1

@Vernon_Roche Na ten moment są to pieniądze wyrzucone w błoto. Jestem ciekaw, czy ta inwestycja się zwróci w większym stopniu, to dowiemy sie po zakończeniu sezonu.

0

Mimo, że wierzę w Xaviego i jego projekt, na ten moment jestem rozczarowany brakiem awansu do 1/8 LM i porażakmi w każdym meczu z rywalem z Topu.

0

@Mads 7-9 godzin

11

@Barwindg Właśnie jestem w pracy, ostatnia nocka.
Pracuje za Was, żebyście Wy nie musieli ;)

17

Kto trzyma dzisiaj wartę na LaRamblii? Zgłaszać się.

0

@nieprzysiadalnosc Nie jestem pewien, ale ktoś tutaj wspominal, że działa to jeszcze w przypadku kolejnego turnieju.

12

وتذهب اللعنة على نفسك

1

https://zapodaj.net/images/9ab0076da713e.jpg

Przynajmniej zarobiłem na tych partaczach, hehe.

0

Postawiłem €20 na zwycięstwo Bayernu. Co mogłem, to pomogłem.

https://zapodaj.net/images/f79e1827a9b5a.png

@Edit: Mam nadzieję, że Pepiki powalczą, a ja na końcu będę 20 ojro w plecy.

10

Tebać Jebasa!

1

@D10SLEO Od niedawna jestem kibicem Viktori Pilzno, a już mnie ta Sparta Praga wk*rwia...

1

@Jonyx Jednocześnie nadzieja matką głupich :D

0

@Koorsik Ogólnie jestem za granicą więc korzystam z Bet365, ale będąc w Polsce korzystałem parę razy z STS i nie narzekałem.

0

@FCB24 Podziwiam ludzi, którzy oglądają jakiekolwiek mecze podczas, gdy ja siedzę w pracy :/

1

@Faro Tak, zdarza mi się.

0

FUT 23.

Środek obrony: Rudiger vs Militao
Ktoś używał powyższych kart i mógłby się wypowiedzieć?


0

@pt9 Ja też przedwczoraj byłem w świetnej formie wygrywając mecz za meczem, a wczoraj ledwo udało mi się przełamać passę 6 meczów bez wygranej :D

1

@Criss18Barca Iks De...

0

@Culers Masz rację. Jest bardziej za białymi i można to jednoznacznie wywnioskować z niejednej jego wypowiedzi, pozdro.

1

@Culers Ćwiąkała nie jest, nie był i nigdy nie będzie żadną wyrocznią.

0

@kolomen2 Za mało się postarałeś.

1

@Isso89 Nie, bo nie mamy Brożka.

4

O 23:00 na stronie pojawi się artykuł pod tytułem:
Żółta Łódź podwodna zatopiona!

0

@Jakchcesz W czym problem? Wskakuj na rower i jeżdzij...

0

@LS Nie wiem, ale się domyślam.

1

@Pilka_jest_okragla Póki co to większość trenerów wyjaśnia się sama :)

8

@MESSIah16 Prawda jest taka, że jeśli w 2006 wygrał Cannavaro, to w tym jak najbardziej mógł Courtois.

0

@Joe_Barbaro Zapomniałem dodać.
Fundusz do 5 tys

0

Dobry wieczór.
To mój skład w FIFIE. Myślicie, że dało by radę jeszcze cokolwiek ulepszyć?

https://zapodaj.net/images/6df95576eb7b6.jpg

0

@Kszysiek7 Jakiś fajny taki, żeby był dobry na wakacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?