Serio pachnie stratą punktów;/ Bo grają strasznie nerwowo. Czy taki doświadczony zawodnik jak Alves nie wie, że taką piłkę trzeba wywalić w aut a nie bawić się w podania do bramkarza?
Oby się nie sprawdziło powiedzenie, że kto w styczniu się śmieje w maju płacze. Za Pepa zawsze ten styczeń/luty był słabszy, a forma przychodziła na najważniejsze mecze. Teraz forma jest ale czy do kwietnia/maja się utrzyma ?
Według mnie skład taki:
Ter Stegen; Alves, Pique, Bartra, Alba, Iniesta, Mascherano, Rafinha, Messi, Neymar i Suarez.
Ale zapewne wyjdzie Masche na stoperze, Busquets w pomocy i Rakitić.
Z głową wszystko dobrze ? Jeszcze 3 tygodnie temu większość na tym portalu pluła na LE i go zwalniała, a teraz po kilku lepszych meczach już jest ok? Ludzie przedtem Barca grała piach teraz robi to Real, ale chyba nie myślicie, że potrwa to do końca sezonu. Po ostatniej porażce z AM, też się śmiano z Realu, a potem wygrał 22 kolejne mecze, więc ja bym aż taki pewny nie był. Bo jednak Barcelona tak cały czas grać nie będzie. Trochę pokory.
Zgadzam się. Trzeba wygrać bez straty gola najlepiej 3-0 bądź wyżej, bo terminarz napięty i dobrze by było przed rewanżem mieć ten komfort, ale pamiętajmy, że ostatnio ledwo wygrali. Może być ciężko bo Villarreal w dobrej formie jest ostatnio.
Dlatego potrzebna jest gra z kontry i długimi podaniami, a wtedy środka pola aż tak nie potrzeba,.
Tylko zostają te autobusy, bo wtedy środek jest potrzebny.
2
Już gnoje grają na czas.
1
Serio pachnie stratą punktów;/ Bo grają strasznie nerwowo. Czy taki doświadczony zawodnik jak Alves nie wie, że taką piłkę trzeba wywalić w aut a nie bawić się w podania do bramkarza?
3
Zobaczymy czy dadzą radę strzelić 2 bramki, bo Malaga parkuje i będzie tak do 90 minuty ;/
0
Nikt nie kazał Alvesowi pajacować. Jak stracą przez to punkty to jakaś masakra będzie.
0
Ja nie wyrównają w pierwszej połowie, to się niezła nerwówka szykuje, a miał być lajt przed MC.
0
Według mnie taka będzie para stoperów na City, bo LE chce, żeby sobie pograli razem.
0
To już Cordoba grała lepiej niż to całe Schalke
0
To co on robi z kasą? Przecież przez tyle lat w Barcelonie zarobił kilkadziesiąt milionów .
0
Kpisz sobie, on po kontuzji jest cieniem zawodnika, a i jeszcze ten jego tryb życia. Wole już kogoś z rezerw.
1
Oby się nie sprawdziło powiedzenie, że kto w styczniu się śmieje w maju płacze. Za Pepa zawsze ten styczeń/luty był słabszy, a forma przychodziła na najważniejsze mecze. Teraz forma jest ale czy do kwietnia/maja się utrzyma ?
0
Tylko, że z AM nie było 5-0
0
Wynik fajny gra także, ale to tylko Levante. Oby ta forma nie przyszła za szybko, bo najważniejsze mecze dopiero się zaczynają.
0
O ile dobrze pamiętam jeszcze się 1/8 nie odbyła.
6
Znaczy nurkowania ?
0
Kurde trafiłem z linią pomocy :D
0
2-1 to najgorszy wynik jaki może paść, już lepiej wygrać 1-0.
1
Według mnie skład taki:
Ter Stegen; Alves, Pique, Bartra, Alba, Iniesta, Mascherano, Rafinha, Messi, Neymar i Suarez.
Ale zapewne wyjdzie Masche na stoperze, Busquets w pomocy i Rakitić.
0
Z głową wszystko dobrze ? Jeszcze 3 tygodnie temu większość na tym portalu pluła na LE i go zwalniała, a teraz po kilku lepszych meczach już jest ok? Ludzie przedtem Barca grała piach teraz robi to Real, ale chyba nie myślicie, że potrwa to do końca sezonu. Po ostatniej porażce z AM, też się śmiano z Realu, a potem wygrał 22 kolejne mecze, więc ja bym aż taki pewny nie był. Bo jednak Barcelona tak cały czas grać nie będzie. Trochę pokory.
0
Pep był wielki, ale ten transfer to totalna porażka i jeszcze za taką kasę.
0
Oby tylko LE nie odwalił czegoś ze składem, bo znowu będzie nerwówka. Lepiej wyjść na nich najlepszą 11, a z Levante dać odpocząć kilku graczom.
1
Zgadzam się. Trzeba wygrać bez straty gola najlepiej 3-0 bądź wyżej, bo terminarz napięty i dobrze by było przed rewanżem mieć ten komfort, ale pamiętajmy, że ostatnio ledwo wygrali. Może być ciężko bo Villarreal w dobrej formie jest ostatnio.
0
Swego czasu jak zatrudniano Matrino, był wielce oburzony, że go pominięto w nominacjach. Z czym do ludzi jak widać.
0
Tylko, że jak strzelą gola w tych 25 minutach to potem będą parkować i nie będzie potrzebny pressing i zapewne i o to chodzi.
0
Nawet remis nie byłby zły, oby tylko nie wtopili.
0
Tylko nie dajcie ciała jutro, bo chyba już nie będzie więcej okazji do złapania Realu.
11
A karne Realu są ewidentne ?
0
Dlatego potrzebna jest gra z kontry i długimi podaniami, a wtedy środka pola aż tak nie potrzeba,.
Tylko zostają te autobusy, bo wtedy środek jest potrzebny.
0
K...a buty latają :D heheh
1
Dwie bramki z kontry, jak to możliwe przecież to gra Barcelona!?
0
Koszą jak porąbani.