0

@RomanHoffer Ja sam zarabiam dla siebie nie mając nikogo więcej na utrzymaniu ok. 10 tys zł. Oczywiście jest to kwota za którą śmiało można utrzymać drugą osobę. Nie mieszkam w Polsce i ciężko mi stwierdzić jak to wszystko wygląda cenowo, ale licząc tutaj w Niemczech te 2k euro wypłaty, to napisałbym ze w przypadku 2+1 4k euro.

0

@Robert1603 Ze względu na poprawność polityczną odpuszczam w tym roku sponsorowanie tego gówna.

1

@Barcasub Tabaluga.

1

Póki co po 5 kolejkach LL żadnego zwycięstwa wynikiem 1:0, a dodatkowo strzelone w jednym meczu 5 goli, w innym 4.
No jest dobrze.

1

@Messibestplayerintheworld Ja po przejściu RDR2 kilka miesięcy temu nadal odczuwam pustkę związana z tym jak ta gra jest świetna i sprawiająca ogrom frajdy i wkręty podczas grania. Czekam jakiś czas by znowu odnowić sobie ten wspaniały tytuł.

1

@FcPortoFan1999 Szacuneczek dla Jagi ogromny ode mnie, zwykłego prostego chłopaka nie z Dębicy, który oglądał kilkanaście lat temu Frankowskiego w tejże koszulce! HEJ!

0

@FCB_dimiC Mnie pewnie też nie xD

3

@FCB_dimiC @Rust_Cohle Tutaj w Niemczech ta sama puszka kosztuje Є1.09. Po przeliczeniu po dzisiejszym kursie ceny 5.99zł otrzymujemy Є1.29.

0

Ktoś się orientuje ile mniej więcej w Polsce kosztuje puszka RedBulla (ta o najmniejszej pojemności).

0

@MadafakinGuy A w technikum i zawodówkach co będą mówić?

0

@VegetaPolska Źródło?

0

@Jonyx Dużo szczęścia na nowej drodze życia!

1

@Szmulek A psuje sobie reputację, ponieważ tak napisał @Szmulek?
Może zapisać się na kartach historii tego klubu.
Bardziej pretensje miałbym do samej UEFA aniżeli PSG, czy chociażby tak lubiane tutaj City...

1

@Bocheno1 A czy Semedo chociaż trochę ma podjazd?

0

Ktoś mi powie jak sobie radzi nasz były następca Alvesa w PL - Emerson?

0

@Piorun Nie pracuje ich tak wielu na firmie, ale jeśli robią dobre kebaby to zaliczam ich do moich przyjaciół.

1

Ostatnio bardzo dużo się przewinęło tematów związanych z uchodźcami, migracją itp. Nie mam w tej kwestii nic nadzwyczajnego do dodania, natomiast podzielę się pewną refleksją.

Pracuję w Niemczech od około 3 lat. Zakład w którym pracuję przyjmuje bardzo wiele osób różnych narodowości. Cztery największe grupy na firmie stanowią: A) Niemcy, B) Polacy C) arabowie D) Czarnoskórzy, a reszta pracowników nie wchodzących w skład w/w (np. Słowacy, Chorwaci, czy Latynosi) to zaledwie mały odsetek. I tutaj mogę przejść do sedna.
Wszyscy zdrowo myślący pracownicy na zakładzie wiedzą, że największe bydło to Arabska część pracowników. My jak to określamy słowem zaczynającym się na c, a kończącym na -paki w 90% nie potrafi się zachować, zostawia po sobie ogromny syf na kantynie, nie wspominając już o toaletach, czy nawet hali. No a fakt, że wywodzą się z krajów w którym kobiety chodzą w 'płaszach' to totalnie wariują, gdy widzą fajną, atrakcyjną dziewczynę. Dostają małpiego rozumu, ślinią się, jak wspominałem - nie potrafią się zachować. Przy nich pracownicy czarnoskórzy z Afrykańskich krajów typu jakaś Gwinea, Nigeria czy Senegal to ludzie z klasą. Fakt faktem, że trochę specyfnicznie śmierdzą latem i drą ryja bardziej niż sami Arabowie, a ich język brzmi jakbyś napierdalał głową w klawiaturę, ale w dalszym ciągu dla mnie to przepaść. A to napisałem bo mi się tak właśnie przypomniało jak wracając ze sklepu dosłownie 10 minut temu widziałem nieopodal sklepu właśnie jakiegoś młodego araba który kucał i prawdopodbnie srał, a zasłaniał go drugi. No... także tego. Pozdrawiam z postępowego zachodu.

4

@DragonxNF Moim zdaniem to wciąż bardziej akceptowalne niż klękanie przed pierwszym gwizdkiem XD.

0

Pewnie boli Was wielki Xavi Hernandez, nadchodzący triumfator LM.

4

@BartqRKO Ludzkość sama w sobie to absurd.

0

@szymonekk Gratki, też mam wszystkie powyższe płyty, lecz Katakumby z reedycji.

2

@Medium Mimo wszystko 2012 dla mnie w rapie był fenomenalny.

0

@draxidox U mnie w Niemczech na zakładzie tak, będą podwyżki.
6.2% już od września, a potem od stycznia o kolejne 7%.

1

@RivaldoVitorBorba Byłbym trzecim bramkarzem i to w zupełności by mi wystarczyło.

1

@Ls0811 Przede wszystkim poczytaj o pielęgnacji i higienie snu.

1

@koksik2700 A jak się wabi Twój kompan? Ja kiedyś miałem pająka i nazwałem go Maciek.

4

Moim zdaniem nie zasłużył na zaufanie.
Ten sezon powinien dać nam ostateczną odpowiedź czy z tej mąki można coś ulepić.

0

Poleci ktoś jakąś dobrą aplikacje do nauki języka niemieckiego, najlepiej sprawdzona z której ktoś korzystał.

0

Fernando Santos po kilku miesiącach pracy w Polsce;

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3a/Lech_Dyblik.JPG

0

@maroon Zamieniłbym Chelsea na Bayern.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?