45

Jak rozwiązanie to tylko kontraktu.

0

@Hosh A nie chodziło o efekt domina? :D

0

@macio_944 Po raz kolejny do znudzenia: Nie ma czegoś takiego jak najlepsza gra wszechczasów.

Dla Ciebie taka jest, dla wielu innych osób także, co nie czyni ją najlepszą...

1

@Kgorecki2500 Chuda w pasie jak langusta?

0

@Nazio87 Jak klaun na stypie.

1

2

@clyde Tak, zgadzam się.
Mieszkam w Niemczech i tutaj właśnie tak jest.

Edit: Widzę, że już powyżej kolega @SteuerFreiMoney o tym wspomniał.

0

No naprawdę niesamowite, nieprawdopodobne, jak do tego doszło...

0

@Nazio87 4:1 dla Holendrów.

2

No i po ptokach.

1

@NeKenI O 7 rano jak wrócę z pracy ;)

0

@Destroyer_of_Worlds W 2019 mimo wszystko dałbym akcje z rożnym.

0

Wprawdzie nie jestem @Janiama, ale zapytać można.
Jaki wynik dzisiejszego meczu Polska vs Belgia obstawiacie?
Ja stawiam na 2:1 dla Belgów.

12

Słowo "PÓŁŚRODKI" powinno coraz częściej gościć na tej stronie.

40

Jedyna słuszna decyzja.

3

@DaPidejpi Wygrałeś kupę kasy.
Pamiętaj o nas tam na szczycie.

1

@Kgorecki2500 Waniliowe, bakaliowe.

0

@Pogba Taki mi wstyd, że gość pochodzi z tego miasta co ja. Przepraszam Was...

4

@Lionel_Messi10 Usuń to w tej chwili!

0

@Yolas A na 1 mecz jechaliśmy autokarem, ponieważ wybuchł wulkan na Islandii co spowodowało utrudnienie ruchu lotniczego w prawie całej Europie.

0

@The_Man Kurka wodna. Świetna sprawa, ale dla mnie za późno, bo mój ślub już w lipcu :D

3

@Ojciec5tkidzieci Nie pijam whiskey od kilku lat, ale ostatnio znajomy mi powiedział, że Irish Whiskey jest kilkukrotnie razy lepsza niż klasyczna szkocka. Ile w tym prawdy? Nie ma pojęcia.

0

@AdamaTraore Byłem w Anglii, Holandii, a obecnie w Niemczech. Mam rodzinę na wyspach, w Stanach, Kanadzie, Norwegii. Z ekonomicznego punktu widzenia w każdym z w/w krajow jest nieporównywalnie lepszy standard życia.

2

@betonito To już oficjalnie?

0

@Gwyn Już wszystko śmiga.
Dzięki!

0

Dobry wieczór. Mam pytanie do la bambowych ekspertów.
Chciałem udostępnić film z CDA na TV, ale mam z tym problem.
Próbując przez stronę udostępnić obraz 'wyszukiwanie urządzeń' trwa nieskończoność. Dodam, że w przypadku YT, czy chociażby domyślnej aplikacji w smartfonie do odtwarzania filmów nie mam z tym żadnego problemu.
Z kolei w aplikacji CDA kompletnie nie widzę takiej opcji.
Jakaś mądra głowa podrzucić rozwiązanie?

0

@msmsms Niemiecki jest okropny ale nie ma podjazdu do niderlandzkiego.

1

@VamosRakieta To jak będzie jechał w poerwszą stronę po Puiga to może na bagażniku przywieźć jakiegoś dobrego grajka.

1

@VbamboeB Dokładnie tak. Takie przeliczenia można o kant dupy rozbić.
Już bardziej miarodajne będzie przeliczanie w stylu - ile godzin muszę pracować na daną rzecz/usługę tutaj (mieszkam w Niemczech) oraz w Polsce.
Np. pracując tutaj za mniej niż 2k€ miesięcznie byłem w stanie kupić sobie PS5, TV, samochód, wynająć mieszkanie 80m^, nie oszczędzać w żaden sposób na kosztach stałych, czy wyjechać na fajne wakacje i ogólnie nie żyjąc rozrzutnie nie odmawiając sobie niczego jeszcze odkładam. A w Polsce? Sami sobie możecie odpowiedzieć...

2

@ViscaBarca123 Większość to zwykle chorongiewy bez własnego zdania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?