1

@MESSIah16
To co mówi ten Pan to jest jakaś abstrakcja ;/
Nie będziemy zmuszać, ale jednak zmusimy. Czyli szczepionka raczej nie będzie bezpieczna, więc wam zapłacimy za to, że dacie sobie wprowadzić do organizmu jakiś badziew. Dokąd zmierzamy? Niewolnictwo XXI wieku.

0

@michal26
I jak się sprawy mają po 94% Biden już na prowadzeniu?

0

@michal26
Różne źródła różnie podają. Ja tam widziałem, że dopiero 88%.

0

@inViNcibl3
Może rzeczywiście tak jest. Tylko co to zmienia jak jest to chyba zgodne z prawem? Przecież chyba by na takie coś nie zezwolono gdyby było zakazane. Zresztą kto bronił Republikanom głosować korespondencyjnie.

0

@kuz
Kasa się liczy dla UEFY. Sprzedali prawa telewizyjne czy sponsorskie to się wycofać nie mogą.
Ogólnie terminarz i tak już od kilku lat jest przeładowany, a oni jeszcze dokładają.

0

@kaamil1910
Niby na jakiej podstawie mają zostać unieważnione, skoro będzie się liczyć data stempla pocztowego. Chyba, że jest inaczej. Pensylwania już przegrana przez Trumpa. Do policzenia zostało jeszcze 800 tys a jego przewaga wynosi 100 tys. a pewnie z tych 800 tys na Bidna będzie co najmniej 500 tys.

0

@kewin
To już było pewne od rana jak mu poleciało z 700 tys na 150.

4

@MESSIah16
"ale nie będą przynajmniej narzucać innym jak mają żyć."
Nieźle się uśmiałem czytając ten fragment. Właśnie obecne młode pokolenie ma bardzo duże ciągoty do narzucania swoje retoryki, co widać na protestach. Hasła typu, że albo się z nami zgadzasz albo wyp.... bądź nawet wyzywanie od jakiś faszystów. Jak tacy ludzie w przyszłości mają decydować o naszym kraju to ja podziękuje. Nie będzie wtedy już żadnego miejsca na jakąkolwiek dyskusję tylko albo jesteś z nami, bo jak nie to wy.... .

3

@mekston
W Nevadzie mają chyba być liczone głosy z Las Vegas, więc marne szanse na odrobienie przez Trumpa. Jedyna szansa to utrzymać Pensylwanię, Karolinę i Georgie i odebrać Arizonę. Ale w Pensylwanii przewaga strasznie szybko topnieje, więc raczej ciężko będzie my wygrać.

0

@patataj
To tylko pokazuje poziom dziennikarstwa w kraju. Zamiast zajmować się sprawami ważnym dla obywateli interesuje ich bardziej człowiek, który od kilku lat siedzi za granicą.

1

@PatrykBarcelona
Pewnie tak, ale patrząc realnie to nie. Jak przegra Pensylwanię (a przegra na 90% - bo zostały do zliczenia głosy tylko z wielkich miast, a tam ma przewagę Biden) to nawet odbicie Arizony nic mu nie da, a pozostała jeszcze niepewna Georgia i głosy z Atlanty.

4

@hoeniker
Pomysł z wyborami korespondencyjnymi w Polsce to była porażka. Co nie zmienia jednak faktu, że politycy PO:
1. straszyli kopertami śmierci jak mieliśmy po 200 zakażeń dziennie, a teraz przy ponad 20 tys. zachęcają do protestów.
2. Pan Budka do dziś nie pokazał tych osławionych ekspertyz, co to niby na jesieni (czyli teraz) epidemia miał wygasnąć.

Oni zwyczajnie mają w d... obywateli (jakoś mnie to nie dziwi) i liczy się każdej partii tylko jej interes.

3

Trump w Pensylwanii na 90% też przegra. Wczoraj miał 700 tyś. głosów przewagi, a dziś już tylko 150 tyś. Także jego szansę na reelekcję są równe 0 i żadne skargi do SN mu nie pomogą.
Także szykują się rządu pani wiceprezydent Harris, bo Biden jest tam tylko pozorantem, który był potrzebny Demokratom do zwycięstwa.

1

@kamil9040
Akurat w Polsce zawsze naród był podzielony od pamiętnych czasów. Więc politycy tylko to sprytnie wykorzystują kiedy chcą, aby ludzie rzucali się sobie do gardeł.

1

@tobiasson92
Dlatego też jestem zaskoczony dlaczego niektórzy ludzie tak chętnie się będą szczepić kiedy ta szczepionka na 99% nie będzie całkowicie przebadana. Normlanie potrzeba 10 lat, a oni w rok opracują. I po latach będą wychodzić powikłania.

0

@barcelonaLM
Był gdzieś komunikat, że Arizona i Nevada aktualizacja dopiero w czwartek o 9 rano czasu lokalnego (chyba 18 czasu polskiego).

0

@goldensun
A co ma piernik do wiatraka? Czy ja poruszyłem kwestie religii ? Chodzi mi o zwykłą ludzką odpowiedzialność. Ja nikomu do łóżka nie zaglądam i ma to w du...e co kto robi. Jednak tak jak już pisałem jeżeli ktoś się decyduje na współżycie to chyba wie jakie jest tego ryzyko? Skoro ludzie nie potrafią wziąć pełnej odpowiedzialności za swoje życie (w tym przypadku ponieść konsekwencji swojego wyboru) to może lepiej niech ten wybór najpierw przemyślą.

"zamiast narzucać ją innym i rujnować życie młodym ludziom" Czyli to ja rujnuje komuś życie ? Zabawne. I znowu wracamy do punktu wyjścia. Jedynymi osobami, które rujnują sobie życie są ci młodzi ludzi i nikt inny. Nie potrafią podejmować właściwych decyzji co do spraw łóżkowych to ponoszą tego konsekwencje. Dlaczego potem niby państwo ma coś gwarantować. To nie jest koncert życzeń, że jak nie umiem trzymać wacka w spodniach to sobie zażyczę aborcję.

5

@Hosh
A co może nie napisał prawdy. Przecież nie od dziś wiadomo, że w mediach społecznościowych jest cenzura. Taki twitter czy fb promują lewcką propagandę, a wszystko co z nią niezgodne jest zwyczajnie banowane. Teraz telewizja czy internet ma taką moc, że jak chcieli Bidena przepchnąć to robili wszystko, żeby wpływać w ten sposób na ludzi. W Polsce zresztą było podobnie. Wszystkie większe media czy portale internetowe poza TVP sprzyjały Trzaskowskiemu. Ale, że w USA społeczeństwem łatwiej manipulować niż w Polsce to marionetka Biden spokojnie wygra te wybory.

0

@Igor123
I vice versa.

0

@Igor123
A gdzie ja odbieram wybór? Już pisałem jak się ktoś decyduje na seks (JEGO WYBÓR) to powinien ponosić odpowiedzialność za ten wybór, którego dokonał. Aborcja na życzenie w takiej sytuacji ma jedynie na celu "uwolnienie" takiej osoby od jego wyboru. Innymi słowu ludzie nie chcą być odpowiedzialni za swoje czyny.
Wybór powinien być dokonywany nie po fakcie, ale przed rozpoczęciem współżycia, a tego wyboru raczej nikt nikomu nie zabrania.

5

@LaRoja
Automatyczna kwarantanna. Nie trzeba czekać na sanepid.

1

@goldensun
Pęknięte gumki się zdarzają, ale raczej nie jest tego dużo, a po drugie są inne sposoby antykoncepcji. Poza tym skoro ludzie decydują się na współżycie chyba mają świadomość z czym to się wiąże? nawet jeżeli są zabezpieczeni. Skoro ludzie takie ryzyko podejmują to nie rozumiem dlaczego potem są zdziwieni, że doszło do zapłodnienia.
Nie chcesz mieć dzieci nie uprawiaj seksu. Jeżeli jednak się na to decydujesz to ponosisz za to pełną odpowiedzialność. Nie można sprowadzać tylko tego do chwilowej przyjemności, a jak się wpadnie to się usuwa.
Jak ktoś nie jest świadomy to pewnych rzeczy nie powinien robić. Chyba, że jesteśmy jak zwierzęta i nie potrafimy zapanować nad instynktami.

1

@goldensun
A co ma by innego. Młode pokolenie jest wychowywane w taki sposób, żeby za własne decyzję nie ponosić odpowiedzialności. Aborcja na żądanie jest jednym z tych przejawów.

0

@semafor
"Polecam enklawy jakies zakladac i odpierd... sie od innych, ktorzy maja zupelnie inne poglady, potrzeby i swiatopoglad"
W drugą stronę też to działa, wiec jak nie pasuje to proszę się zastosować do własnych rad i założyć sobie własną enklawę z nieograniczonym dostępem do aborcji.
I te wycieczki personalne proszę sobie darować. Widać brakuje argumentów merytorycznych, więc trzeba zacząć wyzywać innych użytkowników.

0

Komentarz usunięty

2

@semafor
Jeżeli ktoś nie chce mieć przypadkowych dzieci to niech nie uprawia seksu. Skoro jednak ludzie nie potrafią bez tego żyć to albo niech się właściwie zabezpieczą, albo przyjmą odpowiedzialności za własne czyny.
Aborcja na życzenie to na zasadzie "róbta co chceta" bo i tak unikniecie odpowiedzialności.

2

@AV0CAD0
To na spokojnie to wygra. Z tego co wyczytałem to mają być liczone głosy m.in. z Detroit, a jak wiadomo w większych miastach Biden ma przewagę co najmniej 60-40.

1

Biden to raczej wgra w Michigan przewaga Trumpa spadła z 200 tys na 65, więc jak podliczą wszystko raczej będzie na niekorzyść urzędującego prezydenta. Doliczając Nevadę i Wisconsin wychodzi, że będzie miał 270 głosów. Na moje Biden teraz odrabia w tych stanach gdzie liderem jeszcze jest Trump i pewnie skończy z około 290 głosami.

1

@MESSIah16
Znajdą sposób, żeby ludzi zmusić do szczepień.

2

@tobiasson92
Skoro szczepionka jest robiona "na kolanie" i ma być dostępna już w przyszłym roku to ja się nie dziwię, że ludzie są sceptyczni. Poza tym jak napisał użytkownik powyżej szczepionka będzie prawdopodobnie sezonowa.
Nie mieści mi się w głowie jak można ludzi szczepić bez sprawdzenia np. skutków długoterminowych na organizm, które mogą się ujawnić w przyszłości.
Zapewne jednak zrobią tak, żeby ludzi przymusić do szczepień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?