2

Już gnoje grają na czas.

1

Serio pachnie stratą punktów;/ Bo grają strasznie nerwowo. Czy taki doświadczony zawodnik jak Alves nie wie, że taką piłkę trzeba wywalić w aut a nie bawić się w podania do bramkarza?

3

Zobaczymy czy dadzą radę strzelić 2 bramki, bo Malaga parkuje i będzie tak do 90 minuty ;/

0

Nikt nie kazał Alvesowi pajacować. Jak stracą przez to punkty to jakaś masakra będzie.

0

Ja nie wyrównają w pierwszej połowie, to się niezła nerwówka szykuje, a miał być lajt przed MC.

0

Według mnie taka będzie para stoperów na City, bo LE chce, żeby sobie pograli razem.

0

To już Cordoba grała lepiej niż to całe Schalke

0

To co on robi z kasą? Przecież przez tyle lat w Barcelonie zarobił kilkadziesiąt milionów .

0

Kpisz sobie, on po kontuzji jest cieniem zawodnika, a i jeszcze ten jego tryb życia. Wole już kogoś z rezerw.

1

Oby się nie sprawdziło powiedzenie, że kto w styczniu się śmieje w maju płacze. Za Pepa zawsze ten styczeń/luty był słabszy, a forma przychodziła na najważniejsze mecze. Teraz forma jest ale czy do kwietnia/maja się utrzyma ?

0

Tylko, że z AM nie było 5-0

0

Wynik fajny gra także, ale to tylko Levante. Oby ta forma nie przyszła za szybko, bo najważniejsze mecze dopiero się zaczynają.

0

O ile dobrze pamiętam jeszcze się 1/8 nie odbyła.

6

Znaczy nurkowania ?

0

Kurde trafiłem z linią pomocy :D

0

2-1 to najgorszy wynik jaki może paść, już lepiej wygrać 1-0.

1

Według mnie skład taki:
Ter Stegen; Alves, Pique, Bartra, Alba, Iniesta, Mascherano, Rafinha, Messi, Neymar i Suarez.
Ale zapewne wyjdzie Masche na stoperze, Busquets w pomocy i Rakitić.

0

Z głową wszystko dobrze ? Jeszcze 3 tygodnie temu większość na tym portalu pluła na LE i go zwalniała, a teraz po kilku lepszych meczach już jest ok? Ludzie przedtem Barca grała piach teraz robi to Real, ale chyba nie myślicie, że potrwa to do końca sezonu. Po ostatniej porażce z AM, też się śmiano z Realu, a potem wygrał 22 kolejne mecze, więc ja bym aż taki pewny nie był. Bo jednak Barcelona tak cały czas grać nie będzie. Trochę pokory.

0

Pep był wielki, ale ten transfer to totalna porażka i jeszcze za taką kasę.

0

Oby tylko LE nie odwalił czegoś ze składem, bo znowu będzie nerwówka. Lepiej wyjść na nich najlepszą 11, a z Levante dać odpocząć kilku graczom.

1

Zgadzam się. Trzeba wygrać bez straty gola najlepiej 3-0 bądź wyżej, bo terminarz napięty i dobrze by było przed rewanżem mieć ten komfort, ale pamiętajmy, że ostatnio ledwo wygrali. Może być ciężko bo Villarreal w dobrej formie jest ostatnio.

0

Swego czasu jak zatrudniano Matrino, był wielce oburzony, że go pominięto w nominacjach. Z czym do ludzi jak widać.

0

Tylko, że jak strzelą gola w tych 25 minutach to potem będą parkować i nie będzie potrzebny pressing i zapewne i o to chodzi.

0

Nawet remis nie byłby zły, oby tylko nie wtopili.

0

Tylko nie dajcie ciała jutro, bo chyba już nie będzie więcej okazji do złapania Realu.

11

A karne Realu są ewidentne ?

0

Dlatego potrzebna jest gra z kontry i długimi podaniami, a wtedy środka pola aż tak nie potrzeba,.
Tylko zostają te autobusy, bo wtedy środek jest potrzebny.

0

K...a buty latają :D heheh

1

Dwie bramki z kontry, jak to możliwe przecież to gra Barcelona!?

0

Koszą jak porąbani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?