1

@FcBarcelonaFanMSN Ponieważ zarabiamy pieniądze w pracy na tzw nocnej zmianie.

2

@FcBarcelonaFanMSN W domu wszyscy zdrowi?

2

@AmigoBlancos Myślę, że na ten moment dla Messiego to najważniejszy mecz i w tym momencie dla Niego a zwłaszcza gdy zabrzmi 1 gwizdek nie będzie się liczył żaden inny mecz, a ten będzie w jego postrzeganiu tym najważniejszym.

41

@Hubsao No i bardzo dobrze.

0

@gumaz 182cm wzrostu i 72kg.

0

@LeoMessi1994 Nikt bo to zupełnie 2 inne typy piłkarzy.

19

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/G1Kesq5GlDqRR8d8E6Ngp5Cw8WfCu2ia.png

Wiecie kto mi się skojarzył z laramblii jak zobaczyłem tego mema :D

0

@LeoMessi1994 Obaj wspanili, jednak stawiam na RvP ponieważ Rooney jest brzydszy, od kogoś, ale nie powiem od kogo.

0

@Granto Zawsze się daje? No widzisz, ja jestem wyjątkiem i nie dałem :(.

3

@VamosRakieta Bredzisz.

9

@Commando Wciąż sto razy lepsze niż:

"Były przewodniczący..."

0

@Walker W Niemczech.
@ranger3120 Duże prawdopodobnieństwo, że tak będzie :D.
@mekston Też tak uważam, aczkolwiek dla mnie i tak sytuacja win-win.

14

Postawiłem 100€ na zwycięstwo Francji.
Więcej już nie mogę pomóc, by Maroko zagrało w finale z Argentyną.

https://zapodaj.net/images/8917886628aff.jpg

1

@tomek8756 Częściowo się zgadzam, jednak tylko częściowo, bo przecież można kogoś poznać "w necie", a potem po prostu się z taką osobą spotkać.

Ja będąć gówniarzem (18 lat) pisałem z pewną Karoliną na gadu-gadu, a dzisiaj jest Ona moją żoną :).

@UP: Wtedy samemu sobie można odpowiedzieć czy warto "tracić cały tydzień". Ja pisałem z nią kilka miesięcy a dzisiaj jestem przeszczęśliwy, że tak się to wszystko potoczyło.

0

@kuba1794 Oho jakieś dwa zatrzymania w sprawie Iwony Wieczorek.
Ja się pytam: gdzie jest kur*a Jacek Jaworek?

4

@kuz Obie wersje są poprawne.
Po prostu w Hiszpanii inaczej są liczone lata.

2

@Draks[FCB] Nie wiem o jaką platformę chodzi, ale może Red Dead Redemtoion 2, GTA IV + dodatki.

@Up: Nie doczytałem preferencji.

2

@Janas11224 Świetne auto, niech Ci służy jak najlepiej i najdłużej.
Szerokiej drogi!

0

@Majkel34 No i karne mimo wszystko...

3

Pewnie dzisiaj będę w większości pisząc, że trzymam kciuki za awans Maroka, oraz Francjii.
Kto jest ze mną?

2

14

Czesławie nie denerwuj się!
- Co nie denerwuj się!? Takiej premii już nie dostanę.

0

@TheNekro94 Argentyna, Brazylia, Francja i Maroko.

1

@Janiama 2:0 dla Hiszpanii

1

@Janiama 3:2 dla Chorwacji

1

W prawdzie mam pesymistyczne podejście do wyniku meczu, za to po meczu też będę miał.

4

@Kapitan hawk Oby, oby!

0

@mrboom Dania, Belgia, Argentyna.

0

Niemożliwe- NIEIstnieje
Japonia&Kostaryka

Czy do tego dojdzie?

4

@Zoker Na papieże wygląda to całkiem nieźle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?