Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdybym po przyjściu Depaya został zapytany o to czy w trakcie sezonu chciałbym go wymienić na Moratę, to kazałbym się tej osobie puknąć w głowę.
Mając już na uwadze jak Depay się prezentował do tej pory poradziłbym tak samo.
Jestem na nie.
3
@KrystianR A ja myślałem, że z upośledzonego delfina.
0
@Momals11 Ostatni mecz Messiego jaki widziałem :D. Szybko poszło.
1
@quarto Myślę, że Real wygra różnica 2 bramek, a sercem zawsze za Barcą.
2
@Krystian1588 Oj tak Byczku, ranki ssają pałę.
2
@antymadridista100 Roger Mila, Samuel Eto'o, Drogba.
0
@dzefrej234 Numery lotka na priv poproszę.
24
@Momals11 Być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem.
0
@PatrickoBarca Posiedzieć z narzeczoną w domu przy lampce wina, blancik, pod kocyk i jakiś film zapewne :D
0
Witam, poleci ktoś jakiś prosty w obsłudze program, lub conventer na necie za pomocą którego mogę wyciąć z danego filmu z YT jedynie jego część, a dokładnie samą ściężkę dźwiękową bez utraty jakości.
Ktoś, coś?
1
Dotrwać do 2022 :D.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
5 pkt @JarekS
3 pkt @Kapitan hawk
1 pkt @AxelF
0
Jak odpadać to z najlepszymi!
1
@BulaKG Polecam melatonine, bardzo mi pomagała spać jak dziecko, gdy na początku miałem takie problemy zaczynając pracę na 3 zmianach.
No a najlepszy to w ogóle blancik :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamyk_23 Po co sobie niszczyć życie? Jeśli nic Cię nie ciągnie do Polski to zostań tam gdzie jesteś :). Ja od 6 lat jestem za granicą i mimo, że kiedyś wrócę do Polski na stałe to jest zdecydowanie lepiej żyć tutaj.
28
Kilkanaście postów poniżej użytnikwnik @Kubox wspominiał o Kasi z 13 Posterunku, oraz, że była petardą.
Trudno się z tym nie zgodzić. To była moja pierwsza miłość i już w czasach podstawówki do niej wzdychałem marząc o takiej żonie :D.
A żeby nie zaśmiecać LR to wstawiam Siostrę Magdę
https://i.iplsc.com/magdalena-mazur-w-daleko-od-noszy/000985RJ2U8HSLJW-C122-F4.jpg
Miłej niedzieli.
12
@JarekS mimo, że ostatnio jest nie aktywny to 2020 rok był przepełniony jego wartościowymi wpisami głównie pod artykułami na stronie głównej.
@TheNekro94 użytkownik który w mojej opinii jest bardzo ogarnięty, kojarzy mi się z rozsądkiem, a dodatkowo nie widziałem go nigdy jako uczestnika jakichś dram, prowokacji.
@Kapitan hawk za poświęcony czas na wyłapywanie trolli, poczucie humoru. Jeden z niewielu kibiców 'Realu' z tej strony do którego mam respekt.
@edit: szkoda, że można nominować tylko jednego użytkownika.
1
@Mario96w Uuuuu uuuuuuu uuuuuuuuuu uu Barbra Streisand.
0
@MesQueUnClub_87 @Alvarinho A czy na w miarę mocnym PC nie powinno być większych problemów z płynnościom grania?
Zastanawiam się nad kupnem.
2
@antymadridista100 Żadnego.
1
Dziwi mnie tutaj, że większość użytkowników zagłosowała na Napoli, ale z drugiej strony rozumiem - szybkie odpadnięcie z rozgrywek i można się skupić na ciułaniu punków w LL :D.
Ja najbardziej chciałbym, żebysmy zagrali z Bragą. Bliski wyjazd do Portugalii i rywal w zasięgu Barcelony (o zgrozo, jak to brzmi).
1
@Emhyr Bo masz jakieś zaburzenie?
0
@Kamiloza91 Bayern, City, oraz Real.
0
Witam, @Redakcja mam pytanie.
Kiedy wystartuje zbieranie listy kandydatów, oraz samo głosowanie na Złotą Piłkę FCBarca.com?
Wydaje mi się, że w poprzednich latach na początku grudnia już coś się działo w tej kwestii.
1
@Messibestplayerintheworld Ściągnięcie go w styczniu byłoby w obecnej sytuacji wspaniałym wydarzeniem.
2
@Sulimo Jak perełka to tylko chmielowa :)
28
Po awans do 1/8!
10
@AllBundy Messi.