0

Nie ma się co podniecać i tak to Real wygra.

0

Powinni mu z 5 meczy dowalić, to się zastanowi następnym razem co gada. Jak są rzeźnikami to się muszą liczyć z tym że będą wylatywać z boiska.

0

Wybacza ale to było celowe kopnięcie Juanfrana, najpierw Suarez lewą nogą chciał zablokować wybicie, a jak się mu nie udało to prawą wykonał kop, więc to było celowe i zamierzone, czerwo w 100 %. Czysty boiskowy bandytyzm, zawodnik z niego świetny, ale ma jakieś problemy, bo jednak te ugryzienia też nie biorą się z powietrza.

4

Suarez powinien wylecieć bez dwóch zdań, dziwne że żaden z sędziów tego nie widział. Co do drugiej kartki Torresa to mam mieszane uczucia, z jednak strony faul był od tyłu na nogi, ale jednak to było w okolicach linii środkowej. Według mnie karta przesadzona, mógł go oszczędzić. Nie lubię takich kontrowersji i tyle.

10

Rafinha co nie grał przeł pół roku na taki mecz ? Dziwna decyzja, coś Lucho ostatnio robi dziwne zmiany.

0

Z taką grą oni mają problem z oddaniem strzału na brankę i grają na CN, jak pojadą do Madrytu to nawet do 16 nie dojdą. Klątwa LM trwa, kryzys przyszedł w najgorszym momencie.

6

Z taką grą to oni nic nie strzelą. Ciekawe czy redakcja znowu mnie zbanuje za ten tekst.

0

Od dawna wiadomo, że nie robi się roszad w defensywie w takiej fazie meczu chyba że jest kontuzja bądź dobry wynik. 2-0 to nie jest dobry wynik

0

i będzie głupi remis, taki decyzjami LE to jeszcze przegrają to mistrzostwo.

0

odechciewa się wszystkiego, mieć 2-0 i stracić punkty, oby nie przegrali

1

Mnie jakoś specjalnie nie przekonują tacy uniwersalni zawodnicy, albo jesteś dobry na jednej pozycji, albo przeciętny na każdej. Jeżeli Barca miałby kupić zawodnika za + 50 euro, to lepiej kupić 2 bądź 3 i wyjdzie na to samo, A jak pokazał mecz z Juve Alaba, aż taki uniwersalny nie jest.

2

a takie pytanie. Na jakiej pozycji niby miałby u nas grać bo chyba nie na stoperze ?

0

A podobno to Barcelonie sprzyja UEFA. Real zawsze miał farta i tyle dojdą do 1/2 grając kompletną kupę.

0

Ja bym chciał takie pary:
AM - Bayern
PSG - Wolfsburg
Real - City
Barcelona - Benfika
To byłby powiew świeżości, ale zapewne Real dostanie Wolfsburg/Benfikę, a Barcelona AM bądź Bayern.

0

Przecież historia nie gra. To że ich rozjechaliśmy na SB 4-0 nie oznacza, że i teraz już tak będzie. Jeżeli ludzi chcą Real tylko i wyłącznie na podstawie listopadowego GD to naprawdę gratuluję logiki. Każdy mecz jest inny, a wczorajszy pojedynek z Arsenalem pokazał, że nasza obrona jest trochę drętwa niezależnie od tego że nie grał Pique i pewnie nasi grali na pół gwizdka, jeżeli dopuszczą do tylu sytuacji Real to wynik owszem będzie 3-1 jak wczoraj ale nie dla Barcy tylko dla białych. Trochę pokory, ja pamiętam 2010 rok i dwumecz z Interem. Włochom dawano 10 % szans i awansowali, też wszyscy na tej stronie byli pewni, że obronimy wtedy LM.
Dlatego ja nie chcę powtórki z rozrywki. Może być i Real, ale taki brak szacunku do rywala skutkuje tym, że w kwietniu to oni się będą śmiać z nas. Trochę pokory bo to tylko sport i nikt na papierze jeszcze nic nie wygrał i nie wygra.

3

A no dlatego, że Real nie jest wcale taki słaby na jaki wygląda w lidze. LM to inna bajka, a jak im wyjdzie mecz to i naszych rozklepią i będzie wielki płacz.

16

Tak wszyscy chcecie Real, żeby wam to bokiem nie wyszło. Ja tam wolę Benfikę.

0

To takie Typowo Polskie wyzywanie od dzieci, a prawda jest tak że Barca wcale nie jest taka mocna jak tu się co niektórym wydaje. W lidze leje wszystkich jak chce, więc nie ma weryfikacji. Trafią na Juve w 1/4 to się przekonamy wszyscy, że wcale nie są tacy wspaniali.

0

Z taką grą to Barca w Lm za dużo nie ugra. Rezerwowy Arsenal ich ciśnie. Jak dla mnie Juve urasta na faworyta.

0

Napisałem tak bo niektórzy wielkie zdziwko, że wbili Bayernowi 2 bramki w Monachium. W finale też nam napędzili niezłego stracha w 2 połowie.

1

Wbrew pozorom Juve wcale nie jest takie słabe i jeżeli by trafili na Barcę w 1/4 to bym się obawiał tego dwumeczu.

0

Z taką grą to prędzej Juve strzeli na 3-0 niż Bayern doprowadzi do dogrywki.

0

Neymar też psuje ostatnio na potęge

1

Real od kilku lat już na takim farcie lecie w LM więc, to pewnei dopiero początek farta

1

Ja już widziałem gola Salaha, a on nawet w brankę nie trafił. I znowu się real prześlizgnie.

0

Szkoda, że Roma nie dała rady zremisować 0-0 u siebie, może by Real wyrzuciła, a tak to będzie ciężko z białym w dalszej fazie

0

Obrona Barcelony też jakoś rewelacji nie gra, a jak Real trafi w ćwiartce na taki Wolfsburg, to znowu będą w 1/2 a tam to już wszystko możliwe. Szczególnie że Barca może złapać zadyszkę, przecież czeka ją combo Arsenal - Villarreal - Sociedad i jeszcze do tego przerwa reprezentacyjna.

0

Kurde, martwi mnie to, że Real chyba wraca do formy. Ligę przegrali, ale w LM mogą napsuć Barcelonie krwi

1

0

A już myślałem, że będzie 0-0, bo Valencia na taki wynik widać była nastawiona. .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?