Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vernon_Roche Na ten moment są to pieniądze wyrzucone w błoto. Jestem ciekaw, czy ta inwestycja się zwróci w większym stopniu, to dowiemy sie po zakończeniu sezonu.
0
Mimo, że wierzę w Xaviego i jego projekt, na ten moment jestem rozczarowany brakiem awansu do 1/8 LM i porażakmi w każdym meczu z rywalem z Topu.
0
@Mads 7-9 godzin
11
@Barwindg Właśnie jestem w pracy, ostatnia nocka.
Pracuje za Was, żebyście Wy nie musieli ;)
17
Kto trzyma dzisiaj wartę na LaRamblii? Zgłaszać się.
0
@nieprzysiadalnosc Nie jestem pewien, ale ktoś tutaj wspominal, że działa to jeszcze w przypadku kolejnego turnieju.
12
وتذهب اللعنة على نفسك
1
https://zapodaj.net/images/9ab0076da713e.jpg
Przynajmniej zarobiłem na tych partaczach, hehe.
0
Postawiłem €20 na zwycięstwo Bayernu. Co mogłem, to pomogłem.
https://zapodaj.net/images/f79e1827a9b5a.png
@Edit: Mam nadzieję, że Pepiki powalczą, a ja na końcu będę 20 ojro w plecy.
10
Tebać Jebasa!
1
@D10SLEO Od niedawna jestem kibicem Viktori Pilzno, a już mnie ta Sparta Praga wk*rwia...
1
@Jonyx Jednocześnie nadzieja matką głupich :D
0
@Koorsik Ogólnie jestem za granicą więc korzystam z Bet365, ale będąc w Polsce korzystałem parę razy z STS i nie narzekałem.
0
@FCB24 Podziwiam ludzi, którzy oglądają jakiekolwiek mecze podczas, gdy ja siedzę w pracy :/
1
@Faro Tak, zdarza mi się.
0
FUT 23.
Środek obrony: Rudiger vs Militao
Ktoś używał powyższych kart i mógłby się wypowiedzieć?
0
@pt9 Ja też przedwczoraj byłem w świetnej formie wygrywając mecz za meczem, a wczoraj ledwo udało mi się przełamać passę 6 meczów bez wygranej :D
1
@Criss18Barca Iks De...
0
@Culers Masz rację. Jest bardziej za białymi i można to jednoznacznie wywnioskować z niejednej jego wypowiedzi, pozdro.
1
@Culers Ćwiąkała nie jest, nie był i nigdy nie będzie żadną wyrocznią.
0
@kolomen2 Za mało się postarałeś.
1
@Isso89 Nie, bo nie mamy Brożka.
4
O 23:00 na stronie pojawi się artykuł pod tytułem:
Żółta Łódź podwodna zatopiona!
0
@Jakchcesz W czym problem? Wskakuj na rower i jeżdzij...
0
@LS Nie wiem, ale się domyślam.
1
@Pilka_jest_okragla Póki co to większość trenerów wyjaśnia się sama :)
8
@MESSIah16 Prawda jest taka, że jeśli w 2006 wygrał Cannavaro, to w tym jak najbardziej mógł Courtois.
0
@Joe_Barbaro Zapomniałem dodać.
Fundusz do 5 tys
0
Dobry wieczór.
To mój skład w FIFIE. Myślicie, że dało by radę jeszcze cokolwiek ulepszyć?
https://zapodaj.net/images/6df95576eb7b6.jpg
0
@Kszysiek7 Jakiś fajny taki, żeby był dobry na wakacje.