0

Tak niech robią z DP stopera, pewnie, a później narzekajmy jak z Masche, że nie gra w pomocy.

0

Teraz będą obrońce kupować z ligi. Trzeba się było zastanowić kiedy kupowali Belga, a nie teraz kombinować i kasę znowu wydawać.

0

Zubi jest tak zadufany w sobie, że nawet jakby Belg nie zagrał w Barcelonie, ani minuty do końca kontraktu to i tak powie, że to był świetny transfer. Ten człowiek nie ma za grosz wstydu czy honoru, a na stanowisku jest tylko dlatego, że obecny zarząd Barcelony jest na podobny poziomie do niego.

1

Bartomeu nie lepszy. Cytując: Mamy najbardziej konkurencyjny środek pola"

0

Ktoś powinien za to beknąć, ale w Barcelonie jak w Polsce, nikt nie poniesie odpowiedzialności za to całe bagno. Ja do Belga nic nie ma, przecież nie zawsze kontuzje to wina zawodnika, ale lekarze i zarząd o kontuzji wiedzieli, a i tak podpisano kontrakt.
Kasa wydana, wzmocnienia nie ma, nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności.

0

Brawo Zubi, barwo zarząd. Dobrze wiedzieli kogo kupują, ale chcieli mieć z głowy opinię publiczną, to już lepiej by było jakby Puyol nie kończył kariery, też by nie grał, a przynajmniej 10 baniek by było w kasie.

3

Zapewne nie będzie to Montoya.

1

Szykuje się ciężki pojedynek. Niech nas nie uśpią dwa wysoko wygrane mecze, bo z Valencią na Mestalla zawsze Barcelonie grało się ciężko.

0

Ktoś tu pisał trochę żartem, że Zubi w związku z zakazem transferowym przechytrzył FIFA i dokonał wzmocnienia na sezon 2015/2016. Teraz to rzeczywiście tak się stanie bo jeżeli Belg przejdzie operacje, to najwcześniej do gry wróci w maju, a jak na moje oko to pewnie już do końca sezonu nie zagra.

0

Ja myślałem, że tylko w Polsce mogą się dziać takie cyrki, ale jak widać w jednym z najlepszych klubów świata dzieje się podobnie, a osoby za to odpowiedzialne nie widzą w tym nic dziwnego bądź widzą, jednak dalej trwają przy swoim.

28

Nie ma to jak kupić kontuzjowanego zawodnika, który przez ostatnie 2 lata cały czas leczył kontuzję i jeszcze myśleć, że to będzie wzmocnienie. Może lepiej, żeby utrzymali ten zakaz transferowy, bo Zubi jeszcze dokona kilku takich spektakularnych transferów.

0

Tak naprawdę to może lepiej było pozostawić tę kasę na przyszłe transfery, bo niby te 10 mln to nie dużo, ale raczej Belg u nas Kariery nie zrobi ;/

0

Docencie wysiłek kolegi. Czy zawsze w tym kraju muszą się znaleźć malkontenci? Jak wam nie odpowiada tekst to go nie czytajcie bądź sami napiszcie coś. Po to redakcja umożliwiła pisanie, aby właśnie teksty powstawały.
Pamięć o Tito powinna być w nas od zawsze, to że zmarł pół roku temu, nie obliguje nas, aby go nie pamiętać. Pamięć jest ważna przez cały rok a nie tylko 1 listopada.
Szacunek dla autora za wysiłek.

0

Po co to strzelali, porażka przybliżyła by nas do zmiany trenera, a tak to dalej będzie kaszana

0

Zubi i tak powie po meczu, że niezależnie od wyniku ufają LE styl jest znakomity a środek pola bezkonkurencyjny

0

Skoro wolisz Barcę oglądać w Lidze Europy w następnym sezonie to Twój wybór. Bo z taką grą to i Cordoba ich ogra

0

Ja tam kibicuję Almerii, oby wytrzymali to może LE wyleci przed świętami

0

Może jak przerżną kolejny mecz to LE pójdzie po rozum do głowy.

0

Oby się sprawdził skład redaktorów ze strony, bo jak będzie znowu Masche na stoperze to serio nie będę oglądał

1

Przy tak grającej Barcelonie wystarczy zagrać solidne spotkanie, bo jak Ajax zagra najlepszy mecz w historii to się może źle skończyć dla drużyny z Katalonii

8

Czyli będą klepać do u...j śmierci ;/ Według niego nawet jak Barca odpadnie w fazie grupowej LM i zajmie w lidze 5 miejsce to i tak będzie dumny bo byli wierni stylowi. Żałosny facet

0

Pewnie, że wiele, bo nawet w beznadziejnej formie grasz

5

"Na Bernabéu przyjechaliśmy nieprzygotowani, bez planu. Nie mieliśmy pojęcia, jak mamy grać!", powiedział AS-owi jeden z piłkarzy Barçy.

1

Jeżeli zakazu nie cofną to jesteśmy w czarnej d...e i tyle w temacie. Skład jest wypalony, a jak pomyślę, że jeszcze przez 1,5 roku będzie grała ta sama ekipa to mnie aż mnie skręca.

0

Tylko że tu nie rozchodzi się o wyniki, bo zawsze mogą się zdarzyć słabsze mecze, ale o wybory personalne i ustawianie zawodników, na nie swoich pozycjach, a to LE już powinien sobie darować, bo Barcelona przerabiała już to za Vilanowy i Martino. Niestety wniosków żadnych nie wyciągnięto

0

LE zniszczył Romę przyszedł Rudi Garacia i Roma walczy już drugi sezon o mistrza przynajmniej na tym etapie, zniszczył Celtę bo teraz widać jak gra drużyna z Galicji i zniszczy Barcelonę, chociaż tu nie musi dużo dokładać, bo Barcelona niszczy się sama od 2012 roku, głównie przez niekompetentny zarząd i rozkapryszonych zawodników, którzy nie tolerują zmian (dlatego m.in. odszedł Martino) i wolą dalej swoją tiki srakę, ale niech tak grają dalej obudzą się na koniec sezonu na 3 miejscu bądź niżej, ale dalej będą wierni swojemu choremu stylowi, który się już wypalił. To samo zresztą robi Sfinks w Hiszpanii

5

Bo Messi wcale nie jest taki święty na jakiego go kreują media i kibice. On jest tranem w szatni i dlatego to tak wygląda. Wszystko jest pod niego ustawiane a jak on nic nie gra to i Barca stoi

2

Dla kogo był bohaterem to był. Ja od początku byłem na nie, wiec nie wkładaj wszystkich do jednego wora.

0

Żeby LE odszedł Barca pewnie musiała by przegrać jeszcze z 5 meczy pod rząd

1

Jeszcze by ich Legia ograła i co wtedy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?