7

@xBoMBoWiECx
Nie od dziś wiadomo, że głównym celem sondaży jest kształtowanie opinii publicznej, a nie wskazywanie realnego poparcia. Nie wiadomo jak to się skończy, ale widać, że Trump był mocno niedoszacowany, a Biden był przehajpowany przez lewacką telewizję. Podobnie było 4 lata temu.

0

@tobiasson92
Twoja retoryka jest taka sama jak przy wyborach w Polsce gdzie miały zdecydować głosy oddane w kilometrowych kolejkach na Jastarni.
Co oczywiście nie zmienia faktu, że nic jeszcze nie jest przesądzone, ale jeżeli Trump weźmie Pensywanię to raczej wygra.

2

@RobiS
Twoje ostatnie zdanie w całości oddaje to o co chodzi w tych protestach. Ludzie nie chcą być odpowiedzialni i chcą prowadzić rozwiązłe życie. Potem usunąć dziecko i tak w koło. Po to ta cała aborcja na życzenie. Dla mnie rozwiązanie jest proste nie chcesz mieć dziecka to albo się zabezpiecz albo nie uprawiaj seksu.

2

@DaPi
Biden to jest dopiero śmieszny człowiek. Bez swoich doradców i czytania z kartki to pewnie by nic nie powiedział. Ale penie wygra z tego co widzę. Świat już od dawna zmierza w lewo, więc mnie to nie dziwi.

0

@justfootball
Ludzie powinni być odpowiedzialni. Wiem, że niestety tak nie jest. Skoro jednak ktoś decyduje się na współżycie to musi mieć tego świadomość, że z tego biorą się dzieci. Dla mnie sprawa jest oczywista albo takie osoby godzą się na takie ryzyko albo niech trzymają swoje genitalia w spodniach.

11

Tylko, że Barcelona też jest w fazie budowy, więc już ten Pirlo tak nie narzeka. Z Ronaldo pewni byłoby im łatwiej, ale z drugiej strony Barca od początku sezonu gra bez 9 i z dziurawą defensywą, więc szanse w miarę były wyrównane.

2

@justfootball
To raczej wyrok TK jest tematem zastępczym. Opodatkować spółkę osobową podatkiem od osób prawnych to tylko może PiS. Teraz zakładanie sp. k. nie będzie się opłacało, a 40 tyś podmiotów będzie musiało zmienić model biznesowy.

14

A tymczasem CIT dla spółek komandytowych, ale kogo to obchodzi.

3

Teraz słyszę, że wybory zostały sfałszowane. Typowy bełkot opozycji, która wyznaje doktrynę, że demokracja jest wtedy gdy rządzimy my, jeżeli jest inaczej to nie ma demokracji.
Mój kraj taki piękny.

1

@VamosRakieta
Szkoda tylko, że nie ma merytorycznej dyskusji tylko wzajemne obrzucanie się gó...

2

@macio_944
Tusk jak zawsze w punkt xD. Szkoda, że nie był taki skuteczny jak rządził w Polsce. Afera goniła aferę, a jak zobaczył, że pali mu się grunt pod nogami to uciekł z kraju jak ostatni tchórz.

0

@Barwindg
Ta już widzę jak opozycja zgodzi się na zmianę konstytucji. Oni uwielbiają dzielić naród, nawet gdyby się na ulicach zaczęli mordować to wyjdzie jeden z drugim i powie, żeby dalej protestować.

0

@Dynak
Kpisz, czy o drogę pytasz ? To raczej Pan Budka dysponował "ekspertyzami", że na jesieni mogą być wyboru bo nie będzie wirusa, a Pan Grodzki informował o kopertach śmierci.
Każda ze stron przejawia hipokryzję i tyle. Każdy chce korzyści dla siebie i w d... ma obywateli.

24

@draxidox
Ta Pani jest jak niektórzy użytkownicy na tej stronie, żadne argumenty do niej nie trafiają. Jak się z nią nie zgadzasz to pewnie zostaniesz na końcu obrażony. Z takimi ludźmi szkoda dyskutować merytorycznie bo ich racja zawsze jest mojsza niż twojsza. Ważne, żeby robić burdy na mieście.

13

@kamilo0066
Powinni wszystkich tych wandali odnaleźć i obciążyć ich kosztami usunięcia wyrządzonych szkód, to wtedy by się nauczyli. Ewentualnie udać się do ich miejsca zamieszkania i też im pomazać ściany.

1

@Thomas99PL
Ludzie się uważają za katolików bo nie chcą przykładowo w Boże Narodzenie chodzić do pracy, czy szkoły. Takich rzeczywistych katolików w Polsce to może będzie z 30%, reszta to tylko katolicy z nazwy.

3

@Thomas99PL
Wiesz ten użytkownik najchętniej wyeliminowałby wszystkich katolików i osoby wierzące w Boga. Ludzie sami zgodzili się na tę Konstytucję w referendum, a teraz nagle im nie pasuje. To może zamiast atakować kościół niech doprowadzą do jej zmiany. Niestety chyba przekracza to ich zdolności intelektualne, bo nie bardzo ogarniają temat.

0

@AlicjaFCB
Ten kierunek już dawno przestał być poważny i kształci ludzi, którzy są pozbawieni kręgosłupa moralnego. Jak można zostać potem sędzią, prokuratorem lub adwokatem jak popiera się mowę nienawiści i brutalność wobec drugiej osoby.

27

@pride1899
Tzw. logika lewaka. Lewicy wolno wszystko, ale jak jest coś przeciwnego to wielce uciemiężeni są.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@AlicjaFCB
Szkoda strzępić ryja jak mawiał klasyk. Ten użytkownik już dawno oderwał się od rzeczywistości. Albo się z nim zgadzasz, albo jesteś wyzywany. A o ile pamiętam studiuje prawo. Straszne pokolenie nam się szykuje. Jesteś z nami albo wy..... .

5

@fcbarcafan19
A co ma piernik do wiatraka ? Katolik już nie może piastować żadnych stanowisk bo lewaki mają z tym problem ? Ludzie co się z wami dzieje?

0

@Janiama
Akurat kryzys związany z TK wywołała Twoja ukochana PO to tak na marginesie. PiS tylko to dokończył.

17

Te protesty pokazują tylko jedno, że ludźmi jest niesamowicie łatwo manipulować. Pewnie połowa z tych ludzi nawet nie wie po co tam przyszła, ale ważne żeby robić r....l.

21

@nammah
Po to, żeby niektórzy użytkownicy mogli pisać jak to naród jest uciemiężony. Już były akcje chyba rok temu jak się ludzie przewracali bez kontaktu i TVN to relacjonował jako brutalność policji.
Brzydzę się ludźmi którzy popierają anarchię.

1

@ingielek
Tak bo wyrok wydali księża ? Nie zgadzam się z tym orzeczeniem, ale atakowanie kościoła za ten wyrok to jest gruba przesad bo przecież wiadomo od dawna jaki jest jego stosunek do aborcji.
Ale spoko niszczmy kościoły. Te protesty to zwykła degeneracja, a nie walka o jakieś prawa.

0

Odnośnie tych całych protestów aborcyjnych. Prywatnie nie zgadzam się z wyrokiem TK i o dziwo pierwszy raz muszę zgodzić się z D. Tuskiem, że władzy zależało na tym, aby wywołać kolejną wojnę w Polsce.
Niestety z drugiej strony dewastacja pomników, czy mazanie po kościołach przypomina trochę historię lat 30 ubiegłego wieku. Jak to się potem skończyło dla pewnego narodu każdy chyba wie.

2

@DaPi
Lewica, a mówiąc ściślej szeroko rozumiane środowiska lewicowe. Poglądy tych ludzi są bardzo niebezpieczne i w dłuższej perspektywie prowadzą do degeneracji społeczeństwa, co widać już na zachodzie i niestety te wzorce przychodzą również do Polski.

16

@mati_sh
Skoro za czasów rządów PO Polska dawała się każdemu dymać na arenie międzynarodowej to nie dziwota, że byliśmy chwaleni na prawo i lewo.

1

@Uukasz_93
Zgadzam się w 100%. Kowal nie dość, że nie jest przygotowany merytorycznie to wcina się każdemu co drogie słowo. Mam wrażenie, że przez cały program tylko on gada. Fajnie się słucha wypowiedzi Piechoty i Kręcidło, tylko przez Kowala oni tak naprawdę nie mają nic do gadania. Dużo lepszy program był jak prowadzono go na Przeglądzie Sportowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?