0

Bo wy myśleliście, że wbije im Barca 5 goli do przerwy. GD to GD niezależnie od tego kto w jakiej jest formie. LE na razie słabo taktycznie.

1

Skład Real też piekielnie mocny. Będzie dobry mecz.

1

Bardzo obawiam się tego meczu. Niby Barca jest w formie, ale ostatnio jej z Realem nie szło. Może być ciężko. Oby chłopaki dali radę i nie przegrali.

0

Czyli co. W bramce będzie stał Bravo, czyli nie wygramy ;/ Dajcie spokój z tymi statystykami.

9

Oby LE nie kombinował, bo jak postawi na Busquetsa to się może to źle skończyć, bo on nie ma rytmu meczowego i nie grał prawie 3 tygodnie.

0

Sevilla- PSG- Valencia- PSG. Barce czeka niezła ścieżka zdrowia;/ masakra. Oby wygrali GD, bo 4 punkty przewagi mogą się przydać.

3

I pewnie się przejadą po materacach, bo już w tym sezonie wtopili z nimi kilka meczy, chyba nie sądzicie, że znowu Real da się złoić 4-0.

0

Mogłoby być lepiej, ale to jest ćwierćfinał, więc słabych drużyn nie ma.

2

Real spokojnie ogra AM, bo oni już nie grają tak dobrze jak w styczniu, a Real teraz gra lepiej.

0

Real znowu dostanie słabego rywala, a potem będą mówić, że Ufelona;/
Niech w końcu dostaną kogoś mocnego, a pewnie będzie Monako.

0

Lepiej nie ryzykować odnowienia urazu, bo jeszcze zrobi się gorzej i nie zagra do końca sezonu.

0

Moje typy (życzeniowe):

Porto- Barca

PSG- Real

Bayern- AM

Juventus- Monako

3

Bo "nasi" trafiali prosto w niego, już nie róbcie z niego takiego bohatera.

1

Barca- Porto;
Real- PSG
Juve- Monaco
Bayern- AM

ale zapewne będzie tak
Real- Monako
Barca- Bayern
PSG- Juve
AM- Porto

Bo Real zawsze musi mieć farta do słabeuszy

2

Z jednej strony szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale z drugiej, gdyby wygrali przykładowo 5-0 mogłoby to ich uśpić przed niedzielą, a tak to będą skoncentrowani bardziej, żeby sytuacje wykorzystywać.

0

Powinno być co najmniej 5-0, a jakby Kun strzelił karnego to by niezła nerwówka była. Słaba skuteczność

0

Jakby Messi strzelił karnego, to by było po meczu, a tak to może być różnie. Bo jak MC strzeli szybko bramkę to wtedy się zacznie.

4

Ogrywają słabe Levante i już się czują mocni, co oni jedzą, że takie głupoty piszą.

0

Oby się tylko ten karny nie zemścił.

0

Nie bądźcie tacy pewni, bo Barca ma w tygodniu dwa arcyważne mecze i zapewne już o nich myśli i taki Eibar może to wykorzystać, szczególnie, że przegrali 7 ostatnich spotkań i chyba nie ma lepszej okazji na przerwanie tej passy jak urwanie punktów Barcelonie.
Skoro w Malagą przegrali u sobie to wszystko jest niestety możliwe.

0

Przypominam, że Barca jeszcze nie awansowała, a jak pokazały mecze PSG czy Sachalke można wywalczyć dobry wynik na wyjeździe, także City będzie groźne.

0

Zrozum, że Alves się już kończy i Barca i tak musi znaleźć na jego miejsce kogoś innego, a czy to zrobi w tym roku czy w następnym to bez różnicy. Według mnie trzeba już teraz szukać, a nie odkładać na później, bo tak czy tak sytuacja jest nieciekawa.

0

Orientuje się w ogóle ktoś ile on zarabia za sezon?

0

Powinni mu zaproponować, roczny kontrakt z takim samym uposażeniem jakie ma teraz i to wszystko, a jak chce dłuższego kontraktu to z niższymi zarobkami. Najgorsze co może zrobić Barca to podpisać z nim co najmniej 2 letni kontrakt z wyższymi zarobkami. Bo może i jest idealny do stylu Barcelony, ale on już jest jedną nogą na emeryturze.

0

Tylko, że nikt mu nie zagwarantuje jakiś astronomicznych zarobków, bo w końcu ma już prawie 32 lata. Zostało mu 2 może 3 lata gry na jako takim poziomie.

Według mnie gdyby dostał dobrą propozycję z innego klubu to już by to zostało potwierdzone, ale widocznie inne kluby dają mu mało.
Pewnie liczy na to, że Barca sypnie groszem bo jest pod ścianą, i sporo w tym jest niestety racji, bo jak go będą chcieć zatrzymać to zapewne za wysokie zarobki i 2 letni kontrakt, bo raczej na roczny się nie zgodzi.

0

Masz rację, gdyby Barca odpadła z City, to pierwszym do ukamienowania będzie Messi.

0

Real niby gra wielkie G, ale ja i tak mam złe przeczucia co do GD, bo zawsze się mogą zmobilizować. Z drugiej strony czy będą w stanie w 10 dni podnieść poziom gry, który teraz jest marny.

0

Jak w kolejnej rundzie nie trafią na kogoś z dwójki Porto/ Monaco ewentualnie Leverkusen to już im tak łatwo nie będzie.

2

Szkoda że w Niemczech dali sobie wbić 2 bramki.

0

78 Ronaldo, 76 Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?