1

Spokojne 3-0 ? Za dużo FIFY się nagrałeś. To jest liga mistrzów, a w tym sezonie Barca jak dotychczas leje samych ogórów, więc nie wiem skąd ta pewność siebie. Ogranie 6-0 Granady to nie jest żaden wyczyn, szczególnie że graliśmy u siebie.
Tak naprawdę to nie wiadomo jak mocna jest Barca. PSG to dobry rywal, który może grać zarówno autobusem bądź wysokim pressingiem, mają przewagę wzrostu i grają u siebie.
Remis nie będzie złym rezultatem.

2

Spokojnie to tylko Granada

0

Czy Alves potrafi coś ponad dośrodkowywanie ?

0

Dlatego, że każdy chce widzieć Barcelonę Pepa, i każdy trener się temu podporządkowuje, Martino chciał coś zmienić to dostał ochrzan i było dalej bezproduktywne klepanie. LE robi to samo, z Malagą zagrali picach, a on mówi że będą podążać tą drogą.
Dopóki nie przyjdzie trener z zewnątrz z wolną ręką do taktyki, dopóty nic się tu nie zmieni.

3

Bo trenerem jest nadal Guardiola, a to jego pomysł. LE nie ma jaj, żeby coś innego wymyślić.

4

Mam wrażenie, że naszym trenerem nadal jest Guardiola, chociaż nie ma go już 3 sezon. Cały czas gramy tym samym systemem i nie zmienia tego nawet fakt zakupu nowych zawodników. Pomysły Pepa wciąż żywe, a potem się dziwimy, że nas rozpracowali.

1

Tylko, że teraz mamy 4 stoperów i po co robić jeszcze z Javiera takiego gracza ?

0

Według mnie remis z Malagą w całości obciąża jego konto.

3

Busquets gra 3 mecz z rzędu i pewnie zagra w Paryżu, LE coraz bardziej mnie irytuje swoimi decyzjami.

1

Real potrafi grać z kontry, a Barca nie;/ Ponadto odnoszę wrażenie, że ich atak pozycyjny jest lepszy od naszego, więcej w nim ruchu i w ogóle. Barcelona z Malagą zremisowała nie dlatego, że tamci murowali tylko dlatego, że grali zbyt statycznie bez agresji i przyśpieszenia.

0

Tylko, że piłkarzy nie obchodzi estetyka, tylko sukces. Jeżeli parkowanie zapewni im punkty to będą to robić. Barcelona gra tak samo już 7 sezon, a LE nic nie zmienia. W meczu z Malagą znowu widzieliśmy bezproduktywną Barcelonę, która wrzuca piłki w pole karne.

0

Bo na Barcelonę autobus to sprawdzona taktyka, nawet jeżeli jest niedokładny co pokazał ostatni mecz z Malagą.

0

Z Barceloną murarka z Madrytem wymiana ciosów, żal

2

Suarez się upasł jak prosie ;/ 81 mln za spaślaka, który zamiast trzymać formę tylko je.

0

Sory, że nie w temacie ale nie wie ktoś gdzie mogę zobaczyć powtórkę siatkarskiego finału?

1

Chyba na Levante

0

Parkowanie powinno być zakazane, coś na kształt gry pasywnej w piłce ręcznej.

0

Apoel przegrywa, a dalej parkuje

1

Bezproduktywne klepanie + autobus = spanie

0

Ważne 3 punkty, a nie styl.

1

Według mnie lepsza wygrana AM, Real prędzej czy później zaskoczy, a AM nie wytrzyma drugiego sezonu w takim tempie, szczególnie, że teraz już nikt ich nie będzie lekceważył.

1

I to za 3 punkty, raczej nie wyjdą, bo się psychicznie złamią, Jak można przegrać mecz prowadząc 13-7 w III secie.

0

Jak się zatrudnia pseudo trenera to tak się potem dzieje. Mika to jest porażka, Kurek na jednej nodze go wciąga.

0

Do mamy jak Ci już poleciłem z takimi tekstami

0

Wielka Barcelona, grająca 3 sezon padakę;/

0

Tak to sobie może pyskować do swojej matki, jeżeli Ci pozwala. Mogę krytykować, bo widzę co się dzieje.

0

Czy sztab trenerski nie widzi, że grając to samo 7 sezon nic się nie ugra. Miła być modyfikacja stylu. Ja się pytam gdzie jest. Przecież wiadomo, że większość drużyn parkuje grając z Barceloną, trzeba innego pomysłu, może granie bardziej bezpośrednie z mniejszym posiadaniem piłki, ale chyba nic się nie zmieni w postrzeganiu futbolu przez zarząd i inne jednostki. Musi być większy wstrząs. Może 3 miejsce w lidze.

0

Oczywiście. Zaraz żółci wyjdą z kontrą i będzie to samo.

0

Słabo to wygląda. Znowu to samo co przez ostatnie 2 sezony. Statyczne klepanie

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?