. Przemysł propagandy został już tak rozwinięty, że ludziom tylko wydaje się, że myślą samodzielnie. Tak naprawdę ludzie robią dokładnie to co ktoś im podsunie. Osoby, które mają inne punkty widzenia są traktowane jak szaleńcy i marginalizowane. Kwestia czasu jak każdy człowiek zostanie zaczipowany. I bardzo łatwo będzie to przeprowadzić. Ludzie w normalnych warunkach raczej by się nie godzili na szczepionki czy inne wynalazki typu RF- ID, ale jak się ich odpowiednio ukierunkuje to wyrażą zgodę na wszystko. Najpierw tworzy się zagrożenie i wywołuje strach w ludziach, a potem ci ludzie będąc zaszczuci i pełni obaw potulnie wszystko przyjmą. Mi wystarczy, że w projekcie ID2020 uczestniczy fundacja Rokefelerów, która zawsze miała zapędy do zniewolenia ludzi.
@Slashed Konkrety proszę bardzo: 1. W ubiegłym roku przed pandemią miało miejsce bodajże w USA wydarzenie o nazwie EVENT 201 (można to sprawdzić). Gdzie był obecny m.in Bill Gates i robili symulacje dotyczące pandemii. Dziwnym trafem za kilka miesięcy pandemia się pojawiała. 2. Gates jest zwolennikiem depopulacji. Sam to przyznał, że dzięki szczepionkom można zmniejszyć 10- 15 % liczby ludności. 3. Szczepienia na wirusa będą powszechne i sam Gates mówił, że mogą okazać się konieczne np. do podróżowania niby jakieś certyfikaty mają być o szczepieniu. 4. Gość się zagotował jak Trump odciął środki od WHO.
Więcej możesz sobie znaleźć sam. Ja powiem jedno. Żyjemy w XXI w. i nic nie dzieje się bez przyczyny. Wirus jest bo ktoś tego chciał. Ludzie jednak wolą zadawać pytania w stylu czy będą mogli chodzić do lasu zamiast zastanowić się po co to wszystko. Przemysł propagandy działa jak pisał Orwell: „Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.
@Slashed No cóż możesz się śmiać. Wystarczy jednak połączyć fakty, z którymi każdy może się zapoznać, żeby stwierdzić, że postępowanie pana Gatesa nie musi być tak szlachetne jak się większości wydaje. Ludziom teraz niestety jednak brakuje umiejętności samodzielnego myślenia i żyją w tej iluzji propagandy. I tak na marginesie to pan miliarder jest zwolennikiem depopulacji.
@barcafan9512 I ludzie oczywiście dadzą się zaszczepić jakimś gó.....m bez żadnych wątpliwości. Zero refleksji. Ale właśnie takim ludziom m.in. jak Bill Gates o to właśnie chodzi. Stwórzmy wroga a potem zmuśmy ludzi do szczepień nieważne jakie mogą być skutki uboczne.
1
@tobiasson92
PO co się hamować zróbmy getta dla wyborców Dudy, bo Warszafska elita musi się panoszyć.
1
@macio_944
To bułki też niech sobie pieką te elity skoro gardzą zwykłym człowiekiem.
5
@arasz1819
Użytkownik La - rambla. Demokracja ma się źle, bo nie rządzi PO.
0
@MarioVeB!
Wy? Ja się odnosiłem do użytkowników La - rambli, którzy nazywali Podkarpacie zacofanym. Nie odnosiłem się do ogółu. Jakoś sobie nie przypomina żebym osobiście pisał coś o jakiś tęczach i obrażał kogoś za zamieszkiwanie w określonym województwie.
2
@MarioVeB!
Czyli wypisywanie o zacofaniu z Podkarpacia jest Twoim zdaniem ok? To ja mogę napisać o debilach z Pomorskiego. Ale tego nie robię bo szanuję głosy tych ludzi. Tutaj jak ktoś nie głosuje na PO jest traktowany za zacofanego.
0
@kazbychu
Przecież za PO też tak było.
68
Wg zwolenników PO demokracja jest wtedy kiedy mają władzę. Kiedy władzy nie mają to demokracji nie ma i zaczyna się wypisywanie o jakiś zacofaniu.
1
@Thomas99PL
Moim zdaniem kwestia zaborów. Zabór Niemiecki za PO. Zabór Austriacki za PiS. I Rosyjski podzielony. I z tego wynika mentalność ludzi.
Chociaż trochę naciągane, ale da się obronić.
0
@PieN
A media to tylko TVP? Jakoś nie widzę, że inne stacje telewizyjne czy portale internetowe były wolne. Wszędzie propaganda zero obiektywizmu.
0
@Roxi
W Bieszczady jeżdżą z całej Polski. Jak nie pasuje to po ch... a tu przyjeżdżacie.
0
@Kubox
Mi wstyd za Ciebie. Czyli jednak segregujesz ludzi na lepszych i gorszych ?
1
@Bykunn
Czyli Chorwacja to Jastarnia ?
Brawo.
0
@macio_944
Ja to bym raczej powiedział, że machina medialna była przeciwko Dudzie. Przecież Trzaskowski jest na rękę elitom z Brukseli.
9
@Kondziubarca
Gościu. Zadupie to jest w Twojej głowie.
Typowy wyborca Trzaskowskiego mówi o jedności, a gardzi drugim człowiekiem.
0
@Jaca27
Polacy też całe g..o wiedzą co się w kraju dzieje. Dają się tylko manipulować zagranicznym koncernom medialnym.
Uprzedzając atak na moją osobę, nadmieniam tylko, że nie oglądam, żadnej stacji telewizyjnej.
2
Trzeba się przygotować na 5 lat pogardy, bo wygrał dżem.
1
@Barca1992
Podobno wygrał dżem.
Niech żyją Niemcy.
3
@SiSenior
Trzaskowski wywodzi się z partii, która kiedy straciła władzę zaczęła donosić na własny kraj do Brukseli itp. Dlatego nigdy nie zagłosuję na tego pana. Drugiej Targowicy w Polsce nie potrzeba, a wygrana Trzaskowskiego będzie korzystna wyłącznie dla elit z Brukseli, a niestety szkodliwa dla zwykłych ludzi z Polski.
2
@macio_944
Głosowanie na Trzaskowskiego to głosowania za życiem pod batem Berlina i Brukseli. Fakt, nie opinia.
1
@13th
Jakie chamstwo ? Dla większości osób udzielających się na tym forum to mąż stanu i wyzwoliciel uciśnionych.
5
@MesQueUnClub96
Jeszcze nie wiem.
Wiem za to na kogo głosu nie oddam i tą osobą będzie R. Trzaskowski. Przedstawiciel teraźniejszej targowicy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@tobiasson92
To się przeprowadź do Niemiec jak Ci tak źle w tej Polsce. Już się nie chce słuchać Twojego biadolenia.
Jak jesteś taki mądry to sam zaproponuj rozwiązania w dobie wirusa. Narzekać to każdy potrafi.
2
@barcelonistka1899
A to że Bill Gates jest zwolennikiem depopulacji i od kilku lat angażuje się w szczepienia m.in. w Afryce to też wg Ciebie teoria spiskowa.
Trzeba mieć klapki na oczach, żeby nie dostrzegać problemu. Wirus oczywiście istnieje, ale retoryka, że jedyną szansą dla ludzkości jest szczepionka, która ma przejść przyśpieszone badania jest co najmniej podejrzane.
A co jeśli skutki uboczne ujawnią się po 5, 10 latach. Ja takiego ryzyka nie przyjmuję.
A zmuszanie ludzie do szczepień nie ma nic wspólnego z wolności.
0
Ciągle tylko o tej szczepionce wszyscy nawalają. Pachnie szwindlem na kilometr.
Wirus "oficjalnie" znany jest dopiero od kilku miesięcy. Nie wiadomo jakie skutki wywołuje itp. ale oni cały czas tylko o tej szczepionce.
Widać, że chcą oswoić społeczność z tą myślą, aby potem nikt nie protestował jak wprowadzą przymus szczepienia. I to się ma być niby demokracja? Raczej dyktatura rządzących.
3
@Kurkmen
Jeżeli ma chęci to czemu nie ? Wiek tutaj nie gra znaczenia. Oczywiście jak skończy studia to będzie po 30, ale przecież w zawodzie prawnika nie ma żadnych limitów wiekowych. Może zacząć praktykę nawet mając 40 lat. Inną sprawą jest aplikacja. Zależy też jaką by wybrał.
Na adwokacką czy radcowską obecnie nie jest jakoś trudno się dostać. Wystarczy uzyskać określoną liczbę punktów z testów i jesteś aplikantem. Tak jak pisali przedmówcy patrona Izba wyznacza sama. Zdajesz egzaminy na aplikacji potem egzamin końcowy i możesz praktykować. Trzeba jednak mieć trochę kasy (bo niestety aplikacja jest płatna) i samozaparcia.
Jak ktoś jest dobry to spokojnie będzie miał pracę.
0
@Jacob94
Ja powiem tak. Przemysł propagandy został już tak rozwinięty, że ludziom tylko wydaje się, że myślą samodzielnie. Tak naprawdę ludzie robią dokładnie to co ktoś im podsunie.
Osoby, które mają inne punkty widzenia są traktowane jak szaleńcy i marginalizowane.
Kwestia czasu jak każdy człowiek zostanie zaczipowany. I bardzo łatwo będzie to przeprowadzić. Ludzie w normalnych warunkach raczej by się nie godzili na szczepionki czy inne wynalazki typu RF- ID, ale jak się ich odpowiednio ukierunkuje to wyrażą zgodę na wszystko.
Najpierw tworzy się zagrożenie i wywołuje strach w ludziach, a potem ci ludzie będąc zaszczuci i pełni obaw potulnie wszystko przyjmą. Mi wystarczy, że w projekcie ID2020 uczestniczy fundacja Rokefelerów, która zawsze miała zapędy do zniewolenia ludzi.
0
@Slashed
Konkrety proszę bardzo:
1. W ubiegłym roku przed pandemią miało miejsce bodajże w USA wydarzenie o nazwie EVENT 201 (można to sprawdzić). Gdzie był obecny m.in Bill Gates i robili symulacje dotyczące pandemii. Dziwnym trafem za kilka miesięcy pandemia się pojawiała.
2. Gates jest zwolennikiem depopulacji. Sam to przyznał, że dzięki szczepionkom można zmniejszyć 10- 15 % liczby ludności.
3. Szczepienia na wirusa będą powszechne i sam Gates mówił, że mogą okazać się konieczne np. do podróżowania niby jakieś certyfikaty mają być o szczepieniu.
4. Gość się zagotował jak Trump odciął środki od WHO.
Więcej możesz sobie znaleźć sam.
Ja powiem jedno. Żyjemy w XXI w. i nic nie dzieje się bez przyczyny. Wirus jest bo ktoś tego chciał. Ludzie jednak wolą zadawać pytania w stylu czy będą mogli chodzić do lasu zamiast zastanowić się po co to wszystko.
Przemysł propagandy działa jak pisał Orwell: „Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.
4
@Slashed
No cóż możesz się śmiać.
Wystarczy jednak połączyć fakty, z którymi każdy może się zapoznać, żeby stwierdzić, że postępowanie pana Gatesa nie musi być tak szlachetne jak się większości wydaje. Ludziom teraz niestety jednak brakuje umiejętności samodzielnego myślenia i żyją w tej iluzji propagandy.
I tak na marginesie to pan miliarder jest zwolennikiem depopulacji.
4
@barcafan9512
I ludzie oczywiście dadzą się zaszczepić jakimś gó.....m bez żadnych wątpliwości. Zero refleksji. Ale właśnie takim ludziom m.in. jak Bill Gates o to właśnie chodzi. Stwórzmy wroga a potem zmuśmy ludzi do szczepień nieważne jakie mogą być skutki uboczne.