Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Jak rozwiązanie to tylko kontraktu.
0
@Hosh A nie chodziło o efekt domina? :D
0
@macio_944 Po raz kolejny do znudzenia: Nie ma czegoś takiego jak najlepsza gra wszechczasów.
Dla Ciebie taka jest, dla wielu innych osób także, co nie czyni ją najlepszą...
1
@Kgorecki2500 Chuda w pasie jak langusta?
0
@Nazio87 Jak klaun na stypie.
1
@Sulimo @ChybaNie
2
@clyde Tak, zgadzam się.
Mieszkam w Niemczech i tutaj właśnie tak jest.
Edit: Widzę, że już powyżej kolega @SteuerFreiMoney o tym wspomniał.
0
No naprawdę niesamowite, nieprawdopodobne, jak do tego doszło...
0
@Nazio87 4:1 dla Holendrów.
2
No i po ptokach.
1
@NeKenI O 7 rano jak wrócę z pracy ;)
0
@Destroyer_of_Worlds W 2019 mimo wszystko dałbym akcje z rożnym.
0
Wprawdzie nie jestem @Janiama, ale zapytać można.
Jaki wynik dzisiejszego meczu Polska vs Belgia obstawiacie?
Ja stawiam na 2:1 dla Belgów.
12
Słowo "PÓŁŚRODKI" powinno coraz częściej gościć na tej stronie.
40
Jedyna słuszna decyzja.
3
@DaPidejpi Wygrałeś kupę kasy.
Pamiętaj o nas tam na szczycie.
1
@Kgorecki2500 Waniliowe, bakaliowe.
0
@Pogba Taki mi wstyd, że gość pochodzi z tego miasta co ja. Przepraszam Was...
4
@Lionel_Messi10 Usuń to w tej chwili!
0
@Yolas A na 1 mecz jechaliśmy autokarem, ponieważ wybuchł wulkan na Islandii co spowodowało utrudnienie ruchu lotniczego w prawie całej Europie.
0
@The_Man Kurka wodna. Świetna sprawa, ale dla mnie za późno, bo mój ślub już w lipcu :D
3
@Ojciec5tkidzieci Nie pijam whiskey od kilku lat, ale ostatnio znajomy mi powiedział, że Irish Whiskey jest kilkukrotnie razy lepsza niż klasyczna szkocka. Ile w tym prawdy? Nie ma pojęcia.
0
@AdamaTraore Byłem w Anglii, Holandii, a obecnie w Niemczech. Mam rodzinę na wyspach, w Stanach, Kanadzie, Norwegii. Z ekonomicznego punktu widzenia w każdym z w/w krajow jest nieporównywalnie lepszy standard życia.
2
@betonito To już oficjalnie?
0
@Gwyn Już wszystko śmiga.
Dzięki!
0
Dobry wieczór. Mam pytanie do la bambowych ekspertów.
Chciałem udostępnić film z CDA na TV, ale mam z tym problem.
Próbując przez stronę udostępnić obraz 'wyszukiwanie urządzeń' trwa nieskończoność. Dodam, że w przypadku YT, czy chociażby domyślnej aplikacji w smartfonie do odtwarzania filmów nie mam z tym żadnego problemu.
Z kolei w aplikacji CDA kompletnie nie widzę takiej opcji.
Jakaś mądra głowa podrzucić rozwiązanie?
0
@msmsms Niemiecki jest okropny ale nie ma podjazdu do niderlandzkiego.
1
@VamosRakieta To jak będzie jechał w poerwszą stronę po Puiga to może na bagażniku przywieźć jakiegoś dobrego grajka.
1
@VbamboeB Dokładnie tak. Takie przeliczenia można o kant dupy rozbić.
Już bardziej miarodajne będzie przeliczanie w stylu - ile godzin muszę pracować na daną rzecz/usługę tutaj (mieszkam w Niemczech) oraz w Polsce.
Np. pracując tutaj za mniej niż 2k€ miesięcznie byłem w stanie kupić sobie PS5, TV, samochód, wynająć mieszkanie 80m^, nie oszczędzać w żaden sposób na kosztach stałych, czy wyjechać na fajne wakacje i ogólnie nie żyjąc rozrzutnie nie odmawiając sobie niczego jeszcze odkładam. A w Polsce? Sami sobie możecie odpowiedzieć...
2
@ViscaBarca123 Większość to zwykle chorongiewy bez własnego zdania.