Już widzę jak Messi będzie grał na skrzydle ;/ Kupili klasycznego napastnika Suareza, który będzie grał na skrzydle;/ bo Messi jest święty jak Segio i nie można mu pozycji zmienić
To, że przychodzą nowi trenerzy, a cały czas stosują taktykę Guardioli, więc piłkarze się obijają bo i tak wiedzą, że zagrają, a i rywale to rozgryźli.
Gramy tym samym systemem od 4 lat z Masche na stoperze, a potem się dziwimy, że Barca gra słabo, jak cały czas obowiązuje taktyka Pepa, chociaż to już 3 sezon bez niego;/
Tylko, że za LM dostaje się sporo kasy, tak samo za inne rozgrywki, a przy tych transferach w grę wchodzą tylko raty, bo nie można wydawać wirtualnych pieniędzy
A skąd Ty możesz wiedzieć ile Barca zarobi w przyszłym sezonie. Przecież może nie wyjść z grupy w LM, przegrać w pierwszym meczu w PK i zając w lidze 5 miejsce. I co, wtedy będziesz też mówił, że można brać kasę z przyszłego roku, jak przychód będzie tragiczny. Barca może tylko zakładać ile będzie mogła wydać, a tak naprawdę nic nie jest wiadome.
Skończy się na tym cienkim Brazylijczyku. Wcześniej nie kupili Cuadrado, bo był za drogi, to ciekawe jak teraz to zamierzają zrobić jak Fiorentina widząc zdesperowanie Barcelony zapewne nie zejdzie z ceny ani centa, więc wydatek rzędu 40 mln to minimum za tego zawodnika.
Właśnie nie wiem, czy jakoś to nie musi być uwzględnione w sprawozdaniu finansowym. Bo trudno przewidzieć przecież ile będzie przychodu i ile będzie można wydać.
Tylko, że nikt nie zagwarantuje sukcesów już w tym sezonie, jeżeli LE zatrudniono tylko po to, aby był marionetką zarządu (którą pewnie nie chciał być Guardiola), dzięki czemu zarząd będzie mógł dalej robić swoje przekręty, to wcale nie jest powiedziane, że to nie będzie kolejny słaby sezon.
Jak dla mnie łapczywe kupowanie zawodników na szybko będzie błędem. Teraz ceny będą zawyżane, Powinni kupić Cuardrado tak jak planowali, i może jeszcze kogoś. AM nie puści Koke, chyba że Barca zapłaci 60 mln. Co też taki zawodnik może sobie myśleć, kupili mnie bo za rok nie będą mogli, a jak za rok im się nie spodobam, albo Barca będzie grała kichę to będę uwięziony. Już lepiej nikogo na szybko nie kupować, zaoszczędzić pieniądze na transfery, nawet kosztem gorszych wyników i dać szanse zawodnikom ze szkółki.
Komuś nie pasowało, że Barcelona jest taka silna dzięki wychowanką, więc się tym zajęli. Przecież to jest chore, jeżeli dany chłopak i jego rodzice wyrazili zgodę na trenowanie w Barcelonie to w czym problem. Wychodzi na to, że FIFA mówi co jest lepsze dla danego człowieka i nie liczy się z jego zdaniem.
Mam nadzieje, że zarząd nie prześpi tych 11 dni, które pozostało. Nie będą kupować przez dwa okienka, więc można przeznaczyć pieniądze z przyszłego budżetu na ten rok.
2
Jakaś kpina z tymi rywalami Realu
0
Jeszcze niech nam Liverpool dowalą i nie będę miał pytań
0
Dają Realowi leszczy, a później spust że Ronaldo goli nabije. Żal
1
Rasiak też na youtubie się nieźle prezentował, też być go kupił
1
Młody ? Młody to jest zawodnik, który ma maksymalnie 20 lat.
1
Elche to kelnerzy, zobaczymy jak zagrają z Villarealem. To dopiero będzie jako taki sprawdzian.
0
To by było na tyle jeśli chodzi o Mascherano na stoperze
1
Już widzę jak Messi będzie grał na skrzydle ;/ Kupili klasycznego napastnika Suareza, który będzie grał na skrzydle;/ bo Messi jest święty jak Segio i nie można mu pozycji zmienić
0
Po co kupować stoperów jak Mascherano o tak zawsze będzie grał, chociaż nigdy się tam nie sprawdzał. Kolejny przegrany rok.
0
To, że przychodzą nowi trenerzy, a cały czas stosują taktykę Guardioli, więc piłkarze się obijają bo i tak wiedzą, że zagrają, a i rywale to rozgryźli.
2
Gramy tym samym systemem od 4 lat z Masche na stoperze, a potem się dziwimy, że Barca gra słabo, jak cały czas obowiązuje taktyka Pepa, chociaż to już 3 sezon bez niego;/
1
Mascherano zawsze gra na stoperze, kicha i tyle
1
Czyli nic nowego ;/ Masche na stoperze, a Bartra ?Rewolucja po byku, cały czas pomysły Pepa ;/
0
Czyli nowy trener, stare porządki'/ Kolejne popychadło zarządu i piłkarzy.
0
Tylko, że za LM dostaje się sporo kasy, tak samo za inne rozgrywki, a przy tych transferach w grę wchodzą tylko raty, bo nie można wydawać wirtualnych pieniędzy
1
Pachnie tu jakimś przekrętem i tyle.
0
Bo jak można wydać kasę, której się nie ma. Jedyna możliwość to rozłożenie płatności na raty.
5
A skąd Ty możesz wiedzieć ile Barca zarobi w przyszłym sezonie. Przecież może nie wyjść z grupy w LM, przegrać w pierwszym meczu w PK i zając w lidze 5 miejsce. I co, wtedy będziesz też mówił, że można brać kasę z przyszłego roku, jak przychód będzie tragiczny. Barca może tylko zakładać ile będzie mogła wydać, a tak naprawdę nic nie jest wiadome.
0
Barca ich nie kupi bo nie ma kasy, a nie wiem czy można przeznaczyć pieniądze z przyszłego okienka.
1
I zapewne taka wypowiedź się pojawi, bo jeżeli nie zakontraktowali jeszcze nikogo po Vermaelenie to trudno oczekiwać, że zrobią to teraz
1
Skończy się na tym cienkim Brazylijczyku. Wcześniej nie kupili Cuadrado, bo był za drogi, to ciekawe jak teraz to zamierzają zrobić jak Fiorentina widząc zdesperowanie Barcelony zapewne nie zejdzie z ceny ani centa, więc wydatek rzędu 40 mln to minimum za tego zawodnika.
0
Właśnie nie wiem, czy jakoś to nie musi być uwzględnione w sprawozdaniu finansowym. Bo trudno przewidzieć przecież ile będzie przychodu i ile będzie można wydać.
0
Tylko, że nikt nie zagwarantuje sukcesów już w tym sezonie, jeżeli LE zatrudniono tylko po to, aby był marionetką zarządu (którą pewnie nie chciał być Guardiola), dzięki czemu zarząd będzie mógł dalej robić swoje przekręty, to wcale nie jest powiedziane, że to nie będzie kolejny słaby sezon.
23
Jak dla mnie łapczywe kupowanie zawodników na szybko będzie błędem. Teraz ceny będą zawyżane, Powinni kupić Cuardrado tak jak planowali, i może jeszcze kogoś. AM nie puści Koke, chyba że Barca zapłaci 60 mln.
Co też taki zawodnik może sobie myśleć, kupili mnie bo za rok nie będą mogli, a jak za rok im się nie spodobam, albo Barca będzie grała kichę to będę uwięziony.
Już lepiej nikogo na szybko nie kupować, zaoszczędzić pieniądze na transfery, nawet kosztem gorszych wyników i dać szanse zawodnikom ze szkółki.
0
CAS nic nie zmieni, bo się boją UEFY bądź FIFY, tak samo jak z Suarezem czy Legią
0
Tylko, że jeżeli taki młody zawodnik chce trenować w Barcelonie z własnej woli bez przymusu, to ma się mu tego zabraniać ? Bo FIFA wie lepiej ?
0
Komuś nie pasowało, że Barcelona jest taka silna dzięki wychowanką, więc się tym zajęli. Przecież to jest chore, jeżeli dany chłopak i jego rodzice wyrazili zgodę na trenowanie w Barcelonie to w czym problem. Wychodzi na to, że FIFA mówi co jest lepsze dla danego człowieka i nie liczy się z jego zdaniem.
0
Teraz przeznaczyć środki z przyszłego budżetu na transfery na ten i kupować
0
Mam nadzieje, że zarząd nie prześpi tych 11 dni, które pozostało. Nie będą kupować przez dwa okienka, więc można przeznaczyć pieniądze z przyszłego budżetu na ten rok.
0
Niech lepiej kupują Kolumbijczyka, bo za rok nikt nie dojdzie.