Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Swoją drogą Pan Zbysiu ma większą szansę by Ewa do niego wróciła, niż wiadomo kto na jakiekolwiek cimci-rimcim :D
10
@Barwindg Myślę, że można i sam jestem tego dobrym przykładem.
Od najmłodszych lat byłem przesiąknięty do szpiku kości złem (zawsze mnie ciągnęło tam gdzie nielegale, tam gdzie czegoś nie można, tam gdzie coś jest nieetyczne).
Popadałem w używki, krzywdziłem swoich bliskich. Obecnie mam żonę, stałą i bardzo dobrze płatną pracę, nałogów się wyzbyłem, złe nawyki zamieniłem na dobre.
Musiałem jednak przejść wieloletni proces tej zmiany często tocząc walkę z samym sobą i często aż płakałem z bezsilności ale mimo wszystko... opłaciło się.
Więc tak - da się kogoś takie zmienić, ale taka osoba musi sama tego chcieć i włożyć w to ogrom siły.
18
#nic_śmiesznego
https://zapodaj.net/images/249226829c48c.jpg
4
@Gacek5 Moim zdaniem obecny system jest dobry.
9
@EKSBOKS Co tu wypierać gościu?
Wstyd to, że piszesz takie kocopoły przy braku dowodów.
2
@MadafakinGuy Gratulacje!
Mi w maju minie 2 lata jak rzuciłem ten syf. Nigdy więcej, za żadne pieniądze nie wrócę do tego przeklętego, niewdzięcznego nałogu.
0
@kolomen2 I po co Ci to było dzieciaku?
8
@matirix20 Byczku On jest bezcenny i jego wartości nie oddadzą żadne liczby.
12
#Nic_śmiesznego.
https://zapodaj.net/images/6bfe396c049c9.jpg
20
@LS Niestety, ale obawiam się, że Twoja wiedza może mi nie pomóc rozwiązać problemu. W końcu w nicku masz zapisane ile trwa stosunek z Tobą... Ledwo Sekundę...
21
@Medium Bardzo chciałbym się nauczyć uprawiać seks z swoją żoną dłużej niż 2min :(
3
@FcPortoFan1999 1 dzień wiosny jest chyba 20 marca, czy czegoś nie wiem? :d
7
@Kessie na prezydenta? No nie!
Czarno to widzę.
0
@bartekvisca Prawie 2 lata temu żona kupiła Toyotę Avensis 2.0 benzyna w kombii. Przez te 2 lata użytkowania i zrobienia nią ok 20kk km wszystko jest cacy nawet jak na tak stare auto (rocznik 03).
Dotychczas wymieniane było jedynie to co użytkowe: filtry, tarcze itp.
3
@Kapitan hawk Piękny to był mecz i nie zapomnę go nigdy.
6
@LjakRoberciik Oczywiście, że Dragon Ball.
0
Dobry wieczór, niestety nie miałem możliwości obejrzeć dzisiejszego meczu, stąd moje pytanie: kto w zespole Barcelony na +/neutral/na - ?
1
@MesQueUnClub_87 1 i 2 opcja.
0
@Compadre Kessie tylko dobrze?
0
@FCB_dimiC No zgadza się. Dlatego jej nie kojarzę ;).
0
@FcPortoFan1999 Kurde, pracuje w Niemczech i nawet jej nie kojarzę.
W pracy przez 8h leci niemieckie radio, poza powtarzalnością niektórych piosenek, często sie trafiają perełki z soundtracków z San Andreas, Vice City czy NFS U2.
3
Wiecie co ma wspólnego najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej - Lionel Andrés Messi Cuccittini z Putinem?
Obaj nie znają granic.
2
@partymaker Sto milionów polskich na City.
1
@Faro I to jest właśnie GTA, a nie jakieś tam prawdziwe życie.
17
Gentelmani grają w czwartki.
0
@Hubert102 Uważam że będzie mega ciężko i gdybym miał stawiać dom postawiłbym na awans ManU.
Mimo to liczę i mam nadzieję, że piłkarze Barcelony trafią na swój dzień i koniec końcu to my będziemy się cieszyć z awansu.
1
@Sau_Ron Niestety w tym wypadku Liverpool to nie Ricky tylko Randy kur*iący się za cheesburgery.
6
Zauważyłem, że dzisiaj jest mój 2600 dzień w serwisie od założenia konta.
2+6+0+0=8
8 - tyle samo punktów przewagi ma Barca nad drugim Realem.
Illiminati.
1
@Bulbulator Kaszanka, boczek, kiełbasa na zimno.
0
@kondzix2115 Dos Santos, Puig.