Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos
2
X2
2
1
@jakub1906 Właściwie to od dzisiaj :D
36
1 wrzesień 1939r - PAMIĘTAMY!
Cześć i chwała bohaterom!
1
Martin Braithwait zakończy wakacje w Barcelonie i wyruszy do szkoły nauczyć się życia.
1
@Rl9k1nG Gdy miałem 21 lat wyjechałem pierwszy raz za granicę, więc 21 lat.
1
@Janiama 3:1 dla gospodarzy!
3
@kamilos1214 Pewniaczek: jak nie obstawisz to będziesz miał na piwo.
6
No i bardzo fajny terminarz.
3
@Lionel_Messi10 Oni to wiedzą Kocie.
3
Więcej żadnych interesów z Bawarczykami, już chyba mamy ich dość w tym okienku!
0
@ILovethisGame 28
1
@Pawel13sz 2:1 dla Barcelony.
1
Czarno to widzę :/
0
@AlwaysBlaugrana Mieszkam za granicą, więc wróciłbym do Polski zabrać swoją mamę.
2
Otoczenie jest pozytywnie nastawione!
0
@reloaded Totti.
0
@jacobFCB Ballack.
2
@Jakchcesz Za moich czasów wchodziło się na Telegazetę, żeby sprawdzić wynik meczu ligowego o którym wiedziałeś z Bravo Sport.
4
@NeKenI Parawanom na plaży mówię stanowcze NIE!
0
@MICHU_LOKU123
1. Pieczone ziemniaczki
2. Ziemniaki z koperkiem
3. Naturalne
0
@MesQueUnClub96 10€ na wygraną The Reds.
9
@Pawci023x Powiem tak "po co chlać w weekend jak można we wtorek z rana".
0
@Encore Ja... w pracy.
0
@Rl9k1nG Obecnie pracuję za granicą I tutaj wynajmuje mieszkanie, jednak wraz z żoną celujemy w budowę domu od podstaw co wiąże się oczywiście z ogromnym kosztem.
1
@Kurkmen Był to okres gdzie oboje wróciliśmy z za granicy (ja z Anglii, Ona z Holandii). Spotkaliśmy się wtedy po raz pierwszy na 'neutralnym gruncie', gdzie mieliśmy okazję być sami przez ponad tydzień i w tym czasie lepiej się poznać (w tamtym momencie z przerwami mieliśmy kontakt przez internet od kilku lat).
W późniejszym okresie, tj. 3-4 msc po pierwszym spotkaniu przyjeżdżaliśmy do siebie co miesiąc, co 3 tygodnie. Pp 4 miesiącach podjęliśmy decyzję, że wyjeżdżamy razem za granicę zarabiać na Nasze cele.
Od tego wyjazdu minęło ponad 4 lata, Karolina została moją żoną niespełna 2 miesiące temu.
4
@Kurkmen Byłem kiedyś w związku na odległość. Mieliśmy do siebie ponad 500km. Spotkaliśmy się pierwszy raz prawie 5 lat temu, od tego czasu jesteśmy razem, a dziewczyna z drugiego końca Polski jest teraz moją żoną i mieszkamy razem :).
8
Powodzenia Nico!
0
@Wodzu870 W zupełności się z Tobą zgadzam!
0
@AmigoBlancos Coutinho.
0
@msmsms De Silve