- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 730 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 730 Culés
17
Szokujący. Ja też nie zamierzam się szczepić na koronawirusa. Niech pierwsi szczepionkę przyjmą Morawiecki z ministrem zdrowia. ;)
3
@tobiasson92 pierwsi to prawdopodobnie przyjmą albo już przyjmują ją testerzy w laboratorium :D
2
@tobiasson92 ja też nie bo jeśli to ma być szczepienie jak na grypę co roku i szczepionka "na szybko" to podziekuje
2
@tobiasson92
Skoro szczepionka jest robiona "na kolanie" i ma być dostępna już w przyszłym roku to ja się nie dziwię, że ludzie są sceptyczni. Poza tym jak napisał użytkownik powyżej szczepionka będzie prawdopodobnie sezonowa.
Nie mieści mi się w głowie jak można ludzi szczepić bez sprawdzenia np. skutków długoterminowych na organizm, które mogą się ujawnić w przyszłości.
Zapewne jednak zrobią tak, żeby ludzi przymusić do szczepień.
0
@Jakchcesz niestety tak to nie wygląda. Z medycznego zdrodła wiem że szczepić się do połowy roku po prostu nie powinno, bo z tymi szczepionkami problemy mogą , które uwidocznia się po paru miesiącach, albo nie będą do końca sprawdzone
0
@JoeBlack nie jest robiona na kolanie.Jest szybciej bo mają doświadczenia z poprzednich szczepionek.Generalnie wirusy korony są znane dużo wcześniej.Bo za określenie co może działać na wirusa zabrał się szybki komputer, który określił co jest potrzebne aby pokonać wirusa.Nie robiono tego na piechotę.Bo pojawiły się kompletnie inne pieniądze i dużo większa liczba ośrodków bada koronę.Bo w przypadku komisji która dopuszcza szczepionkę wyniki badań są oceniane na bieżąco.A nie że zrobią wszystkie i na końcu je ocenią co zabiera czas.Pojawił się jeden przypadek który miał problem to przerwano testy i podjęto badania.Bezpieczeństwo jest tu zachowane.