5

Mam nadzieję, że Chińczycy odrzucą ofertę, bo to jakiś dramat z tym Paulinho, nie dość że stary to jeszcze kołek.

0

Co oni się tak na niego uparli, znowu chodzi o jakiś szemrany interes, bo nie wierzę że Valverde jest aż tak ślepy, no chyba że nie ma nic do gadania.

19

Zastanawiam się czasami, czy ludzie odpowiedzialni w Barcelonie za transfery czegoś nie ćpają. Barcelona przegrała poprzedni sezon przez brak środka pola. Tu nie potrzeba kolejnego drwala, bo są Arda, Gomes czy Rakitic, ale zawodnika kreatywnego typu Marco, a nie jakiś eksperyment Brazylijski.
Znowu MSN będzie się szamotać, bo nie będzie im miał kto zagrywać. To już lepsza opcja kupić skrzydłowego i przesunąć Messiego do środka.

3

To może niech oddadzą pół drużyny w taki sposób, bo się w pensji zaoszczędzi, litości. Real sprzedaje jakiś leszczy za nieziemskie kwoty, a Barca nie potrafi wyciągnąć za jeszcze całkiem dobrego zawodnika 2 mln.

Jeszcze ze 2 -3 i Messi dostanie swoją kartę i odjedzie za darmo.

2

Kupić za 20 oddać za darmo, jakaś masakra.

Z 2-3 mln jest wart.

Ja rozumiem, że chcieli pójść zawodnikowi na rękę, ale z taką polityką transferową to za chwilę Barca będzie drugim Milanem.

1

Uderzenie rodem z Mortal Combat. Mirosławski w formie :D

1

Z tej mąki chleba już raczej nie będzie. Jeszcze tylko rękoczynów brakuje.

2

Może i tak, ale jeżeli zawodnicy zarabiający po kilka mln euro za sezon, buntują się o premię które pewnie jakieś duże w stosunku do ich ogólnych zarobków nie są , to może niech każdy z nich popracuje jak normalny człowiek i zobaczy jak to jest.
Bo chyba zawodnikom Barcy się lekko kopuła zagrzała z tymi wynagrodzeniami, jak chcą zarabiać najwięcej na świecie to niech choć biegają, bo wczoraj to była totalna parodia drużyny.

1

Przede wszystkim złe transfery w środku pola od kilku lat, już za Pepa to była bolączka. Jak Xavi wespół z Iniestą ciągnęli ten wózek to jakoś to wyglądało. Po odejściu Xaviego wszystko się posypało. O ile w pierwszym sezonie jako tako to wyglądało to teraz jest tragedia, a wystawianie Gomesa kosztem Rakitica to jest totalna pomyłka, czyżby Lucho wiedział coś o czym kibice nie wiedzą, ewentualnie sprytny agent Mendes jakieś klauzule zapewnił w kontrakcie.

Moim zdaniem pierwszym błędem było pozbycie się Thiago Alcantary, który jednak od takiego Gomesa czy Turana jest dużo lepszy.

Po drugie o ile kupno takiego Rakitica jeszcze można usprawiedliwiać, bo wbrew pozorom on naprawdę robi dużą robotę bez piłki i zabezpiecza tyłu, to kupno Turka i Portugalczyka za prawie 100 mln euro zakrawa na kpinę. Turek grał nieźle w AM, ale co najważniejsze tam panował inny styl gry. Simeone preferuje taktykę walki, nie ma tam wirtuozerii, wiec trochę dziwny transfer. Zakup Gomesa to totalna porażka, bo poza tym że jest młody nic za niem nie przemawia, już w Valenci nie grał rewelacyjnie. Może i ilościowo w środku pola Barca ma zawodników, ale jakościowo już nie.

Po trzecie robienie z klubu drugiego Milanu i kupowanie/przestawianie zawodników na pozycje, na których nie grają. Lubię Mascherano, ale jak była oferta z Juve to trzeba było sprzedawać. Trzymanie na siłę zawodników jest błędem, to samo było z Alvesem,przetrzymywali go na siłę, wiedzieli że kiedyś odejdzie, a nie potrafili znaleźć zastępstwa. Robienie z Roberto obrońcy to parodia klubu.

Sama zmiana trenera o ile do niej dojdzie nic nie zmieni. Trzeba przewietrzyć szatnię, przede wszystkim środek pola. Pozbyć się Ardy, Mascherano i Mathieu bezwzględnie, dać szansę D. Suarezowi, a Gomes no cóż za niego pewnie nawet 10 mln nikt nie da (mistrzowie zakupów, a na Zubiego narzekano).

1

Jak się nie otrząsną to jeszcze w lidze skończą na 4 miejscu, bo AM traci tylko 6 pkt, a z taką grą w Madrycie może być nieciekawie.

1

Co racja to racja. wydali ponad 80 mln ze wszystkimi kosztami na 2 zawodników, którzy nic nie dają drużynie, zamiast kupić tak jak mówisz jednego świetnego grajka. Jak im brakowało kasy trzeba było sprzedać Turka za te 50 mln do Chin, bo i tak Arda za dużo nie gra.

0

Wybacz, ale chyba to porównanie nijak ma się do obecnej sytuacji. Barcelona z takim składem szczególnie mówię o atak, nie może sobie pozwolić na takie granie przez więcej jak 2 sezony, a niedużo zabrakło a i ligę wypuścili rok temu.
Drużyna, która niemal 70% dochodów przeznacza na pensje zawodników i zajmująca 2/3 miejsce w lidze. To się nie może udać.

1

Koeman jest w Evertonie. Pochetino jest w Tottenhamie i raczej nie do wyciągnięcia i jeszcze trenował Espanyol, więc może sam by nie chciał.

0

Jeżeli Unzue zostanie trenerem to będzie mega błąd. Od prawie 10 lat Barcelona prowadzona jest przez tzw. swoich trenerów, epizod z Martino przemilczę.
To potrzeba trenera, który zna filozofię Barcelony, ale będzie posiadał również inne spojrzenie na to wszystko.
Nowota23 @ to są niźli kandydaci, ale trzeba też przewietrzyć szatnię. Moim zdaniem po sezonie bezwzględnie muszą odejść Arda, Mascherano i Mathieu.

0

Jorge Mendes zrobił niezły interes z czego zresztą słynie. Opchnął Barcelonie słabego Gomesa co to w Valenci nawet nie błyszczał za jakąś horrendalną sumę ponad 50 mln (oczywiście ze zmiennymi) i teraz mamy tego efekty. Już lepiej było nikogo nie kupować i zostawić tę kasę na przyszły sezon, sprzedać Ardę do Chin i było by jak znalazł z 60 mln na pomocnika w stylu Verattiego, a tak to masz babo placek, kasy nie ma i klasowych zawodników nie ma.
Kupna Paco za 5 dwunasta nawet nie skomentuje, 100 mln w błoto.

0

Tylko kto za Lucho ? Bo chyba raczej nie zostanie. Jakieś propozycje?

0

No cóż porażka porażką, nie da się wygrywać wszystkiego, ale styl to było dno i 2 metry mułu.
Zarząd popełnił sporo błędów z transferami, nie pozbył się zawodników, którzy już są wiekowi o nie nadają się do gry, a kupił ludzi, którzy tak naprawdę są słabi może poza D. Suarezem i Umtitim.
Tylko czy teraz na rynku jest trener, który to da radę poukładać te klocki? Bo ja jakoś nie widzę.

4

Espanyol urywający punkty Realowi ? Wolne żarty, to już Legia prędzej ugra coś z Realem. Espanyol znowu się podłoży, Ronaldo chyba żałuje, że nie zagra by by sobie znowu nastrzelał jak ostatnio.

3

0

W takim tempie za 2 tygodnie nie będziemy już liderami ;/

2

LE zajechał skład. Po co jest Adriano Vidal czy Bartra jak od września gramy cały czas takim samym składem. Była beka z Realu że się zajechali w tamtym sezonie, a teraz nasz trener zrobił to samo. Jak mają przegrywać to lepiej było wystawić rezerwy na LM by przynajmniej odpoczęli.

0

I na dodatek Valencia i Espanyol do ogrania. Jak stracą mistrzostwo z takiej przewagi to będzie dramat.

0

Tak to jest jak w klubie rządzą zawodnicy, a nie trener który bał się ściągać Messiego w meczach już rozstrzygniętych, a teraz nie ma pary. 3 pkt to żadna przewaga. Bo tego meczu nie wygrają

1

Ciekawe czy Wilki są w stanie awansować. Bo jednak mam obawę, że skończy się pogromem coś w stylu 5:0. Kluczowe będą pierwsze minuty jak nie stracą bramki powiedzmy przez pierwsze 30 minut to jakoś może dowiozą, ale nie ma co się łudzić, Real ich zmiażdży.
Oby tylko nie podzielili losy Benfiki z ubiegłego sezonu.

0

Prawda to że AM, nigdy nie odpadło z Europejskich Pucharach gdy przegrało 2:1 w pierwszym meczu ?

2

2:0 może nie wystarczyć, ale tak szczerze to przed meczem taki wynik każdy by brał w ciemno, nie ma co narzekać. Real nie jest mocny to Barca dała w sobotę d..y

0

2:0 to żadna zaliczka, na SB Real toi w 10 minut odrobi. O ile ten mecz się tak zakończy.

3

I tak się skończy 2-2 albo nawet jakieś 2-3, Wilki to jednak zespół dosyć elektryczny. Zdziwię się jak utrzymają taki wynik do 60 minuty, a żeby myśleć i jakichkolwiek szansach na awans nie mogą stracić bramki, teraz ich Biali przycisną jak Barca wczoraj AM.

1

Jak tam grają Wilki bo ja jednak oglądam $ na boisku, nie chce się denerwować, bo Real pewnie zaraz coś wciśnie fartem.

0

Znając szczęście Królewskich to wcisną jakiegoś farfocla i wyjadą z Niemiec z korzystnym wynikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?