Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
3 dyscypliny sportu, których braku istnienia totalnie nie zauważylibyście w swoim życiu?
W moim przypadku np: koszykówka, formuła 1, snooker.
2
@MateS Sorry koleżko, ale RODO.
0
@Mixtape zmierza do największej głupoty w karierze, jak Ney odchodząc do PSG.
PS: Tak będzie
0
@FcPortoFan1999 Arsenal myślę rozgromi Porto skromne 1:0
1
@Katalonbar Tak. Kiedyś wywoływały we mnie takie osoby nieprzyjemne emocje.
Dzisiaj są mi zupełnie obojętni, dopóki na siłę nie wsadzają swoich ideologi do umysłów dzieci.
0
@Herato Higuain.
0
@Popitek12 Oczywiście, że tak. Setunia przed jazdą dla odwagi, bo przecież na drodze tyle wiaratów.
2
@Popitek12 Arthur w RDR2
2
@TheNekro94 Przetrzyj ekran z lepkiej substancji to nie będzie sam chował.
0
@Gibbon_FCB Nie. Nie zdarza mi się.
0
@Azi Dokładnie tak.
Aczkolwiek uważam że i tak ostatnie chude lata mocno przeżedziły naszą kibicowską społeczność.
5
@partymaker Wazne żeby miał dna Barcelony czyt. Dna przegrywów
0
@konrad1661 Poczekaj spokojnie do dwumeczu z Napoli :D.
19
Chciałem się bardzo pochwalić prezentem który otrzymałem od swojej żony z okazji zbliżających się urodzin.
https://zapodaj.net/plik-amTYwvC8Ki
Perfekto.
1
@Comentateiro Jak zwykły pijacki weekendowy bełt.
7
@VladaladaMuru Ćwiąkała nie jest żadną wyrocznią.
1
@kubix05 Ten który bardziej sponiewierał.
2
@Arden Technik organizacji usług gastronomicznych.
1
@Amidamaru No cóż... kupują produkt, który oszlifowują nadając mu większą wartość i puszczają dalej w rynek.
1
@Faro Gra lepiej niż w poprzednim to fakt, aczkolwiek obecnie jest wciąż bardzo daleko od formy którą możemy nazwać optymalną.
0
@MESSIah16 Jeśli nie zajmuje zbyt dużej powierzchni ciała, oraz jest zrobiony z głową i jakąś wcześniejszą koncepcją to jak najbardziej. JESTEM ZA.
0
Xavi vs Tata Martino ?
6
@MesQueUnClub96 M jak Miłość i Marek Mostowiak.
1
Myślicie, że Polska kadra narodowych kopaczy dałaby radę jakiemuś cwierćfinaliście Pucharu Narodów Afryki?
(Przyp. Nigeria, Angola, DR Konga, Gwinea, Mali, Wybrzeże Kości Słoniowej, Republika Zielonego Przylądka, Republika Południowej Afryki)
3
@LaSTeR Mam dzisiaj jakieś dziwne przeczucie, że dzisiaj zobaczymy taką samą, nie odmienioną Barcę.
0
@jacobFCB Tak. Ma potencjał godny zmarnowania w naszym ukochanym klubie z stolicy Katalonii.
0
Pewnie już było, ale co sądzicie o całej aferze z Popkiem, a dokładniej tym co zrobił.
(Na pewnym nagraniu dokonuje się czynów podchodzących pod zoofilię)
Więcej w Google pod frazami 'afera popek'.
Chory człowiek totalnie.
5
La rambla na jbzdy:
https://m.jbzd.com.pl/obr/3462506/nie-wiadomo-ktory-gorszy
0
@RydwanFaraona Ohh marzenie, ale szansę na jego realizację nie określam na zbyt prawdopodobną.
0
Myślę, że w tej beznadziejnej sytuacji najlepsze mogą być słowa Xaviego z zeszłego sezonu:
https://zapodaj.net/plik-RhlVwLQLJ7
Żenada.