1

@PatrychoO Co za kibice... żenada.
Żeby swoich piłkarzy wygwizdywać, co za czasy.

2

@doc Pedro uważam że robił ogromną robotę i był bądź co niedocenionym piłkarzem.

3

@MesQueUnClub_87 Wybralbym zostanie kontrolerem biletów. Zawsze chciałem być jak Canarinhos.

1

Komentarz usunięty

2

@sevs Kurde, kiepsko Panie. U mnie w Niemczech ok 300km od granicy Polski ostatnio utrzymuje się temperatura w okolicach 30 stopni. Na ranną zmianę rowerem jechałem w koszulce I spodenkach i było ideolo... przed 6 godz.

1

@LukaszFan Panie Łukaszu, nie wiem, lecz się domyślam.

16

“Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą” Otto von Bismarck.

0

@marcin62 Najgorszy okres na La rambli wraz z nauczycielem, który miał obsesję na punkcie powrotu Neymara (pewnie niektórzy się domyślą :))

1

@ranger3120 Jak dla mnie wraz z Czarkiem z 13 Posterunku, oraz gościem który używał granatnika w budynku bezprzecznie - TOP3 Policjantów.

1

@Kapitan hawk Kaszanka.

0

@Nazio87 Przychodzi Florentino Perez jako prawa ręka Laporty.

1

@koksik2700 Warto też zrobić tę ankietę w godzinach wieczornych, gdy część wyborców wróci ze szkoły :D.

1

Witam serdecznie w to słoneczne, sobotnie południe.

https://chamsko.pl/demot/0_1_116188_800_plus_przez_pluszowymis.png

2

@Pedri16Future O tak zdecydowanie. Jednak w momencie, gdy ja zaczynałem się interesować piłką nożna Cafu już się kończył.

3

Dani Alves był najlepszym PO jakiego miałem okazję oglądać przez całą swoją przygodę z piłką nożną.
Bez wątpienia o to miano rywalizować z nim mógł jedynie Philipp Lahm.

Czy według Was byli to gracze na tym samym poziomie?

0

@Emhyr Kogo myślisz, że rozgromimy w finale LM?

0

@koziar W żadnym wypadku nie kozaczę. Oczywiście wszystko może się zdarzyć zwłaszcza, że to finał LM, a finały rządzą się swoimi prawami.
Tym bardziej, że City grając w finale z Chelsea było stawiane w roli faworyta a wiemy jak się to skończyło.

3

Mam nadzieję, że już niedługo poniższy post źle się zestarzeje.

https://zapodaj.net/images/b91c7ecbe02fd.jpg

To co Panie @Firestone, w finale mimo wszystko stawiasz na Inter?


0

@against_modern_football Jaki czas wypełnienia ankiety?

19

@paweldunajecfcb Niestety nie potrafię od kilku lat znaleźć odpowiedzi na powyższe nurtujące Cie pytanie.
Prawdopodobnie dlatego odkąd skończyłem szkołę wyjechałem za granicę i po dziś dzień (30 na karku) pracuje za granicą wiodąc godne życie.
Spoglądam w kierunku swojego ukochanego kraju, lecz nie widzę w nim przyszłości.

1

@clyde Dzisiaj rybka zapiekana w sosie śmietanowo-koperkowym, do tego pewnie jakieś ziemniaczki pieczone plus surówka z kapusty pekińskiej, marchewki i jabłka.

0

@Esteban_ Synek, przypadkowo mnie się klykło.

0

@Esteban_ Ale to Ty dzwonisz.

3

Oglądając materiały z dzisiejszej parady, aż mi się przypomniał taki klasyczek:


1

@marcin62 Cropp, nike, H&M ze sklepów stacjonarnych, a tak w internecie przeważnie.

5

Kto trzyma mistrzowską wartę na La Ramblii?

41

Jazda z frajerami zza miedzy! Przypieczętować majstra i pomoc Espanyolowi w spuszczeniu ich z La Liga.

6

@Rastafarnianin Mimo wszystko wydaje mi się, że zaśpiewanie Roty o 3:33 byłoby większym zaskoczeniem.

3

@Prorokk Każde uzależnienie jest dla nas złe, ponieważ zabiera nam naszą wolną wolę, powodując przymus przyjęcia danej substancji/dokonania danej czynności.
Nawet z tym nie handluj.

1

@against_modern_football To wy oglądacie z własnej woli Ekstraklasę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?