Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Nie oszukujmy się i spójrzmy prawdzie w oczy... niejaki Ernesto Valverde z obecną kadrą wyciągnąłby zdecydowanie lepsze wyniki na wszystkich możliwych frontach niż niejaki Xavi Hernandez, ale być może to tylko moja opinia =)
0
"Czy Andrzejki to grzech?
- Andrzejki nie należą do czasu zakazanego, nie są więc zakazane przez Kościół - uspokaja ks. Jarosław Kwiecień, rzecznik kurii diecezjalnej w Sosnowcu, choć apeluje zarazem, by andrzejkowe imprezy nie były zbyt huczne."
0
@macio_944 Dobrze, że nie pracuje w Holandii od 3 lat :D.
2
@Popitek12 Przecież nadal istnieją... nazywają się kibicami Realu Madryt.
0
Wiecie coś o Fight Clubie?
0
@Pawci023x Nie miałem.
0
@LS Baterii nie musiałem wymieniać, ale mnie wkurzają ciągle te aktualiazacje...
1
@Esteban_ Nie wiem, ale się domyślam.
0
@Stinger_ W finale po zaciętym meczu Polacy musieli uznać wyższość Francuzów przegrywając 2:3.
0
@MarioVeB! Obecnie nie, ale kiedyś lubiłem Zé Roberto.
0
@Stinger_ Messi, Bolt, Jordan a reszty nie lubię (Hamilton), lub nie miałem okazji ich oglądać (Djokovic, Phelps).
0
@KichuBlaugrana To prawda, każdy z przeze mnie wymienionych sportowców jest na emeryturze, zupełnie jak mój zapał do wspomnianych dyscyplin. Po prostu już nie poświęcam czasu na ich oglądanie, stąd mała szansa na pozysaknie nowych nazwisk.
0
@Fido66 To nie znam.
2
Witam, czy macie ULUBIONYCH przez Was sportowców z poniższych dyscyplin?
● Siatkarz:
● Skoczek:
● Kierowca F1:
● Pilkarz ręczny:
____________________
U mnie sytuacja klaruje sie następujaco:
● Siatkarz: Krzysztof Ignaczak, Mariusz Wlazły, Giba.
● Skoczek: Adam Małysz, Noriaki Kasai, Simon Amman.
● Kierowca F1: Kimi Raikknen, Felipe Massa, Mark Webber.
● Pilkarz ręczny: Szmal, oraz Bielecki.
0
@Fido66 Czy może być angielskojęzyczny?
5
@Bocheno1 Taki bilet na mecz kadry to przecież zwycięstwo!
1
@Deviler Panie to lipa. U mnie w Niemczech Tusk załatwił, żeby nie padał śnieg.
0
@agaFCB Stacje paliw, oraz Żabki(?) Lubią to!
4
W sumie totalnie nie interesuje mnie kobieca piłka nożna, ale jak golimy w niej Real w El Clasico to czemu nie, poproszę, zamawiam.
1 srogie lanie Madrycioków poproszę.
1
@marcin62 Ja bym takiego byka, samca, rozpłodowca jak Gavi w którym hormony buzują i młodzieńcza energia nie wpuszczał do tak sporej grupy kobiet.
0
@karieraFCB2 Moja kolejność: Maja, Milena, Jagoda.
0
@LukaszFan Ja nie śpię np. podczas nocnej zmiany w pracy, więc mów za siebie kolego :D.
0
@Deviler Okrągłe zero, ponieważ aktualnie moim środkiem transportu jest rower (spokojnie, nie w***wiam Was na drogach, tylko Niemców).
A w poprzednim aucie ok 600-800 km.
0
Miesiąc na bezludnej wyspie.
Z kim z La rambli chcielibyście spędzić te 30 dni, a z kim nie koniecznie.
Na pewno ja wybrałbym kogoś kto dobrze poradzilby sobie w survivalowych warunkach, kogoś kto posiada umiejętności pozwalające przeżyć w dziczy niczym Bear Grylls.
Na pewno nie chciałbym spędzić tego miesiąca z jakimś malkontentem, albo userem ze zbyt słabą psychiką na takie wyzwanie.
6
@mariogbch Ponieważ POLAND STRONK i jest to zadośćuczynienie, za pomoc Ukraińcom.
11
@Barcasub Nie, ale niedługo się zacznie spam narciarzy co weekend aż do wiosny xD.
1
@Kitek1640 Brak utworów muzycznych na odpowiednim poziomie.
0
@Kgorecki2500 I cyk, kolejne pińset plus
1
@ciema Wiadomo, że to nie to samo. Z klubem jest człowiek zżyty bardziej, a kadra dla mnie to tylko niepotrzebna przerwa na reklamę w filmie pt. Barcelona. A czy nasza gra to dramat, czy może komedia to już sobie sami odpowiedzcie.
3
@AFA90 No proszę jak to historyczne wyjście z grupy na Mundialu dało nam ogromnego kopa.