1

A pewnie jak zwykle skończy się na autobusie;/

0

Myślę, że remis bramkowy coś w stylu 2-2 nie byłby zły.

2

Bardziej kibice sukcesu, co się za bardzo podniecają po wygranych i wymieniają połowę składu po porażkach.

8

Szczególnie, że w meczu z Malagą bramka częściowo idzie na konto Bravo, bo jakby się nie zawahał przy wyjściu do piłki to gola by nie było.

0

Oby się obrona tylko nie bawiła w jakieś głupie podania do bramkarza w stylu Alvesa z soboty ;/

1

Według mnie Messi jest przemęczony przez tę grę cały czas. Wiem, że nie chce siadać na ławce, ale musi czasem to zrobić, bo potem się snuje jak w meczu z Malagą po tym boisku.

0

Tylko, że Real dzięki świetnej pierwszej rundzie na takie wpadki może sobie pozwolić, Barcelona jak ma wpadkę to zaraz jej Real odjeżdża w tabeli.

0

Wie ktoś może dlaczego w lidze typerów nie zostały dodane punkty za mecz Cordoba - Valencia ?

3

Nie wiem co tak wszyscy liczą na ten Villareal, Real w przeciwieństwie do Barcelony nie przegrywa u siebie (wyjątek to AM), plus to że Żółta Łódź ma wyjazd do Austrii w czwartek w LE, a chyba nie odpuścili tych rozgrywek patrząc po składach pierwszego meczu. Także Real spokojnie wygra z 2/3-0.
Może Baskowie z Bilbao pokuszą się o urwanie punktów, ale oni niestety w tym sezonie grają strasznie nierówno, a i w LE są dalej w grze, więc dodatkowe zmęczenie wchodzi w grę. Jak dla mnie to przed GD Real punktów nie straci, a może to zrobić Barcelona bo gra np z Granadą na wyjeździe i to o 16.

0

Jak wygrają LM to tę ligę mogą wtopić, gorzej jak znowu Barca zostanie tylko z PK, albo i tego nie wygra.

0

Sam jesteś sezonowcem. I się nie mądrze tylko przedstawiam fakty, oni są ludźmi i mogą przegrać, piszę tylko, że przez te wtopy raczej mistrzami nie zostaną.

2

Niestety, ale Real ma łatwiejszy terminarz.

0

Według mnie Barca już tej straty nie odrobi, bo tak naprawdę teraz powinni mieć 2 punkty przewag nad Realem, ale jak się przegrywa z kelnerami na CN to tak jest, jakby to były lepsze drużyny, ale Celta i Malaga serio?

0

Real na bank nie przegra u siebie, nawet jeżeli jest to Villareal, szczególnie że oni grają w czwartek na wyjeździe w Lidze Europy, a do meczu z Bilbao się raczej ogarną z formą, więc przed GD będzie 4 punkty straty jak nie więcej i gra z nożem na gardle i w razie niepowodzenia już po mistrzostwie.

0

Bo mistrza zazwyczaj wygrywa się ogrywając kelnerów, co z tego że Barca wygrała 2 mecze z Realem w tamtym sezonie jak i tak mistrza nie zdobyła, bo potraciła głupie punkty i w tym sezonie dzieje się to samo.

0

Do zdobycia zostało 42 punkty nie 56

0

Tylko, że Barca ma 14 niewygodnych meczy, bo nawet na CN nie można być pewnym punktów.

0

Z takim podejście graczy Barcelony to wynik 3-1 wcale nie jest taki bezpieczny, bo Villareal gra nieźle, u siebie szczególnie.

0

Podobno miałeś się nie wypowiadać pod moimi komentarzami, więc czekam na spełnienie obietnicy.

0

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet jak Barca nie wygra ligi i odpadnie z MC w LM, to i tak LE nie zostanie zwolniony;/ i dalej będzie taka padaka.

0

W ubiegłym sezonie Barca straciła mistrza po wpadce z Valencią, teraz straci po wpadkach z Celtą i Malagą;/ Normalnie masakra jakaś. Nie zawsze się wygrywa, ale te porażki na CN bolą strasznie, szczególnie, że teraz Barcelona nawet wygrywając wszystko do końca mistrza może nie zdobyć.

0

Chyba samobója, zapomnij.

1

Szczególnie, że Barca głupio straciła punkty na CN z Malagą i Celtą.

2

Jak nie potrafią wygrać z Malagą czy Celtą u siebie to niestety mistrza nie zdobędą ;/ Szkoda, ale jeżeli pod koniec sezonu zabraknie tych 6 punktów, to pretensje muszą mieć do siebie, a nie do wszystkich dookoła.

0

Prawdopodobne 4 punkty straty do Realu to jednak dużo, zważywszy, że Barca ma przed sobą mecze z Realem, AM, Sevillą, Valencią czy Espanyolem, gdzie na 100% straci punkty, nie wliczając meczy ze słabszymi, gdzie mogą być niespodzianki jak ta dzisiaj, bo naśladowców Malagi będzie niestety więcej.

0

Oby tylko City nie strzeliło gola na początku, bo znowu będzie murarka z ich strony i bezproduktywne klepanie naszych.

0

Wiesz nie będę się podniecał, bo już trochę kibicuję Barcelonie i jakoś mnie ta porażka nawet nie boli, tylko trochę wnerwia. Zobaczymy co Ty powiesz we wtorek jak Barca wtopi.

0

Jak Ci nie pasuje to nie czytaj moich komentarzy, nie interesuje mnie co było tydzień temu tylko to że Barca na 3 dni przed piekielnie trudnym meczu przegrywa u siebie! ze średniakiem jakim teraz jest Malaga i to prawie w najmocniejszym składzie, to co będzie na wyjeździe z City. Bo z Realem i PSG przegraliśmy na wyjazdach, więc nie ma za bardzo pozytywów przed wtorkiem.

0

Jak oni chcą zostać mistrzami jak przegrywają dwa ważne mecze u siebie i to jeszcze z ogórkami, te 6 punktów dawało by teraz niesamowity komfort. Nie rozumiem i tyle. Widać, że formy starczyło na 3 tygodnie, strach pomyśleć co zrobi City z Barceloną, która miała cały tydzień na przygotowanie do meczu z Malagą, a i tak przegrała.
Barcelona robi wszystko, aby to Real zdobył tytuł, a Ci co liczą jutro na wpadkę Realu się przeliczą, bo może Madryt gra padakę, ale w przeciwieństwie do Barcelony punty traci tylko z dobrymi drużynami, a nie cieniasami pokroju Malagi czy Getafe.
Raz na wozie raz pod wozem, byle się nie załamali.

0

Co z tego, że Barca gra, jak Malaga podjechała autobusem jak w pierwszym meczu? Skoro u siebie dali radę na 0-0 to teraz prowadząc jeszcze bardziej będą zdeterminowani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?