1

@MesQueUnClub_87 Nie oszukujmy się i spójrzmy prawdzie w oczy... niejaki Ernesto Valverde z obecną kadrą wyciągnąłby zdecydowanie lepsze wyniki na wszystkich możliwych frontach niż niejaki Xavi Hernandez, ale być może to tylko moja opinia =)

0

"Czy Andrzejki to grzech?
- Andrzejki nie należą do czasu zakazanego, nie są więc zakazane przez Kościół - uspokaja ks. Jarosław Kwiecień, rzecznik kurii diecezjalnej w Sosnowcu, choć apeluje zarazem, by andrzejkowe imprezy nie były zbyt huczne."

0

@macio_944 Dobrze, że nie pracuje w Holandii od 3 lat :D.

2

@Popitek12 Przecież nadal istnieją... nazywają się kibicami Realu Madryt.

0

Wiecie coś o Fight Clubie?

0

@Pawci023x Nie miałem.

0

@LS Baterii nie musiałem wymieniać, ale mnie wkurzają ciągle te aktualiazacje...

1

@Esteban_ Nie wiem, ale się domyślam.

0

@Stinger_ W finale po zaciętym meczu Polacy musieli uznać wyższość Francuzów przegrywając 2:3.

0

@MarioVeB! Obecnie nie, ale kiedyś lubiłem Zé Roberto.

0

@Stinger_ Messi, Bolt, Jordan a reszty nie lubię (Hamilton), lub nie miałem okazji ich oglądać (Djokovic, Phelps).

0

@KichuBlaugrana To prawda, każdy z przeze mnie wymienionych sportowców jest na emeryturze, zupełnie jak mój zapał do wspomnianych dyscyplin. Po prostu już nie poświęcam czasu na ich oglądanie, stąd mała szansa na pozysaknie nowych nazwisk.

0

@Fido66 To nie znam.

2

Witam, czy macie ULUBIONYCH przez Was sportowców z poniższych dyscyplin?

● Siatkarz:
● Skoczek:
● Kierowca F1:
● Pilkarz ręczny:
____________________
U mnie sytuacja klaruje sie następujaco:

● Siatkarz: Krzysztof Ignaczak, Mariusz Wlazły, Giba.
● Skoczek: Adam Małysz, Noriaki Kasai, Simon Amman.
● Kierowca F1: Kimi Raikknen, Felipe Massa, Mark Webber.
● Pilkarz ręczny: Szmal, oraz Bielecki.

0

@Fido66 Czy może być angielskojęzyczny?

5

@Bocheno1 Taki bilet na mecz kadry to przecież zwycięstwo!

1

@Deviler Panie to lipa. U mnie w Niemczech Tusk załatwił, żeby nie padał śnieg.

0

@agaFCB Stacje paliw, oraz Żabki(?) Lubią to!

4

W sumie totalnie nie interesuje mnie kobieca piłka nożna, ale jak golimy w niej Real w El Clasico to czemu nie, poproszę, zamawiam.

1 srogie lanie Madrycioków poproszę.

1

@marcin62 Ja bym takiego byka, samca, rozpłodowca jak Gavi w którym hormony buzują i młodzieńcza energia nie wpuszczał do tak sporej grupy kobiet.

0

@karieraFCB2 Moja kolejność: Maja, Milena, Jagoda.

0

@LukaszFan Ja nie śpię np. podczas nocnej zmiany w pracy, więc mów za siebie kolego :D.

0

@Deviler Okrągłe zero, ponieważ aktualnie moim środkiem transportu jest rower (spokojnie, nie w***wiam Was na drogach, tylko Niemców).
A w poprzednim aucie ok 600-800 km.

0

Miesiąc na bezludnej wyspie.
Z kim z La rambli chcielibyście spędzić te 30 dni, a z kim nie koniecznie.

Na pewno ja wybrałbym kogoś kto dobrze poradzilby sobie w survivalowych warunkach, kogoś kto posiada umiejętności pozwalające przeżyć w dziczy niczym Bear Grylls.
Na pewno nie chciałbym spędzić tego miesiąca z jakimś malkontentem, albo userem ze zbyt słabą psychiką na takie wyzwanie.


6

@mariogbch Ponieważ POLAND STRONK i jest to zadośćuczynienie, za pomoc Ukraińcom.

11

@Barcasub Nie, ale niedługo się zacznie spam narciarzy co weekend aż do wiosny xD.

1

@Kitek1640 Brak utworów muzycznych na odpowiednim poziomie.

0

@Kgorecki2500 I cyk, kolejne pińset plus

1

@ciema Wiadomo, że to nie to samo. Z klubem jest człowiek zżyty bardziej, a kadra dla mnie to tylko niepotrzebna przerwa na reklamę w filmie pt. Barcelona. A czy nasza gra to dramat, czy może komedia to już sobie sami odpowiedzcie.

3

@AFA90 No proszę jak to historyczne wyjście z grupy na Mundialu dało nam ogromnego kopa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?