Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC To znaczy, że nie dokładnie szukałeś. Weź lepiej partnerkę jak masz sposobność lub następnym razem bardziej się skup!
0
@FCB_dimiC Nie jestem, ale wtedy nie brzmiałoby to tak solidnie.
3
@FanBarcYxD Jak się skończy kasa z GTA6 Online czyli nie w Twoim życiu.
0
Ciekawostka która zmieni wasze życie o 360 stopni.
W każdym sklepie w Niemczech znajdziemy ten Polski produkt:
https://zapodaj.net/plik-tJWSxgG3hr
3
@Kapitan hawk Mimo wszystko burger dla Randy'ego by Lahey ze starego gołębia top2.
7
@Popitek12 RL9 Panie Papitek.
0
@vangoor Obstawiam mimo wszystko 2025r.
0
Oficjalnie trailer GTA6 w grudniu. Jakie są wasze oczekiwania?
Już niedługo się przekonamy czy będziemy grać babom :/
1
@Peciak Ernesto Valverde z obecną kadrą miałby wygraną ligę w kwietniu co sezon i meldowałby się z Barcą w LM przynajmniej w półfinale.
0
Ale tak szczerze z całego serca, nie patrząc tylko na dzisiejszy mecz, ale na te 2 lata Xaviego, jesteście do tej pory zadowoleni?
TAK/NIE
0
@MesQueUnClub96 Okej, a czemu nie uczysz się na pszyrkę?
1
Chciałem zaprosić do dyskusji użytkownika @Izrael tylko, że takiego użytkownika nie ma...
1
@DonCarletto Zgadza się! Für Deutschland!
5
Ale by były jaja jakby Girona została Leicester LaLigi xD.
Chociaż niestety muszą ustąpić potężnej Barcelonie Xaviego. Niech uplasują się za naszymi plecami.
0
@MesQueUnClub96 Nelson Semedo.
1
@barcanawieki W Hamburgerze.
45
@PIWOSZ89 To nie starość.
To bieda.
0
@Sulimo Po 'obrzydliwy jest ten Juventus' przestałem czytać, ponieważ w pełni się zgadzam.
0
@szkutnik91 kładą się i rozkładają nogi i zapomniałeś dodać, że przeciwko Barcelonie slabiaki grają mecz życia*
0
Ja się nie znam na polityce, ale Wy się znacie, więc powiedzcie mi:
Gdyby zostało zorganizowane 1 z 10 w którym bierze udział 10 najbardziej znanych polityków (powiedzmy z 3-4 partii przynajmniej) to uważacie, że kto wszedłby do finału, a kto ewentualnie mógłby go wygrać?
0
@Qlimax86 Powiedz babci żeby ci postawiła bańki. To z pewnością pomoże.
7
@Deviler A co on wie o "posunięciach"? :D
0
@czosnekfcb Janko Muzykant.
0
*każdy*
No i nie podobasz mi się.
1
@kaamil1910 Gratki Mordko!
Wychowaj go na prawdziwego cule!
1
Czy Aleksander Kwaśniewski był dobrym prezydentem?
1
Ale to jest wkręcające :D
https://ujarani.com/510415
Swoją drogą, ktoś wie co to za muzyczka?
27
Czujecie to? Ahh, coś pięknego.
Zapach fazy pucharowej LM po 2 kolejnych sezonach bez wyjścia z grupy.
1
@Comentateiro stara wraca z delegacji i w końcu zjesz coś porządnego?
4
@bari_94 Do Wesela (raczej nie wiadomo z kim hehe) się zagoi.