1

Gdybym po przyjściu Depaya został zapytany o to czy w trakcie sezonu chciałbym go wymienić na Moratę, to kazałbym się tej osobie puknąć w głowę.
Mając już na uwadze jak Depay się prezentował do tej pory poradziłbym tak samo.
Jestem na nie.

3

@KrystianR A ja myślałem, że z upośledzonego delfina.

0

@Momals11 Ostatni mecz Messiego jaki widziałem :D. Szybko poszło.

1

@quarto Myślę, że Real wygra różnica 2 bramek, a sercem zawsze za Barcą.

2

@Krystian1588 Oj tak Byczku, ranki ssają pałę.

2

@antymadridista100 Roger Mila, Samuel Eto'o, Drogba.

0

@dzefrej234 Numery lotka na priv poproszę.

24

@Momals11 Być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem.

0

@PatrickoBarca Posiedzieć z narzeczoną w domu przy lampce wina, blancik, pod kocyk i jakiś film zapewne :D

0

Witam, poleci ktoś jakiś prosty w obsłudze program, lub conventer na necie za pomocą którego mogę wyciąć z danego filmu z YT jedynie jego część, a dokładnie samą ściężkę dźwiękową bez utraty jakości.
Ktoś, coś?

1

Dotrwać do 2022 :D.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

5 pkt @JarekS
3 pkt @Kapitan hawk
1 pkt @AxelF

0

Jak odpadać to z najlepszymi!

1

@BulaKG Polecam melatonine, bardzo mi pomagała spać jak dziecko, gdy na początku miałem takie problemy zaczynając pracę na 3 zmianach.

No a najlepszy to w ogóle blancik :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamyk_23 Po co sobie niszczyć życie? Jeśli nic Cię nie ciągnie do Polski to zostań tam gdzie jesteś :). Ja od 6 lat jestem za granicą i mimo, że kiedyś wrócę do Polski na stałe to jest zdecydowanie lepiej żyć tutaj.

28

Kilkanaście postów poniżej użytnikwnik @Kubox wspominiał o Kasi z 13 Posterunku, oraz, że była petardą.
Trudno się z tym nie zgodzić. To była moja pierwsza miłość i już w czasach podstawówki do niej wzdychałem marząc o takiej żonie :D.

A żeby nie zaśmiecać LR to wstawiam Siostrę Magdę
https://i.iplsc.com/magdalena-mazur-w-daleko-od-noszy/000985RJ2U8HSLJW-C122-F4.jpg

Miłej niedzieli.


12

@JarekS mimo, że ostatnio jest nie aktywny to 2020 rok był przepełniony jego wartościowymi wpisami głównie pod artykułami na stronie głównej.

@TheNekro94 użytkownik który w mojej opinii jest bardzo ogarnięty, kojarzy mi się z rozsądkiem, a dodatkowo nie widziałem go nigdy jako uczestnika jakichś dram, prowokacji.

@Kapitan hawk za poświęcony czas na wyłapywanie trolli, poczucie humoru. Jeden z niewielu kibiców 'Realu' z tej strony do którego mam respekt.

@edit: szkoda, że można nominować tylko jednego użytkownika.

1

@Mario96w Uuuuu uuuuuuu uuuuuuuuuu uu Barbra Streisand.

0

@MesQueUnClub_87 @Alvarinho A czy na w miarę mocnym PC nie powinno być większych problemów z płynnościom grania?
Zastanawiam się nad kupnem.

2

@antymadridista100 Żadnego.

1

Dziwi mnie tutaj, że większość użytkowników zagłosowała na Napoli, ale z drugiej strony rozumiem - szybkie odpadnięcie z rozgrywek i można się skupić na ciułaniu punków w LL :D.

Ja najbardziej chciałbym, żebysmy zagrali z Bragą. Bliski wyjazd do Portugalii i rywal w zasięgu Barcelony (o zgrozo, jak to brzmi).

1

@Emhyr Bo masz jakieś zaburzenie?

0

@Kamiloza91 Bayern, City, oraz Real.

0

Witam, @Redakcja mam pytanie.
Kiedy wystartuje zbieranie listy kandydatów, oraz samo głosowanie na Złotą Piłkę FCBarca.com?

Wydaje mi się, że w poprzednich latach na początku grudnia już coś się działo w tej kwestii.

1

@Messibestplayerintheworld Ściągnięcie go w styczniu byłoby w obecnej sytuacji wspaniałym wydarzeniem.

2

@Sulimo Jak perełka to tylko chmielowa :)

28

Po awans do 1/8!

10

@AllBundy Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?