Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcBarcelonaFanMSN Ponieważ zarabiamy pieniądze w pracy na tzw nocnej zmianie.
2
@FcBarcelonaFanMSN W domu wszyscy zdrowi?
2
@AmigoBlancos Myślę, że na ten moment dla Messiego to najważniejszy mecz i w tym momencie dla Niego a zwłaszcza gdy zabrzmi 1 gwizdek nie będzie się liczył żaden inny mecz, a ten będzie w jego postrzeganiu tym najważniejszym.
41
@Hubsao No i bardzo dobrze.
0
@gumaz 182cm wzrostu i 72kg.
0
@LeoMessi1994 Nikt bo to zupełnie 2 inne typy piłkarzy.
19
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/G1Kesq5GlDqRR8d8E6Ngp5Cw8WfCu2ia.png
Wiecie kto mi się skojarzył z laramblii jak zobaczyłem tego mema :D
0
@LeoMessi1994 Obaj wspanili, jednak stawiam na RvP ponieważ Rooney jest brzydszy, od kogoś, ale nie powiem od kogo.
0
@Granto Zawsze się daje? No widzisz, ja jestem wyjątkiem i nie dałem :(.
3
@VamosRakieta Bredzisz.
9
@Commando Wciąż sto razy lepsze niż:
"Były przewodniczący..."
0
@Walker W Niemczech.
@ranger3120 Duże prawdopodobnieństwo, że tak będzie :D.
@mekston Też tak uważam, aczkolwiek dla mnie i tak sytuacja win-win.
14
Postawiłem 100€ na zwycięstwo Francji.
Więcej już nie mogę pomóc, by Maroko zagrało w finale z Argentyną.
https://zapodaj.net/images/8917886628aff.jpg
1
@tomek8756 Częściowo się zgadzam, jednak tylko częściowo, bo przecież można kogoś poznać "w necie", a potem po prostu się z taką osobą spotkać.
Ja będąć gówniarzem (18 lat) pisałem z pewną Karoliną na gadu-gadu, a dzisiaj jest Ona moją żoną :).
@UP: Wtedy samemu sobie można odpowiedzieć czy warto "tracić cały tydzień". Ja pisałem z nią kilka miesięcy a dzisiaj jestem przeszczęśliwy, że tak się to wszystko potoczyło.
0
@kuba1794 Oho jakieś dwa zatrzymania w sprawie Iwony Wieczorek.
Ja się pytam: gdzie jest kur*a Jacek Jaworek?
4
@kuz Obie wersje są poprawne.
Po prostu w Hiszpanii inaczej są liczone lata.
2
@Draks[FCB] Nie wiem o jaką platformę chodzi, ale może Red Dead Redemtoion 2, GTA IV + dodatki.
@Up: Nie doczytałem preferencji.
2
@Janas11224 Świetne auto, niech Ci służy jak najlepiej i najdłużej.
Szerokiej drogi!
0
@Majkel34 No i karne mimo wszystko...
3
Pewnie dzisiaj będę w większości pisząc, że trzymam kciuki za awans Maroka, oraz Francjii.
Kto jest ze mną?
2
Post który źle się zestarzał:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12536830#comment-12536830
14
Czesławie nie denerwuj się!
- Co nie denerwuj się!? Takiej premii już nie dostanę.
0
@TheNekro94 Argentyna, Brazylia, Francja i Maroko.
1
@Janiama 2:0 dla Hiszpanii
1
@Janiama 3:2 dla Chorwacji
1
W prawdzie mam pesymistyczne podejście do wyniku meczu, za to po meczu też będę miał.
4
@Kapitan hawk Oby, oby!
0
@mrboom Dania, Belgia, Argentyna.
0
Niemożliwe- NIEIstnieje
Japonia&Kostaryka
Czy do tego dojdzie?
4
@Zoker Na papieże wygląda to całkiem nieźle.