0

Wyprzedza go o 2 bramki.

1

Futbol nie takie rzeczy widział. Więc jeden zawodnik naprawdę może zmienić dużo. A i Real nie będzie grał takiej padaki do końca sezonu. Pytanie czy są w stanie się ogarnąć w 2 tygodnie do GD.

1

Teraz tak, ale nie wiadomo jak będzie dalej, szczególnie, że jak przejdą City to dojdą kolejne mecze w LM + mecze reprezentacyjne.

1

Wszystko fajnie, ale patrząc na terminarz to jednak Barca jest w gorszej sytuacji, bo ma kilka ciężkich meczy (Real, Valencia, Sociedad u siebie) i Sewilla, AM, Espanyol na wyjeździe. Real ma tylko Barcelonę, Sewillę i Valencię z trudnych, bo po Espanyolu się przejadą jak zwykle. Także zapowiada się ciekawa końcówka sezonu.

0

Raczej bez medalu dzisiaj, bo pudłują strasznie.

0

Ronaldo jest bocznym napastnikiem jak już coś, na pewno nie jest on typowym skrzydłowym.

0

Ciekawe czy Baskowie wytrzymają z 20 minut bez straty gola ?

1

Według mnie stadion na finał powinien być wybierany dużo wcześniej, zanim zostaną wyłonieni finaliści, wtedy nie było by takich jaja. Bo gdyby wybrali stadion we wrześniu to nie było by tych śmiesznych wymówek, a tak to jest jak jest i same z tym problemy.
PS
Każdy tak psioczy na Real, ale zapewne w odwrotnej sytuacji też nikt by nie chciał, żeby to Real grał na CN, także trochę zrozumienia.

5

17 zwycięstw, remis i 2 porażki w 20 meczach to naprawdę niezłe osiągnięcie.

0

Koleś wchodzi wyprostowanymi nogami i jeszcze ma czelność gadać, że czerwo niesłuszne? Co za idiota.

0

5 goli potrzebuje.

0

Bo Ty byś chciał, żeby oni 60 meczy grali na mega poziomie, a to jest niemożliwe

0

Czyli na GD powinien wrócić

0

Akurat z tyn był problem zawsze, nawet za czasów Pepa

7

Wszyscy narzekali na Sergio, ale jak doznał kontuzji nagle jest świetny. Hipokryzja poziom ekspert

63

1/3 bramek Ronaldo to karne, to jakiś absurd.

0

Spokojnie jeszcze prawie 30 minut

0

Jakby statystyki Messiego były najważniejsze. Ludzie ogarnijcie się.

0

Jak Real nie straci punktów z Bilbao to ciężko będzie Barcy odrobić te 4 punty;/ Że też musieli z tą Malagą przegrać ;/

0

Jak Villarreal wytrzyma do 70 minuty na remisie, to może uda im się dowieźć, bo się Real zacznie śpieszyć, ale ja się nie łudzę z Elche też było 0-0 ;/

1

Real podkręci tempo i będzie po meczu w drugiej połowie.

3

Real i tak zaraz strzeli na jakimś farcie, ale emocje są jak na razie. Di pierwszej bramki nadal będą :D

5

Real to nie Barca i nie straci punktów u siebie z rezerwowym Villarrealem ;/

1

Bo może jego zdolności językowe na więcej nie pozwalają ? To też trzeba brać pod uwagę.

0

Barca i tak ma zakaz, więc niech płaca jak mają taką kasę.

0

Wygrana na wyjeździe w fazie pucharowej jest słabym wynikiem?

1

Oby nie powtórzyć błędu z Londynu 2011, kiedy to też było 0-2, a potem każdy wie jak się skończyło.

0

Oby to dowieźli :) Jak grają bo mi tak tnie wszędzie, że nie mogę oglądać ;/

0

Kasa poszła w błoto, nawet jak się wyleczy to nie będzie wzmocnieniem, tylko utrapieniem;/

1

A pewnie jak zwykle skończy się na autobusie;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?