0

@FCB_dimiC To znaczy, że nie dokładnie szukałeś. Weź lepiej partnerkę jak masz sposobność lub następnym razem bardziej się skup!

0

@FCB_dimiC Nie jestem, ale wtedy nie brzmiałoby to tak solidnie.

3

@FanBarcYxD Jak się skończy kasa z GTA6 Online czyli nie w Twoim życiu.

0

Ciekawostka która zmieni wasze życie o 360 stopni.
W każdym sklepie w Niemczech znajdziemy ten Polski produkt:

https://zapodaj.net/plik-tJWSxgG3hr

3

@Kapitan hawk Mimo wszystko burger dla Randy'ego by Lahey ze starego gołębia top2.

7

@Popitek12 RL9 Panie Papitek.

0

@vangoor Obstawiam mimo wszystko 2025r.

0

Oficjalnie trailer GTA6 w grudniu. Jakie są wasze oczekiwania?
Już niedługo się przekonamy czy będziemy grać babom :/

1

@Peciak Ernesto Valverde z obecną kadrą miałby wygraną ligę w kwietniu co sezon i meldowałby się z Barcą w LM przynajmniej w półfinale.

0

Ale tak szczerze z całego serca, nie patrząc tylko na dzisiejszy mecz, ale na te 2 lata Xaviego, jesteście do tej pory zadowoleni?

TAK/NIE

0

@MesQueUnClub96 Okej, a czemu nie uczysz się na pszyrkę?

1

Chciałem zaprosić do dyskusji użytkownika @Izrael tylko, że takiego użytkownika nie ma...

1

@DonCarletto Zgadza się! Für Deutschland!

5

Ale by były jaja jakby Girona została Leicester LaLigi xD.

Chociaż niestety muszą ustąpić potężnej Barcelonie Xaviego. Niech uplasują się za naszymi plecami.

0

@MesQueUnClub96 Nelson Semedo.

1

@barcanawieki W Hamburgerze.

45

@PIWOSZ89 To nie starość.
To bieda.

0

@Sulimo Po 'obrzydliwy jest ten Juventus' przestałem czytać, ponieważ w pełni się zgadzam.

0

@szkutnik91 kładą się i rozkładają nogi i zapomniałeś dodać, że przeciwko Barcelonie slabiaki grają mecz życia*

0

Ja się nie znam na polityce, ale Wy się znacie, więc powiedzcie mi:

Gdyby zostało zorganizowane 1 z 10 w którym bierze udział 10 najbardziej znanych polityków (powiedzmy z 3-4 partii przynajmniej) to uważacie, że kto wszedłby do finału, a kto ewentualnie mógłby go wygrać?

0

@Qlimax86 Powiedz babci żeby ci postawiła bańki. To z pewnością pomoże.

7

@Deviler A co on wie o "posunięciach"? :D

0

@czosnekfcb Janko Muzykant.

0

*każdy*
No i nie podobasz mi się.

1

@kaamil1910 Gratki Mordko!
Wychowaj go na prawdziwego cule!

1

Czy Aleksander Kwaśniewski był dobrym prezydentem?

1

Ale to jest wkręcające :D

https://ujarani.com/510415

Swoją drogą, ktoś wie co to za muzyczka?

27

Czujecie to? Ahh, coś pięknego.

Zapach fazy pucharowej LM po 2 kolejnych sezonach bez wyjścia z grupy.

1

@Comentateiro stara wraca z delegacji i w końcu zjesz coś porządnego?

4

@bari_94 Do Wesela (raczej nie wiadomo z kim hehe) się zagoi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?