3

@Songo91 Powinien być na stronie skrypt blokujący wszyskie ploty z źródeł typu Sport, Daily Mail...

4

@IronSanHybrid My Polacy niestety lubimy popadać ze skrajności w skrajność.

6

@AmigoBlancos Serce mówi Villareal, rozum mówi Juve.

1

@Sulimo Przereklamowany...

0

@Janas11224 Dwubiegunowa?
@Janas11224 Nie przelogowałeś się i odpowiedziałeś sam sobie...

5

@The_Man I po co o nim wspominać?
Nie warto... sami karmicie w ten sposób atencjusza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Stara Janina, w bujanym fotelu sobie przypomina...

0

@jacobFCB Ahh tak? Ja nic nie czuje.

0

@jeyx77x Stanowczo nie!

1

@AmigoBlancos Zgadam się. Jedna z najważniejszych rzeczy w przypadku bramkarzy to NIGDY nie odwracać się w stronę własnej bramki, zwłaszcza gdy rywal pressuje.
Błąd na konto bramkarza i nie ma o czym mówić.

1

@Comentateiro Będzie gdzieś transmisja?

0

@barcelonaLM Kuuurde, najlepszym. Oby! Oby!

0

Pierwsza połowa do zapomnienia, a w drugiej starać się wypracować przynajmniej dwu bramkową przewagę.

2

@Sysia11 A dziękuję, dziękuję.

0

@Kubusek^^ Macie autobusy w Białystoku? Źródło?

1

Nie wiem czy już ktoś o tym informował (zapewne tak), ale będę kolejny:

'W poniedziałek (28 lutego) wieczorem premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie wprowadzające stopień alarmowy BRAVO na terenie województw podkarpackiego i lubelskiego. MSWiA tłumaczy, że ostrzeżenie ma charakter prewencyjny i jest związane z aktualną dynamiczną sytuacją geopolityczną w Ukrainie oraz wzmożonym ruchem na granicy

Stopień BRAVO jest drugim w czterostopniowej skali stopni alarmowych i można go wprowadzić w przypadku zaistnienia zwiększonego i przewidywalnego zagrożenia wystąpieniem zdarzenia o charakterze terrorystycznym, kiedy jednak konkretny cel ataku nie został zidentyfikowany.

MSWiA tłumaczy, że jest on przede wszystkim sygnałem dla służb dbających o bezpieczeństwo i całej administracji publicznej do zachowania szczególnej czujności.'

4

@Pogba A co, w GTA nigdy nie grałeś? :D

0

@Patrykl145 Nie można wykluczyć żadnego z możliwych scenariuszy.

26

@paweldunajecfcb Nie można wykluczyć żadnych ze scenariuszy.

2

@baster82 Postanowili nie hackować naszej strony.

11

@Pawel13sz Tak bardzo mi przykro, że aż w ogóle.

9

@Pogba Boniek jest odklejony i nigdy nie będzie, żadnym punktem odniesenia.
Zlewać co wygaduje i tyle bo to zwykłe farmazony.

9

„Ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza”
św. Jan Paweł II.

A teraz skupmy się na meczu i niech nasze serca i myśli będą z naszym ukochanym zespołem!

0

@Abominacja Moja rodzina, moi znajomi, moje miejsce zamieszkania z którym się identyfikuję.
Mimo, że od kilku lat jestem 95% czasu za granicą to zawsze będę powracał do ojczyzny przez w/w elementy.

95

"Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie."
George Bernard Shaw

2

@Qexi Rosja jest tak ochydna, że nawet Bartomeu nie zabrał by się za jej upadek.

2

@Pawel13sz Najpiękniejsze miasto Europy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?