Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Co za kibice... żenada.
Żeby swoich piłkarzy wygwizdywać, co za czasy.
2
@doc Pedro uważam że robił ogromną robotę i był bądź co niedocenionym piłkarzem.
3
@MesQueUnClub_87 Wybralbym zostanie kontrolerem biletów. Zawsze chciałem być jak Canarinhos.
1
Komentarz usunięty
2
@sevs Kurde, kiepsko Panie. U mnie w Niemczech ok 300km od granicy Polski ostatnio utrzymuje się temperatura w okolicach 30 stopni. Na ranną zmianę rowerem jechałem w koszulce I spodenkach i było ideolo... przed 6 godz.
1
@LukaszFan Panie Łukaszu, nie wiem, lecz się domyślam.
16
“Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą” Otto von Bismarck.
0
@marcin62 Najgorszy okres na La rambli wraz z nauczycielem, który miał obsesję na punkcie powrotu Neymara (pewnie niektórzy się domyślą :))
1
@ranger3120 Jak dla mnie wraz z Czarkiem z 13 Posterunku, oraz gościem który używał granatnika w budynku bezprzecznie - TOP3 Policjantów.
1
@Kapitan hawk Kaszanka.
0
@Nazio87 Przychodzi Florentino Perez jako prawa ręka Laporty.
1
@koksik2700 Warto też zrobić tę ankietę w godzinach wieczornych, gdy część wyborców wróci ze szkoły :D.
1
Witam serdecznie w to słoneczne, sobotnie południe.
https://chamsko.pl/demot/0_1_116188_800_plus_przez_pluszowymis.png
2
@Pedri16Future O tak zdecydowanie. Jednak w momencie, gdy ja zaczynałem się interesować piłką nożna Cafu już się kończył.
3
Dani Alves był najlepszym PO jakiego miałem okazję oglądać przez całą swoją przygodę z piłką nożną.
Bez wątpienia o to miano rywalizować z nim mógł jedynie Philipp Lahm.
Czy według Was byli to gracze na tym samym poziomie?
0
@Emhyr Kogo myślisz, że rozgromimy w finale LM?
0
@koziar W żadnym wypadku nie kozaczę. Oczywiście wszystko może się zdarzyć zwłaszcza, że to finał LM, a finały rządzą się swoimi prawami.
Tym bardziej, że City grając w finale z Chelsea było stawiane w roli faworyta a wiemy jak się to skończyło.
3
Mam nadzieję, że już niedługo poniższy post źle się zestarzeje.
https://zapodaj.net/images/b91c7ecbe02fd.jpg
To co Panie @Firestone, w finale mimo wszystko stawiasz na Inter?
0
@against_modern_football Jaki czas wypełnienia ankiety?
19
@paweldunajecfcb Niestety nie potrafię od kilku lat znaleźć odpowiedzi na powyższe nurtujące Cie pytanie.
Prawdopodobnie dlatego odkąd skończyłem szkołę wyjechałem za granicę i po dziś dzień (30 na karku) pracuje za granicą wiodąc godne życie.
Spoglądam w kierunku swojego ukochanego kraju, lecz nie widzę w nim przyszłości.
1
@clyde Dzisiaj rybka zapiekana w sosie śmietanowo-koperkowym, do tego pewnie jakieś ziemniaczki pieczone plus surówka z kapusty pekińskiej, marchewki i jabłka.
0
@Esteban_ Synek, przypadkowo mnie się klykło.
0
@Esteban_ Ale to Ty dzwonisz.
3
Oglądając materiały z dzisiejszej parady, aż mi się przypomniał taki klasyczek:
1
@marcin62 Cropp, nike, H&M ze sklepów stacjonarnych, a tak w internecie przeważnie.
5
Kto trzyma mistrzowską wartę na La Ramblii?
41
Jazda z frajerami zza miedzy! Przypieczętować majstra i pomoc Espanyolowi w spuszczeniu ich z La Liga.
6
@Rastafarnianin Mimo wszystko wydaje mi się, że zaśpiewanie Roty o 3:33 byłoby większym zaskoczeniem.
3
@Prorokk Każde uzależnienie jest dla nas złe, ponieważ zabiera nam naszą wolną wolę, powodując przymus przyjęcia danej substancji/dokonania danej czynności.
Nawet z tym nie handluj.
1
@against_modern_football To wy oglądacie z własnej woli Ekstraklasę?