Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HavertzKai Jeszcze jak :)
2
@LS Bo nie ma pod nią nic wartego uwagi.
1
@Roobo Pod kątem ekonomicznym wybrał świetnie. Pod kątem sportowym śmiem wątpić.
3
@Roobo Dokładnie właśnie tak.
1
@norbi77 Jest prawdą to, że poziom całej strony w ostatnich latach znacząco ciągle spada. Zwróciłbym jednak też uwagę na fakt, że to użytkownicy tworzą społeczność tej strony, a sam poziom użytkowników często pozostawia bardzo wiele do życzenia...
Czy zatem powinniśmy tak dużo wymagać od redakcji?
21
Standardowo czekamy na zatopienie Żółtej Łodzi Podwodnej :D
6
@Przemek2323 Akurat to prawda. Za Tuska zdarzyło mi się nie jeść cały dzień, a za PIS kawior i szampan.
1
@AFA90 Tak każe obyczaj.
5
@Jarema2000 Mieszkam w Niemczech od 3 lat a korzystam z tutejszych dróg od 6 lat i stwierdzam, iż jest to możliwe.
0
Witam, wie ktoś może gdzie obecnie można na legalu kupić jakąś starszą, cyfrową wersję FIFY na PC (np 14, 15) i czy w ogóle obecnie jest to możliwe?
1
@partymaker w grudniu po południu.
1
@kuz nadzieję są spore jak zawsze, ale oby tym razem dał nam w dłuższej perspektywie coś więcej niż Tello.
0
Czyli mam nadzieje, że w tym uniwersum nie nastąpi to nigdy!
1
@Bartula Messi
Ronaldinho
Henry
Xavi
Iniesta
0
No nie wiem, nie wiem, lecz się domyślam.
0
@Rl9k1nG A w sumie nie wiem pomyślę, wielce prawdopodobne.
1
@Antajbandaj Ja nie, ale mam znajomego który PRÓBOWAŁ ale nie podołał i zrezygnował po czasie, gdyż trzeba poświęcić na to ogrom czasu.
0
@barcanawieki GTA San Andreas.
0
@MalanFCB A no to chyba że :D
3
@masik86 Nie no bez przesady, nie popadajmy w skrajność. Dest zawiódł na całej linii i to fakt, ale mimo wszystko nie zapominajmy, że dawał radę w Ajaxie, który gra w znacznie silniejszej lidzie jak w polskiej.
Pewnie coś mu z głową 'przeskoczyło' po odejściu Koemana :D.
2
Jeśli jest to prawdą, że Cancelo stanie się zawodnikiem Barcelony jesteście zadowoleni? Co o tym sądzicie i jakie jest wasze zdanie nt. przyjścia Cancelo w kontekście Barcelony?
3
@SuperPatsonFCB A to dopiero początek dobrych stron tego zespołu.
2
@IronSanHybrid Oj krewetki zawsze na propsie, najsmaczniejsze z owoców morza IMO.
1
@Kidd 1. Buffon
2. Edwin van der Sar
3. Petr Cech/Casillas
0
@Emhyr No ale przecież nadzieja matką głupich więc o co cho? :D
0
No i bardzo ku*wa dobrze!
0
@mordini123 Ahh tak, czytałem o tym gdzieś na la ramblii.
3
@ZwyklyKibicBarcy04 W sytuacji gdy sam Oblak też znacznie obniżył noty obstawiam, że Ter Stegen zdobędzie Zamore.
11
Zdjęcie z serii "ej mati, widać po mnie?"
0
@Reviven 3 miesiące